Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Wybierz ubezpieczenie domku letniskowego i ciesz się sielskim wypoczynkiem

  • Wypełnij krótki formularz,
  • Porównaj ofert ubezpieczenia domku letniskowego,
  • Wybierz najlepszą polisę i zyskaj spokojny urlop.

Domek letniskowy - co oznacza dla ubezpieczycieli?

Podróże to nie tylko odkrywanie nowych miejsc. Wielu z nas najlepiej odpoczywa we własnych kątach, gdzie czuje się bezpiecznie i swojsko. Domek letniskowy to symbioza dreszczyku przygody z tym, co znane.

Nadchodzi utęskniony czas wakacji i jedziesz z rodziną w dobrze znane okolice. Jesteś pewien, że w tym spokojnym zakątku nic was nie zaskoczy. Wybita szyba czy zdewastowane drzwi mogą przyprawić Cię o wiele zmartwień i niedogodności. Taki scenariusz nie musi przytrafić się Tobie. Nie pozwól, aby nieprzewidziane okoliczności popsuły Ci urlop. Rozwiązaniem jest odpowiednio dobrane SuperUbezpieczenie domku letniskowego.

Domek letniskowy to budynek, który wykorzystujesz w celach rekreacyjnych i turystycznych. Nie mieszkasz w nim na stałe, ale tylko wpadasz sezonowo zaczerpnąć świeżego powietrza i zażyć trochę słońca. Definicje jednak różnią się w towarzystwach, więc warto sprawdzić, który ubezpieczyciel może zaoferować Ci wystawienie odpowiedniej polisy. Niektóre towarzystwa oferują SuperUbezpieczenie domku letniskowego w ramach rozszerzenia polisy ubezpieczeniowej domu lub mieszkania.

Jak chroni ubezpieczenie domku letniskowego?

Ochroną ubezpieczeniową możemy objąć stałe elementy konstrukcji (np. drzwi, murowany grill) i mienie ruchome (np. leżaki, stół do tenisa). Polisa może ochronić także obiekty małej architektury (np. wiaty, ogrodzenie). Ubezpieczenie jest gwarancją wsparcia w razie zdarzeń losowych np. pożaru, uderzenia pioruna czy osunięcia się ziemi. Możesz liczyć na świadczenie także w przypadku kradzieży z włamaniem czy dewastacji.

Domek letniskowy to inwestycja czasu i pieniędzy. Wkładamy dużo sił w upiększanie naszego zacisznego zaułku, pielęgnujemy rośliny i odmalowujemy płoty. Dzieciom staramy się zapewniać ciekawe rozrywki, więc na działce wyrastają piaskownice czy huśtawki. Cały dobytek jest jednak wystawiony na działanie niekorzystnych czynników podczas naszej nieobecności przez większość roku. Dzięki SuperUbezpieczeniu domku letniskowego dysponujesz odpowiednimi środkami na pokrycie kosztów naprawy nawet dotkliwych zniszczeń.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki superubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę superubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki superubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.