INTER POLSKA S.A.

Grupa INTER Polska to część niemieckiej Grupy Ubezpieczeniowej INTER, powstałej w 1926 roku. Co może Ci zaoferować?

Inter Polska to część niemieckiej Grupy Ubezpieczeniowej INTER, której tradycja sięga 1926 roku. Na naszym polskim rynku ubezpieczyciel pojawił się pod koniec lat 90. i było to połączenie dwóch towarzystw ubezpieczeniowych: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A. To, co wyróżnia tę firmę to przede wszystkim bogate doświadczenie, które zdążyła zdobyć przez wszystkie lata funkcjonując na rynku ubezpieczeń.

Co oferuje Inter Polska? Szeroka oferta dotyczy głównie ubezpieczeń zdrowotnych oraz życia i zdrowia. Inter Polska to także propozycje ubezpieczeń majątkowych, w tym polisy domu i mieszkania, zabezpieczenia małych oraz średnich przedsiębiorstw, polisy podróżne oraz ochrona przychodu. Z rozwiązań, które proponuje to towarzystwo, mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

Co ciekawe, Inter Polska kieruje  swoją ofertę na pracownikach służby zdrowia. Ubezpieczenia obejmują życie prywatne oraz ryzyko związane ze specyfiką zawodu. Jest liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla tej branży.

Jesteś ciekawy oferty? Sprawdź ubezpieczenie nieruchomości w Inter Polska.