Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

INTER POLSKA S.A.

INTER POLSKA S.A. UBEZPIECZENIA

Grupa INTER Polska to część niemieckiej Grupy Ubezpieczeniowej INTER, powstałej w 1926 roku. Oferuje ona ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. Polski oddział - Grupa INTER Polska powstała w 1991 roku łącząc dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A.
 
Gwarantem jakości oraz solidności towarzystwa jest bardzo bogate doświadczenie zdobyte na przestrzeni czasu jego funkcjonowania. Z kolei wysoki kapitał zakładowy oraz ochrona reasekuracyjna oparta o współpracę z najbardziej renomowanymi koncernami na świecie, daje klientom towarzystwa finansową pewność i bezpieczeństwo.
 
Oferta firmy obejmuje:
·      ubezpieczenia zdrowotne,
·      ubezpieczenie medyczne,
·      szeroko pojęte ubezpieczenie majątkowe, w tym:

  • ubezpieczenie domu i mieszkania,
  • ubezpieczenie dla małych i średnich przedsiębiorstw,
  • ubezpieczenie domu/mieszkania, w którym prowadzona jest działalność z branży medycznej,
  • ubezpieczenie podróżne,
  • ochrona przychodu.

Inter Polska kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
 
Od lat Ubezpieczyciel współpracuje również ze środowiskiem medycznym i koncentruje swoją ofertę na pracownikach służby zdrowia. Ubezpieczenia obejmują życie prywatne oraz ryzyko związane ze specyfiką zawodu. Jest liderem w sprzedaży specjalistycznych ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla tej branży.

keyboard_arrow_up