Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenia firmowe – Twoje SUPERwsparcie w drodze do sukcesu

Zadbaj o majątek firmowy i wybierz ubezpieczenie firmowe dopasowane do profilu Twojego przedsiębiorstwa. Nie pozwól na to, aby chwilowe trudności przełożyły się na brak płynności finansowej!

Co mogę ubezpieczyć?

Możemy ochronić mienie firmowe trwałe np. budynek siedziby oraz majątek ruchomy, czyli urządzenia, które są niezbędne do realizacji zaplanowanych działań. Przedmiot ochrony zależy od działalności Twojej firmy i indywidualnych potrzeb, a suma ubezpieczenia dostosowuje się do wartości majątku.

Ubezpieczeniem mogą być objęte sklepy, magazyny, hale produkcyjne, budynki biurowe i lokale usługowe. SuperOchrona dotyczy elementów stałych nieruchomości (np. ścian, grzejników) oraz ruchomości (np. biurek i szaf). Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego obejmuje zarówno sprzęt przenośny (np. laptopy i telefony), jak i stały (np. monitory i drukarki). Ubezpieczenie firmy chroni także środki obrotowe, którymi dysponuje przedsiębiorstwo.

Jak chroni ubezpieczenie firmy?

Wśród ryzyk znajdziemy zdarzenia losowe (np. pożar i zalanie), kradzież z włamaniem, rabunek i wandalizm. Możesz ubezpieczyć również przedmioty szklane takie jak witryna sklepowa czy neonowa reklama. Towarzystwo pokryje koszty naprawy czy zakupu nowych przedmiotów. W ramach likwidacji szkody otrzymasz też zwrot środków za zabezpieczenia uszkodzone przez złodzieja np. wyłamane drzwi czy zniszczone urządzenie alarmowe. Ubezpieczyciel będzie uczestniczył w kosztach poszukiwania przyczyny szkody. Zależnie od wybranych rozszerzeń możesz otrzymać SuperWsparcie na zatrudnienie rzeczoznawców i prawników w razie konieczności wejścia na drogę sądową.

Z polisą dla przedsiębiorców masz gwarancję, że nic Ci nie przeszkodzi w realizacji misji i dostarczenia klientom tego, czego potrzebują. Ubezpieczymy Cię, abyś mógł spokojnie zająć się tym, co potrafisz najlepiej — prowadzeniem swojej firmy.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.