Moc Rabatów na ubezpieczenie szkolne

Od Ciebie zależy jak dziecko będzie wspominać szkołę. Ubezpiecz je!

Bezpieczne dziecko to gwarancja spokoju każdego rodzica. W latach 2021/22 w szkołach odnotowano ponad 4 tys. wypadków. Najczęstsze kontuzje to zwichnięcia, złamania, zmiażdżenia czy urazy zębów.  

Otaczający nas świat stwarza wiele nowych zagrożeń dla dzieci. Przykładem jest Internet, gdzie publikowane treści często mają charakter niestosowny dla najmłodszej widowni, a niejednokrotnie patologiczny. Niestety obecność na forach czy social mediach wiąże się często z hejtem. Dlatego warto wybrać ochronę, która odpowiada na codzienne wyzwania. Polisa NNW szkolne zapewnia wsparcie w przypadku zdarzeń zaistniałych w sieci, w szkole i poza nią. 

Skorzystaj z 15% rabatu z kodem rabatowym 77777

Składka od 32 zł rocznie za ubezpieczenie NNW szkolne w InterRisk

 • Wypłata jednorazowego świadczenia wysokości 1000 zł z tytułu operacji po nieszczęśliwym wypadku.
 • Hejt Stop obejmuje pomoc informatyczną, psychologiczną i prawną w przypadku działań przemocowych w sieci (znieważenie, cyberbulling, cybermobbing, szantaż).
 • Świadczenia z tytułu ugryzienia przez kleszcza oraz zdiagnozowania boreliozy.
 • Zwrot kosztów nabycia wyrobów medycznych na zlecenie lekarza, np. ortopedycznych.
 • Możliwość ubezpieczenia dzieci i młodzieży od 1 dnia życia do 25 roku życia na jednej polisie.
 • Pokrycie kosztów leczenia w wyniku nieszczęśliwego wypadku i rehabilitacja, dodatkowo koszty zakupu leków do 200 zł.
 • Pokrycie kosztów naprawy lub zakupu okularów uszkodzonych w wyniku NW na terenie placówki oświatowej (do 300 zł)
 • Świadczenie wypłacane w przypadku wstrząśnienia mózgu w wyniku NW.
 • Wypłata w przypadku zatrucia pokarmowego, zatrucia gazami, porażenia prądem lub piorunem.
 • Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku NW w wysokości 100 zł/dzień, wypłacane już od 1 dnia pobytu. Po 11 dniu pobytu - 150 zł za dzień.
 • Pokrycie kosztów leczenia stomatologicznego w wyniku NW.
CHCĘ RABAT

Chcesz otrzymać MOC RABATÓW?

Zostaw swój numer, a my do Ciebie oddzwonimy

Sprawdź inne produkty dostępne w ramach MOCY Rabatów

Ubezpieczenia
komunikacyjne

Kup ubezpieczenie auta
z atrakcyjnymi rabatami  
o wysokości do 20%

Ubezpieczenia
domu i mieszkania

Ubezpiecz dom lub mieszkanie
z wysokimi rabatami aż do 35%.
Nie daj się zaskoczyć.

Ubezpieczenie
życia i zdrowia

Kup najlepszą polisę na życie
i zdrowie w CUK Ubezpieczenia
i nie przepłacaj.

Ubezpieczenie
turystyczne

Polisa turystyczna
z rabatem 25%.
 

Ubezpieczenie NNW szkolne z kodem rabatowym w CUK!

Zbliża się rok szkolny 2023/2024. Zamiast o wakacyjnych wojażach powoli myślimy o kompletowaniu wyprawki szkolnej. Z ubezpieczeń turystycznych przerzucamy się na ubezpieczenie NNW szkolne. Każdy rodzic chce, by jego dziecko było maksymalnie zabezpieczone, jednak wiadomo – nowe buty, plecak, książki oraz polisa szkolna to spory koszt.

Dlatego proponujemy kod rabatowy na ubezpieczenie dla dziecka w CUK, który obniży cenę składki o 15%.

Ile wynosi w CUK kod promocyjny na ubezpieczenie dla dzieci?

Kod promocyjny na ubezpieczenie NNW szkolne w CUK Ubezpieczenia ma wartość 15%. Dzięki niemu możesz kupić 4 warianty ubezpieczenia szkolnego InterRisk w takich kwotach:

 • 32 zł zamiast 37,70 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 10 000 zł,
 • 54 zł zamiast 63,60 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 20 000 zł,
 • 97 zł zamiast 114,20 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 40 000 zł,
 • 139 zł zamiast 163,60 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 60 000 zł,
 • 169 zł zamiast 198,90 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 80 000 zł,
 • 239 zł zamiast 281,20 zł za pakiet z sumą ubezpieczenia, wynoszącą 120 000 zł.

Kod rabatowy na NNW szkolne w CUK – jak skorzystać?

To proste. Wybierz na stronie CUK.pl opcję kalkulator ubezpieczenie szkolne i wpisz w odpowiednim polu kod o treści 77777. Po zatwierdzeniu go zobaczysz obniżoną kwotę składek. Teraz możesz porównać dostępne warianty, a następnie wybrać taki, który będzie najlepszy dla Twojego dziecka.

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie, które obniżył kod rabatowy do CUK? Teraz możesz opłacić je, uprzednio wpisując w formularzu dane swoje i dziecka lub dzieci, jeśli decydujesz się na ubezpieczenie wszystkich swoich pociech w ramach danego wariantu.

Polisę prześlemy Ci w wiadomości mailowej.

Wykorzystaj kod rabatowy do CUK, zyskaj podwójnie

CUK kod promocyjny to nie wszystko, z czego możesz skorzystać w ramach ubezpieczenia szkolnego. Pamiętaj, że przy okazji zakupu polisy dla dziecka, możesz skorzystać z oryginalnego poradnika – Niezbędnik Świadomego Rodzica. To już druga, poprawiona edycja cyklu materiałów, przygotowanych z wykładowcami z Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Eksperci przygotowali dla rodziców wykłady z dziedziny aktywności fizycznej i diety, psychologii czy cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu możesz stać się jeszcze bardziej świadomym rodzicem i wspomóc swoje dziecko w tych obszarach. Zyskaj podwójnie – kod rabatowy do CUK i wykłady, przygotowane przez specjalistów!

NNW szkolne w CUK – czy warto?

Zastanawiasz się, czy warto decydować się na polisę dla dziecka w CUK, skoro na początku września oferowane jest NNW szkolne w placówkach? Zazwyczaj takie ubezpieczenia mają jednak bardzo okrojony zakres i pomimo niskiej ceny nie są korzystne. Znacznie bardziej opłaca się kupić indywidualne ubezpieczenie, wykorzystując CUK Ubezpieczenia kod rabatowy i wybrać najlepszy wariant ubezpieczenia dla swojego dziecka. Nie wierzysz? Poczekaj na początek roku szkolnego i porównaj polisę NNW oferowaną uczniom w szkole z zakresem naszej, od InterRisk. Kod rabatowy ubezpieczenia szkolnego w CUK będzie ważny do końca 30 września 2023 roku, dlatego masz na to sporo czasu.

Zaoszczędź nawet 42 zł wpisując kod rabatowy podczas zakupu polisy w CUK!

Warto skorzystać z okazji i wybrać ubezpieczenie w CUK wtedy, kiedy działa CUK kod rabatowy na polisę szkolną. Kupując ją jeszcze na koniec wakacji, możesz objąć ubezpieczeniem dziecko, które wybiera się np. na obóz sportowy w sierpniu. Wysokie sumy ubezpieczenia w ramach poszczególnych wariantów polisy InterRisk zapewnią odpowiednią ochronę w sytuacji nieszczęśliwego wypadku na koloniach szkolnych, a odszkodowanie pokryje koszty leczenia czy rehabilitacji. Zastanawiasz się, czy takie ubezpieczenie będzie działać także w roku szkolnym? Tak, ubezpieczenie kupuje się na cały rok, także kupując ubezpieczenie w sierpniu, Twoje dziecko będzie chronione także w przyszłe wakacje. Polisa szkolna działa wszędzie – nie tylko w szkole, ale i poza nią, a także na koloniach zimowych i podczas wakacji.

Wpisując kod rabatowy na ubezpieczenie szkolne, naprawdę oszczędzasz, ale nie kosztem swojego dziecka! Zakres ubezpieczenia i sumy gwarancyjne się nie zmieniają, pomimo zmniejszenia wysokości składki, którą ustala kod promocyjny na ubezpieczenie.