Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Więcej o nas

image
30 ubezpieczycieli w 1 miejscu
Polisę kupisz online, przez telefon lub w placówce.

Doradcy CUK w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy spośród oferty 30 Towarzystw i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie. Polisę można kupić od ręki, a ceny ubezpieczeń nie różnią się od tych oferowanych u poszczególnych ubezpieczycieli. Płatność za ubezpieczenie można podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

Otwierając pierwszą placówkę CUK w 2001 roku zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń oraz stworzyliśmy nowy model multiagencji.

Mamy największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony. Obok najpopularniejszych ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC i Assistance) oraz standardowego zestawu produktów majątkowych, turystycznych i na życie, w multiagencji CUK można kupić ubezpieczenia rolne, zdrowotne, antyrakowe, IKZE, a także ubezpieczenia skierowane do firm.

W 2017 roku zostaliśmy laureatem ogólnopolskiego programu Firma Przyjazna Klientowi. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Jest to dla nas duże wyróżnienie, głównie z racji tego, że na ocenę mają wpływopinie uzyskane bezpośrednio od naszych klientówWskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% i jest to powód do naszej dumy.

CUK Ubezpieczenia to jedyna multiagencja, która swoim klientom do każdej rocznej polisy dodaje POMOC PRAWNĄ GRATIS, czyli pakiet 5 porad prawnych, w ramach których profesjonalni adwokaci, radcy prawni i doradcy podatkowi podczas konsultacji telefonicznej pomogą znaleźć skuteczne rozwiązanie problemu natury prawnej.

Ubezpieczenia w CUK można kupić bezpośrednio w placówce, na wyspach sprzedażowych w galeriach handlowych, przez Internet przy pomocy kalkulatora OC i AC oraz przez telefon pod numerem Infolinii 22 33 00 300.

Aby maksymalnie ułatwić mu wybór i zakup najlepszego dla niego ubezpieczenia stworzyliśmy kilka kanałów sprzedaży. Podstawą każdego z nich jest porównywanie. Tylko dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli Klient może otrzymać produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i zaoszczędzić na jego zakupie. Naszą ambicją jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla Klienta. Doradcy w naszych placówkach starają się o to każdego dnia.

CUK Ubezpieczenia to pierwsza w Polsce multiagencja ubezpieczeniowa – działamy w oparciu o własną tożsamość, mamy własny brand i swój sposób działania. W 2006 roku pierwsi uruchomiliśmy internetową porównywarkę cen ubezpieczeń. Rok później otworzyliśmy pierwszą placówkę franczyzową, a nasz franczyzowy model mutiagencji ubezpieczeniowej również był pierwszym na polskim rynku. Wykreowaliśmy własny Standard Obsługi Klienta oparty na przyjaznych relacjach z Klientem, profesjonalizmie oraz eksperckiej wiedzy naszych doradców.

Klienci mogą korzystać z najbardziej dla nich dogodnej formy zakupu ubezpieczenia – mamy aż trzy kanały sprzedaży: placówki (już ponad 300 w całej Polsce!), wyspy sprzedażowe w galeriach handlowych, Contact Center i kalkulator na stronie internetowej. Każda z nich to prosty, wygodny i co najważniejsze skuteczny sposób na porównanie cen i wybór najlepszego dla siebie ubezpieczenia.

Znajdując najszerszą ochronę w możliwie najkorzystniejszej cenie, każdego roku pozwalamy zaoszczędzić naszym Klientom miliony złotych. Dzięki profesjonalizmowi naszych doradców edukujemy Klientów, podnosząc ich wiedzę o nabywanych produktach.

Jesteśmy firmą naśladowaną, co jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że podążamy w dobrym kierunku. Dzięki naszemu rozmachowi istotnie zwiększyliśmy rolę multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku ubezpieczeń. Udowadniamy, że profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność to idealne składniki przepisu na własny brand.

CUK Ubezpieczenia w liczbach

330 placówek
w całej Polsce

18 lat działalności na rynku 

mln porównań rocznie

30 ubezpieczycieli w 1 miejscu

CUK Ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt pt. Rozwój firmy CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnej platformy mobilnej, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa w ramach Poddziałania 1.6.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ICT. Planowana inwestycja polegać będzie na unowocześnieniu składników majątku trwałego niezbędnego do rozwoju działalności gospodarczej, w wyniku czego zwiększona zostanie zdolność firmy do rozwoju usług.

W wyniku realizacji projektu nastąpi zasadnicza zmiana całościowego procesu realizowanego w firmie. Związane to jest z generalną zmianą procesu świadczenia usług oraz integrację i dwukierunkową wymianę danych z istniejącymi systemami. Efektem projektu będzie wdrożenie innowacji procesowej, wsparcie przedsiębiorstwa w zakresie ekoinnowacji, wzrost zatrudnienia oraz wzrost przychodu ze sprzedaży.

keyboard_arrow_up