Colonnade

Colonnade oferuje klientom szeroką ofertę ubezpieczeń, w tym m.in. NNW, assistance, ubezpieczenia nieruchomości i polisy turystyczne.

Colonnade Insurance S.A. należy do holdingu Fairfax Financial Holdings Limited, który prężnie działa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma obsługuje klientów indywidualnych oraz biznesowych w wielu krajach, w tym Polsce, Słowacji, Rumunii, Bułgarii czy Węgrzech. Na naszym ojczystym rynku przedsiębiorstwo pojawiło się kilka lat temu. Od razu zyskało popularność ze względu na atrakcyjne ceny i sporo polis do wyboru. W dodatku współpracuje z takimi markami jak Swiss Re, Hanover Re czy Munich Re. Choć firma działa w całej Europie, wszystkie oddziały wzajemnie się wspierają i wymieniają wiedzą oraz doświadczeniem. Zatrudniani są wyłącznie ci, którzy mogą pochwalić się wysoką kulturą osobistą, a także wpisują się w wartości firmy. Dzięki temu Colonnade wyszkoliła wielu ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń.

Colonnade może pochwalić się bogatą ofertą produktową oraz pracującymi w firmie ekspertami od spraw ubezpieczeń. Dzięki temu wszystkie produkty są przemyślane i odpowiadają na potrzeby realnych klientów. W razie trudnych sytuacji życiowych możesz liczyć na wsparcie finansowe i szybką wypłatę świadczenia, a do podpisania umowy nie potrzebujesz zbędnych formalności. 

Jakie ubezpieczenia dla Ciebie i dla firm ma Colonnade w swojej ofercie?

Dla klienta indywidualnego Colonnade przygotowała szeroką ofertę:

  • ubezpieczeń NNW – w razie poważnych konsekwencji nieszczęśliwych zdarzeń,
  • polis zdrowotnych – np. następstw zachorowania na raka albo zabezpieczające Cię finansowo w razie innej poważnej choroby,
  • ubezpieczeń mieszkań, domów, a także wyposażenia mienia,
  • assistance, czyli pomoc w przypadku sytuacji awaryjnej,
  • polis turystycznych na czas Twojego urlopu czy też innego wyjazdu.

Colonnade nie zapomina także o klientach biznesowych. Z ich myślą powstały propozycje ubezpieczeń osobowych, OC, majątkowych, finansowych, środowiskowych czy też transportowych.

Pamiętaj, że kluczem do oszczędzania na ubezpieczeniu oraz wyboru najlepszej oferty jest ich porównanie. W CUK Ubezpieczenia mamy wiele wariantów od Colonnade, które różnią się od siebie ceną oraz zakresem ochrony. Zacznij myśleć o swojej przyszłości i już teraz sprawdź nasz kalkulator online, porównaj ubezpieczenia Colonnade bez wychodzenia z domu!