Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie OC - możesz oszczędzić nawet 70%

Dzięki porównaniu ofert i naszemu wsparciu do tej pory klienci zaoszczędzili łącznie ponad 70 mln złotych na ubezpieczeniach. Warto, prawda?

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Jak wykupić ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, dlatego wchodzi w skład oferty każdej firmy zajmującej się usługami ubezpieczeniowymi. Warto jednak wiedzieć, że niektóre propozycje są korzystniejsze niż inne. Zakres polisy zwykle jest taki sam, ale ogromne znaczenie ma także cena, możliwość podzielenia płatności na raty oraz zniżki oferowane przez dane towarzystwo. Czasami istnieje też możliwość dokupienia rozszerzeń (np. NNW, AC, assistance) na bardzo korzystnych warunkach.

Ubezpieczenie można wykupić za pośrednictwem porównywarki OC. Wystarczy wpisać informacje na temat samochodu oraz jego właściciela i sprawdzić dostępne propozycje. W ten sposób błyskawicznie porównasz wszystkie oferty i wybierzesz taką, która odpowiada Twoim potrzebom. Co więcej, możesz dopełnić formalności online.

Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, dobrym pomysłem jest udanie się do jednej z placówek CUK lub kontakt z doradcą na infolinii. Doradcy CUK zapytają o informacje niezbędne do wyliczenia kosztu polisy OC i  przedstawią Ci dostępne propozycje. W ten sposób kupisz ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie bez konieczności korzystania z porównywarki.

Co wpływa na koszt ubezpieczenia OC?

Ubezpieczenie OC samochodu nie ma stałej ceny. Dokładny koszt jest wyliczany na podstawie wielu czynników, z których najważniejsze to:

  • pojemność silnika,
  • marka i model samochodu,
  • rok produkcji,
  • przebieg,
  • wiek kierowcy,
  • data wydania prawa jazdy,
  • adres,
  • historia szkodowości.

Ubezpieczenie OC samochodu jest najdroższe w przypadku młodych kierowców i aut o dużej pojemności silnika. Z biegiem lat można wypracować sobie atrakcyjne zniżki za bezszkodową jazdę. Wówczas ostateczny koszt wykupienia polisy OC zmaleje. Zazwyczaj ubezpieczenie tego typu kosztuje od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego tak ważne jest porównanie poszczególnych ofert i szukanie takich, które są najkorzystniejsze. Wówczas można sporo zaoszczędzić.

Na co zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie OC samochodu?

Na rynku działa kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych, dlatego zdecydowanie się na ofertę jednego z nich może być trudną decyzją. Należy zatem pamiętać o kilku sprawach, na które warto zwrócić uwagę przed zakupem polisy. Dla wielu osób najważniejsza jest cena. Ubezpieczenie OC cechuje się ściśle określonym zakresem ochrony, dlatego w tym przypadku wysokość składki ma ogromne znaczenie.

Warto również wybierać polisy ubezpieczeniowe OC w firmach, które oferują atrakcyjne zniżki. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Fakt, że jesteś stałym klientem danego towarzystwa ubezpieczeniowego, nie gwarantuje Ci najniższej ceny na rynku. Z tego powodu warto korzystać z porównywarek OC, które pozwalają na szybkie znalezienie polis na najkorzystniejszych warunkach bez wychodzenia z domu.

Dobrym pomysłem są też pakiety obejmujące ubezpieczenie OC i AC. Kupując dwa produkty od razu zapłacimy mniej niż za oba oddzielnie. Taka ochrona bez wątpienia przyda się kierowcom początkującym i takim, którzy często korzystają z samochodu i chcą zabezpieczyć się przed nieoczekiwanymi wydatkami.

Dlaczego warto korzystać z porównywarki OC?

Porównywarka OC to świetny sposób na znalezienie najlepszego ubezpieczenia  bez wychodzenia z domu. Wystarczy wpisać informacje na temat kierowcy i pojazdu do specjalnej tabeli, a system wygeneruje dostępne propozycje od 30 towarzystw ubezpieczeniowych. W ten sposób można szybko porównać poszczególne polisy i wybrać taką, która spełni Twoje oczekiwania. To jedna z metod na błyskawiczne porównanie cen dostępnych ubezpieczeń OC samochodu bez konieczności przeglądania stron internetowych konkretnych firm.

Porównywarka ubezpieczeń umożliwia zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą załatwić wymagane formalności bez wychodzenia z domu. Internetowy kalkulator jest świetnym sposobem na kupienie ubezpieczenia pojazdu OC online bez udawania się do stacjonarnej siedziby CUK.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.