Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ładowanie

Kalkulator ubezpieczenia mieszkania i domu – porównaj ceny polis online

Ubezpieczenie nieruchomości to rodzaj polisy, która skupia się na ochronie Twojego majątku. Czy wiesz, że takie ubezpieczenie możesz kupić bez wychodzenia z domu dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczenia mieszkania i domu? Skorzystaj z intuicyjnej porównywarki cen i w kilka minut kup polisę online.

Jak działa kalkulator ubezpieczenia nieruchomości?

Nasz kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu pozwala z łatwością porównać i kupić polisę majątkową. Wypełniasz prosty formularz porównywarki i wybierasz najlepszą ofertę spośród propozycji wielu towarzystw.

Co ubezpieczę w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych?

Nieważne czy mieszkasz w mieszkaniu czy w domu jednorodzinnym. Nasza porównywarka to rozwiązanie zarówno dla właścicieli domów jak i mieszkań. Mieszkasz w domu z ogrodem? Obiekty małej architektury umieszczone na posesji też mogą zostać ubezpieczone, jeśli tylko są trwale związane z gruntem. To samo dotyczy wolnostojącego garażu czy budynku gospodarczego. A może dopiero budujesz dom? W naszym kalkulatorze znajdziesz także oferty ubezpieczeń domu w budowie.

Jakich informacji potrzebuje porównywarka ubezpieczeń nieruchomości?

Najważniejsza jest oczywiście lokalizacja, wielkość nieruchomości i jej wartość. Do kalkulatora ubezpieczeń majątkowych będziesz musiał wpisać adres nieruchomości, jej dokładną powierzchnię i szacowaną cenę rynkową. Kluczowa sprawa to suma ubezpieczenia czyli limit odpowiedzialności towarzystwa za straty w Twojej nieruchomości. Tę wartość powinieneś zdeklarować w oparciu o przewidywany rozmiar ewentualnych szkód i kosztów ich likwidacji. Istotne kwestie to także zabezpieczenia – rodzaje zamków antywłamaniowych, alarm, domofon. Im więcej zabezpieczeń wysokiej jakości, tym większa szansa na niższą składkę. Znaczenie ma także palność konstrukcji domu i rok wzniesienia budynku.

Porównanie ubezpieczeń nieruchomości w kilku krokach

Uzupełnij dane w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych. Informacje dotyczą Twojego domu lub mieszkania. W kolejnym kroku porównaj propozycje ofert i wybierz polisę, którą uznasz za najkorzystniejszą. Po kliknięciu przycisku „kup online” nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomości przeniesie Cię bezpośrednio do płatności za ubezpieczenie. Polisę otrzymasz mailem, a umowa wchodzi w życie bez dodatkowego podpisywania czy odsyłania dokumentów.

Jak działa kalkulator ubezpieczeń majątkowych?

Nasza darmowa porównywarka ubezpieczeń nieruchomości korzysta z ofert współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych, aby znaleźć dla Ciebie najlepszą polisę w rozsądnej cenie. Do formularza wprowadzasz najważniejsze dane dotyczące nieruchomości. Dzięki niezbędnym informacjom nasz kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu będzie w stanie wyliczyć dla Ciebie składkę w różnych firmach ubezpieczeniowych. Z wypełnionym formularzem trafiasz do kolejnego kroku – otrzymujesz od nas zestawienie najlepszy ofert dobranych specjalnie do Twojej nieruchomości. W porównywarce ubezpieczeń mieszkaniowych możesz wybrać ochronę, jakiej potrzebujesz. Znalezione przez nas oferty przefiltrujesz po cenie i zobaczysz, jaki jest ich zakres. Po wybraniu najkorzystniejszej polisy przejdziesz od razu do zakupu ubezpieczenia online. Nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomości obsługuje przelewy elektroniczne i od razu po potwierdzeniu płatności Twoja polisa znajdziesz się w Twojej skrzynce mailowej.

Co składa się na ubezpieczenie majątkowe?

Najbardziej podstawową składową polisy dla nieruchomości jest ubezpieczenie murów. Bardziej zaawansowaną ochroną jest ubezpieczenie elementów stałych czyli przykładowo mebli w zabudowie i armatury łazienkowej. Ostatnim elementem, jaki możesz ubezpieczyć, jest wyposażenie nieruchomości czyli mienie ruchome. W tej grupie znajdą się wszystkie elementy nieprzytwierdzone na stałe jak stół, telewizor czy laptop.

Ubezpieczenie murów w kalkulatorze ubezpieczeń nieruchomości

Bez murów nie ma budynku, dlatego ubezpieczenie domu bazuje właśnie na tej opcji. W porównywarce ubezpieczeń majątkowych bez trudu znajdziesz opcję ubezpieczenia samych murów budynku. Dla bardziej kompleksowej ochrony możesz wybrać ubezpieczenie murów w pakiecie z innymi wariantami polisy nieruchomości. W kalkulatorze ubezpieczeń mieszkaniowych znajdziesz ciekawe opcje ochrony Twojej własności, abyś zawsze miał prawo do wsparcia na wypadek szkody.

Na co zwrócić uwagę przy porównaniu ubezpieczeńnieruchomości?

Przede wszystkim zdecyduj, co dokładnie chcesz ubezpieczyć. W zależności od Twoich potrzeb wybierz ubezpieczenie murów, elementów stałych i ruchomych. Pamiętaj, aby uważnie przyjrzeć się warunkom ubezpieczenie i rozsądnie wybrać sumę ubezpieczenia. Nie zapominaj, że szczegóły są ważne przy podpisywaniu umowy. Zaznacz odpowiednie pola, jeśli Twój dom ma konstrukcję palną lub powódź objęła go w przeszłości swoim zasięgiem. Gdy ubezpieczyciel otrzymał pełne informacje na temat Twojej nieruchomości, nie będziesz miał problemu z ewentualną wypłatą odszkodowania.

Dlaczego kalkulator ubezpieczeń majątkowych?

Zakup polisy bez wychodzenia z domu brzmi dobrze? To właśnie dlatego warto kupić ochronę mieszkania lub domu w porównywarce ubezpieczeń nieruchomości. To w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych spotykają się oferty ubezpieczeń domu i mieszkania od różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko po to, abyś mógł wybrać propozycję ubezpieczenia nieruchomości, jaka najbardziej Ci pasuje. Możesz indywidualnie dobrać zakres polisy

Dlaczego kalkulator ubezpieczeń nieruchomości w CUK Ubezpieczenia?

CUK Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa, co oznacza, że współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeń. Nasza porównywarka ubezpieczeń majątkowych pozwala zatem przyjrzeć się ofertom różnych firm, porównać dostępne opcje i wybrać najlepszą polisę dla Twojego domu czy mieszkania. Kalkulator ubezpieczenia nieruchomości od CUK Ubezpieczenia to szansa na znalezienie bardzo dobrej oferty w korzystnej cenie. W jednym miejscu masz dostęp do szeregu ofert i od razu porównujemy dla Ciebie cenę składki. Dzięki naszej porównywarce ubezpieczeń mieszkania i domu możesz swobodnie porównać koszty zawarcia umowy z różnymi towarzystwami. Kalkulator ubezpieczeń majątkowych to prosty sposób na bezpieczny zakup w dobrej cenie. Wybór najkorzystniejszej polisy może potrwać tylko kilka minut – wymagamy uzupełnienia wyłącznie najważniejszych danych, które pozwolą nam wykonać kalkulację. Nasz porównywarka ubezpieczeń nieruchomości pozwala kupić dobrą polisę w CUK bez wychodzenia z domu.

Czy warto porównać oferty w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych?

Porównanie ofert w naszym kalkulatorze ubezpieczeń mieszkania i domu jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilę. Dlaczego warto? Po pierwsze, masz szanse na duże oszczędności! Podobna polisa o takim samym zakresie ochrony i sumie ubezpieczenia może różnić się ceną u różnych ubezpieczycieli. Dzięki porównywarce ubezpieczeń mieszkaniowych nie musisz zgadywać, w której firmie będzie taniej. To z naszego kalkulatora ubezpieczeń majątkowych dowiesz się konkretnie, który ubezpieczyciel dla Twojej nieruchomości zaproponuje najkorzystniejszą ofertę. Oprócz oszczędności, które zostaną w Twoim portfelu, za pomocą porównywarki ubezpieczeń nieruchomości możesz kupić polisę bez wychodzenia z domu, podpisywania i gromadzenia papierowych dokumentów w domu. Z kalkulatorem ubezpieczeń mieszkania i domu wszystkie formalności załatwisz z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu i podstawowe informacje o nieruchomości.

Co jest potrzebne do porównania ubezpieczeń nieruchomości?

Zanim przystąpisz do porównania ofert w naszym kalkulatorze ubezpieczeń mieszkania i domu, przygotuj podstawowe informacje dotyczące nieruchomości: rok budowy i powierzchnię. Upewnij się, czy ściany i dach nie są wykonane z materiałów palnych. Spróbuj ustalić, ile rzeczywiście warta jest Twoja nieruchomość. To kluczowa kwestia, aby prawidłowo dopasować sumę ubezpieczenia. Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń majątkowych zyskasz pewność, że na wypadek szkody towarzystwo ubezpieczeń wypłaci Ci odszkodowanie w odpowiednim wymiarze. Sporządź listę domowych obiektów, które chcesz ubezpieczyć i wyceń ich wartość.

Potrzebujesz kalkulatora ubezpieczenia domu w budowie? Pamiętaj, aby wcześniej oszacować wartość nieruchomości, jaką Twój dom uzyska pod koniec trwania polisy. Gdy dopiero budujesz dom lub np. dobudowujesz kolejną kondygnację, budynek może dużo zyskać na wartości. W razie szkody, Twoja nieruchomość będzie narażona na większe straty.

Czy opłaca się kupować w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych?

Elastyczne porównanie ofert wiodących ubezpieczycieli? Pełny wgląd do propozycji wielu towarzystw? Sortowanie ofert po ostatecznej cenie polisy? To wszystko znajdziesz w kalkulatorze ubezpieczenia domu i mieszkania multiagencji CUK Ubezpieczenia. Połączyliśmy współpracę z różnymi ubezpieczycielami z dobrodziejstwami nowoczesnych technologii, dzięki czemu dajemy możliwość znalezienia dla siebie najkorzystniejszej oferty na ekranie własnego smartfonu lub komputera. To Ty decydujesz, ile chcesz zapłacić za ubezpieczenie majątku i dobierasz składniki, których naprawdę potrzebujesz. Z porównywarką ubezpieczeń nieruchomości masz pełną kontrolę nad zakupem polisy. Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń mieszkania i domu kupujesz dokładnie to, czego potrzebujesz w najniższej cenie, jaką udało nam się znaleźć w ofercie współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Co może się opłacać bardziej niż porównywarka ubezpieczeń mieszkaniowych?

Jak wybrać polisę w kalkulatorze ubezpieczenia domu?

Ubezpieczając dom, zwróć uwagę na warianty optymalne dla Twojej nieruchomości. Sprawdź dokładnie, które ryzyka są w pakiecie i w jakich okolicznościach otrzymasz odszkodowanie. Oprócz standardowej polisy dla domu, często warto skorzystać z dodatków do ubezpieczenia oferowanych przez towarzystwo.

Porównywarka ubezpieczeń mieszkaniowych - jak wybrać polisę?

Twoja przyszła polisa zależy oczywiście od Twoich potrzeb ubezpieczeniowych. Bierzesz kredyt hipoteczny? Nasz kalkulator ubezpieczeń nieruchomości znajdzie dla Ciebie polisę pod cesję, czyli ubezpieczenie, jakiego wymaga bank. Chcesz ubezpieczyć nieruchomość kompleksowo? W naszym kalkulatorze ubezpieczenia mieszkania znajdziesz różnorodne warianty do wyboru w korzystnych cenach.

Gdy dopiero budujesz - kalkulator ubezpieczenia domu w budowie

W przypadku ubezpieczenia domu w budowie warunki polisy i ryzyka objęte ochroną zależą od stopnia zaawansowania prac na budowie. Przykładowo, aby ubezpieczenie chroniło Cię od kradzieży Twój dom musi być w już w stanie surowym zamkniętym.

Ubezpieczenie mieszkania pod kredyt w porównywarce ubezpieczeń nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania na kredyt hipoteczny? Bank, od którego zamierzasz pożyczyć środki na ten cel, na pewno będzie miał szereg wymagań wobec Ciebie. Jako kredytobiorca będziesz musiał spełnić oczekiwania banku, aby zamieszkać we własnej nieruchomości. Jednym z takich warunków jest posiadanie ubezpieczenia majątkowego. Takie ubezpieczenie bez trudu kupisz w naszym kalkulatorze ubezpieczeń nieruchomości. Zakres takiej polisy jest bardzo podstawowy i obejmuje mury chronione przed zdarzeniami losowymi. Ochronę możesz rzecz jasna rozszerzyć w zależności od Twoich potrzeb. Pamiętaj, że nie musisz kupować ubezpieczenia w banku – lepszym pomysłem może okazać się porównanie ubezpieczeń nieruchomości i zakup polisy bezpośrednio w kalkulatorze ubezpieczeń mieszkania i domu. Jak to zrobić? W ofercie wybranej w porównywarce ubezpieczeń nieruchomości wystarczy wybrać opcję „cesja” – oznacza to, że ta polisa jest odpowiednia pod hipotekę i ma minimalny zakres ochrony wymagany przez banki.

Ile trwa porównanie ubezpieczeń nieruchomości?

Nasz kalkulator ubezpieczeń mieszkania i domu znajdzie dla Ciebie oferty w około 2 minuty. Reszta zależy od Ciebie. To Ty decydujesz, ile czasu będziesz potrzebować na decyzję o wyborze najlepszej oferty. Co ważne, zakup polisy w naszej porównywarce ubezpieczeń mieszkaniowych odbywa się w pełni online. Nie będziesz musiał podpisywać żadnych dokumentów pocztą czy odsyłać nam skanów.

Jakie oferty znajdę w porównywarce ubezpieczeń nieruchomości?

W naszym kalkulatorze czekają na Ciebie oferty części współpracujących z nami towarzystw ubezpieczeniowych. Oferty różnią się zakresem ochrony czyli ryzykami pokrywanymi przed ubezpieczyciela oraz wyłączeniami ochrony. Co ważne, ceny takich samych polis mogą bardzo różnić się w zależności od towarzystwa. Dlatego przed zakupem skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń nieruchomości i upewnij się, że wybrana przez Ciebie oferta jest korzystna cenowo.

Czy polisę w kalkulatorze ubezpieczeń mieszkania i domu kupię w pełni online?

Tak. Z naszym kalkulatorem ubezpieczeń nieruchomości nie musisz nigdzie dzwonić, umawiać się na spotkanie z agentem czy przychodzić do placówki. Nie wymagamy podpisywania polisy, skanowania jej czy odsyłania mailem. Wszystkie formalności załatwisz od ręki w porównywarce ubezpieczeń majątkowych. Wybierz odpowiednią ochronę w kalkulatorze ubezpieczeń mieszkaniowych i zapłać przez Internet. Całość potrwa tylko kilka minut, a Twoja polisa tak szybko jak to możliwe znajdzie się w Twojej skrzynce mailowej. Umowa zawarta online jest już ważna i wchodzi w życie umówionego dnia, najwcześniej dzień po zakupie. Dzięki temu porównywarka ubezpieczeń nieruchomości to bardzo łatwy sposób na zakup kompleksowej ochrony.

Od jakich ryzyk ubezpieczę mieszkanie i dom w kalkulatorze ubezpieczeń majątkowych?

Twoją nieruchomość wraz z jej elementami stałymi i ruchomościami możesz ubezpieczyć w porównywarce ubezpieczeń mieszkaniowych przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub utratą. W każdej umowie z towarzystwem ubezpieczeniowym określa się zakres ubezpieczenia czyli rodzaje zdarzeń, w razie których jesteś pod ochroną. Wśród najważniejszych ryzyk znajdziesz zdarzenia losowe oraz kradzież z włamaniem, rabunek i dewastację. Co kryje się pod pojęciem zdarzeń losowych? To przykładowo ogień, zalanie, huragan, obsuwanie się ziemi, powódź, a nawet uderzenie w budynek statku powietrznego. Dokładna lista ryzyk zależy od konkretnego towarzystwa ubezpieczeń, z którego oferty będziesz chciał skorzystać w naszym kalkulatorze ubezpieczeń domu i mieszkania.

Porównywarka ubezpieczeń majątkowych – czy mogę sam wybrać zakres?

Tak. Ubezpieczenie mieszkania i domu nie należy do polis obowiązkowy, w odróżnieniu chociażby od ubezpieczenia OC dla samochodów. Polisa chroniąca Twoją nieruchomość jest dobrowolna, dzięki czemu jej kształt zależy od Ciebie i Twojej umowy z wybranym towarzystwem ubezpieczeniowym. Zastanów się, czego oczekujesz od polisy majątkowej i porównaj oferty w naszym kalkulatorze ubezpieczeń mieszkaniowych. Dzięki naszemu serwisowi błyskawicznie otrzymasz propozycje ochrony od różnych ubezpieczycieli. Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości od CUK pozwoli Ci sprawdzić ceny we współpracujących z nami towarzystwach i co więcej, dopasować zakres polisy do Twoich potrzeb. W kalkulatorze ubezpieczenia domu i mieszkania kupisz dokładnie taką ochronę, jakiej potrzebujesz.

Masz pytanie o ubezpieczenie nieruchomości?

Na wszystkie pytania o ubezpieczenia mieszkania i domu odpowiedzą nasi profesjonalni doradcy na co dzień zajmujący się ubezpieczeniami. Możesz skontaktować się z nami, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając jedną z placówek CUK Ubezpieczenia.

Więcej Mniej