Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie mieszkania dla Twojego bezpieczeństwa i spokoju

  • Wypełnij krótki formularz,
  • Porównaj oferty w wielu towarzystwach,
  • Wybierz ubezpieczenie mieszkania.

Jak kupić ubezpieczenie nieruchomości w porównywarce CUK Ubezpieczenia?

Oszczędzaj czas i pieniądze. Zadbaj o swoje cztery ściany, aby były oazą spokoju i źródłem bezpieczeństwa. Porównaj oferty w 30 towarzystwach ubezpieczeniowych, aby dopasować polisę nieruchomości do swoich potrzeb.

Krok 1

Uzupełnij formularz podstawowymi danymi

Podaj nam informacje na temat lokalizacji, wielkości nieruchomości oraz roku budowy. Pozwoli nam to wyliczyć składkę, a także zaproponować Ci najlepsze możliwe oferty.

Krok 2

Podaj wartość nieruchomości

W porównywarce uwzględnij wartość nieruchomości, która jest limitem odpowiedzialności towarzystwa. Podaj też informacje na temat zabezpieczeń, np. rodzaje zamków, alarm czy domofon.

Krok 3

Porównaj oferty ubezpieczeń nieruchomości

Czas na zapoznanie się z ofertami. Zwróć uwagę na zakres ochrony oraz cenę składki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, na każdym etapie możesz liczyć na pełne wsparcie doradców.

Krok 4

Wybierz polisę i opłać ją online

Wybrałeś interesującą Cię ofertę? W takim razie zapłać za nią przelewem błyskawicznym. Polisę otrzymasz na wybrany wcześniej adres e-mail. Prawda, że to proste?

Co mogę ubezpieczyć w mieszkaniu?

Twoje mieszkanie nie jest tylko dla Ciebie królestwem, ale także schronieniem dla wszystkich najcenniejszych rzeczy, jakie starannie gromadziłeś przez lata. Nie pozwól zakłócić domowej równowagi — chroń Twoje mieszkanie jeszcze lepiej i pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu.

Polisa mieszkaniowa obejmuje kluczowe części składowe Twojego lokum. Możemy je podzielić na rzeczy nieruchome z elementami stałymi (np. okna, piekarnik w zabudowie) oraz ruchomości (np. komputer, telewizor). Pierwsza grupa to obiekty trwale związane z Twoim mieszkaniem i włamywacz będzie potrzebował narzędzi, żeby je zdemontować. Elementy ruchome są bardziej narażone na kradzieże, bo złodziej może je łatwo wynieść z lokalu.

Za nierozerwalną część Twojego mieszkania uznajemy także pomieszczenia do niego przynależne np. piwnicę czy miejsce parkingowe. Wszystkie te miejsca będą objęte ochroną ubezpieczeniową w ramach jednej polisy.

Jak chroni ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania zapewni Ci ochronę w razie trudnych zdarzeń losowych. Pożar czy zalanie może wyrządzić poważne szkody i zakłócić spokój w Twoich czterech kątach. Wypłacone świadczenie umożliwi przeprowadzenie napraw, odkupienie zniszczonej własności czy gruntowny remont.

Twoje mieszkanie narażone jest również na działanie innych osób. Oprócz kradzieży z włamaniem potencjalne zagrożenie stanowi dewastacja drzwi czy wybicie okien.
assistance żadna awaria Ci niestraszna. Wystarczy, że zgłosisz szkodę, a odpowiedni fachowiec zjawi się w Twoim mieszkaniu, aby szybko i sprawnie opanować sytuację. Wynajmującym swoje mieszkania proponujemy przede wszystkim ubezpieczenie murów i elementów stałych oraz ochronę przed szkodami wyrządzonymi przez lokatorów. Jako najemca możesz ubezpieczyć wyposażenie mieszkania będące Twoją własnością oraz odpowiedzialność cywilną od szkód, które przypadkowo wyrządzisz.

Planujesz kupić mieszkanie na kredyt? Musisz wiedzieć, że ubezpieczenie nieruchomości objętej hipoteką jest obowiązkowym warunkiem udzielenia pożyczki przez bank. Zaproś bezpieczeństwo w Twoje progi!

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki superubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę superubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki superubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.