Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie OC - możesz oszczędzić nawet 70%

Dzięki porównaniu ofert i naszemu wsparciu do tej pory klienci zaoszczędzili łącznie ponad 70 mln złotych na ubezpieczeniach. Warto, prawda?

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Moc Rabatów
na ubezpieczenie auta

 • 1
  Generali
  29 zł za Pomoc medyczną + 5 zł za Assistance Komfort
 • 2
  Proama
  5 zł za Assistance wypadkowy i 5 zł za NNW poza pojazdem
 • 3
  TUZ
   -15% na OC i AC + 50 zł na zakupy w Biedronce!
Dowiedz się więcej

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Jak chroni SuperUbezpieczenie OC samochodu?

Wypadki za kierownicą niestety mogą zdarzyć się każdemu z nas i nie zawsze będziemy mieli na to wpływ. Z tego względu Twoim obowiązkiem jest posiadanie ubezpieczenia OC. Dzięki OC szkody, które w wyniku wypadku wyrządziłeś drugiej osobie, pokryje towarzystwo, w którym jesteś ubezpieczony. Kupując samochód, musisz pamiętać o terminowym wykupieniu ubezpieczenia OC. Polisę powinieneś kupić najpóźniej w dniu rejestracji auta, a jeśli samochód jest już zarejestrowany, ale nie ma ważnego OC, to należy ją nabyć w dniu zakupu auta.

Ważne jest, żebyś wiedział, w jakich sytuacjach możesz liczyć na swoje superubezpieczenie OC. Przede wszystkim obejmie ono szkody, które wyrządzisz innym osobom kierując swoim samochodem. Wyobraź sobie, że wyjeżdżając z parkingu, przypadkowo przecierasz bok stojącego obok auta. Dzięki ubezpieczeniu pieniądze zostają w Twojej kieszeni, a właściciel samochodu z przetartym bokiem otrzymuje odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupiłeś polisę OC.

Ubezpieczenie OC zadziała także w przypadku stłuczki, którą spowodowałeś podczas jazdy swoim samochodem. Poszkodowani otrzymają odszkodowanie od ubezpieczyciela, a Ty nie stracisz pieniędzy ze swojego budżetu. Istotne jest, że polisa zadziała nawet w sytuacji, gdy otwierając drzwi samochodu, zarysujesz drugie auto. 

Pamiętajmy, że ubezpieczenie działa niezależnie od tego, kto kieruje pojazdem. Ochroną objęta jest odpowiedzialność cywilna każdej osoby kierującej ubezpieczonym samochodem. Nie ma znaczenia czy jesteśmy właścicielem pojazdu, czy pożyczyliśmy tylko samochód i niestety w trakcie naszego użytkowania auta spowodowaliśmy stłuczkę lub wypadek. 

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i nie unikniesz jego zakupu, dlatego wybierz mądrze i kup najtańsze ubezpieczenie, które zapewni Ci superochronę w wielu sytuacjach na drodze.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.