Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUZ”

TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH „TUZ”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ” swoją działalność opiera o wyłącznie polski kapitał i działa nieprzerwanie od 2003 roku.
 
Klienci, którzy przystępują do TUW „TUZ” stają się jednocześnie jego udziałowcami. Sprawia to, że towarzystwo cieszy się dużym uznaniem, a co najważniejsze również zaufaniem klientów. Celem TUW „TUZ” jest to, aby jego klienci mieli przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej.
 
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ” w swojej ofercie posiada szereg produktów ubezpieczeniowych obejmujących różne sfery życia klientów. Należą do nich:

  • szeroki pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych obejmujących OC, AC, NNW, ubezpieczenia graniczne oraz Zieloną Kartę,
  • produkty stanowiące ochronę domu i rodziny, czyli ubezpieczenia domów i mieszkań czy domków letniskowych, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz pakiet NNW dla całej rodziny,
  • polisy adresowane do rolników, czyli obowiązkowe OC rolników i budynków rolniczych, Agrocasco czy Pakiet Bezpieczny Rolnik gwarantujący kompleksowe zabezpieczenie,
  • oferta biznesowa, na którą składają się polisy dotyczące mienia, OC, zawodowa Odpowiedzialność Cywilna, OC zawodowa przewoźnika drogowego, ubezpieczenie ryzyk budowlano-montażowych, NNW, Gwarancje oraz kompleksowe ubezpieczenie firm.

Ponadto TUW „TUZ” opracowało specjalny pakiet przygotowany we współpracy z podmiotami kościelnymi tak, aby w jak najlepszym stopniu zapewnić ochronę mienia kościelnego, ochronę kierowcom oraz pojazdom należącym do podmiotów kościelnych.

keyboard_arrow_up