Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Postaw na Multiagencję roku 2020!

Wybierając naszą multiagencję – wybierasz ubezpieczenie w SUPERcenie! Sprawdź ile Ty możesz zaoszczędzić, dzięki:

30 Ubezpieczycielom w jednym miejscu

Setkom ofert ubezpieczeniowych

Szerokiemu dostępowi oferty #kupujtakjaklubisz:

  • 500 placówek w całej Polsce
  • Contact center
  • www.cuk.pl

Poznajmy się bliżej

Doradcy CUK już w niecałą minutę są w stanie bezpłatnie porównać setki ofert 30 Towarzystw i pomogą wybrać klientowi pełną ochronę w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego, domu lub mieszkania, a także polisy na życie i zdrowie czy na podróż. Polisę możesz kupić od ręki, tak jak lubisz – w placówce, przez telefon, czy na www.cuk.pl 
Płatność za ubezpieczenie możesz podzielić nawet na 11 rat, a za pierwszą z nich zapłacić dopiero po 3 tygodniach.

Otwierając pierwszą placówkę CUK Ubezpieczenia w 2001 roku zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń, tworząc nowy model multiagencji! Dziś to 500 placówek w całej Polsce, nowoczesne systemy sprzedaży, porównujące setki ofert 30 towarzystw ubezpieczeniowych w niecałą minutę, ponad 560 tys. rocznie obsługiwanych klientów i każdego roku 900 tys. sprzedanych polis!  Jesteśmy specjalistami od oszczędzania! Dzięki nam, w 2020 roku, klienci zaoszczędzili ponad 100 mln złotych. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić! 

Jesteśmy firmą naśladowaną, co jest dla nas powodem do zadowolenia i dowodem na to, że podążamy w dobrym kierunku. Dzięki naszemu zasięgowi istotnie zwiększyliśmy rolę multiagencji ubezpieczeniowych na polskim rynku. Udowadniamy, że profesjonalizm, partnerstwo i innowacyjność to doskonały przepis na własny brand. Dowodem naszego sukcesu są liczne wyróżnienia, które otrzymaliśmy w 2020 roku, takie jak zaszczytny tytuł Multiagencji roku, a także Diamenty Forbesa.

Największy wybór dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych i najszerszy zakres ochrony – to wszystko znajdziesz u nas, w jednym miejscu! W CUK oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych (OC,AC i Assistance), standardowych zestawów produktów majątkowych, na życie i zdrowie, turystycznych, zapewnisz sobie ochronę także w ubezpieczeniach rolnych, antyrakowych, a także firm

Według Rankingu „Wydarzenia Roku 2020” przeprowadzonego przez Gazetę Ubezpieczeniową, CUK Ubezpieczenia otrzymał tytuł "Multiagencji Roku 2020”.

Zostaliśmy docenieni za:

  • Nieprzerwany wzrost sprzedaży od 20 lat, uzyskiwany wyłącznie na bazie rozwoju organicznego i kapitału własnego
  • Stały rozwój przyjętego modelu biznesowego mimo trudności związanych z pandemią, czego efektem jest powołanie w tym roku 32 placówek franczyzowych i 152 punktów partnerskich.
  • Działania promujące agentów ubezpieczeniowych i ich pracę, np. akcja Lubię Ubezpieczać.
  • Przedsięwzięcia zrealizowane w 2020 roku, m.in. przeprowadzenie najdroższej kampanii wizerunkowej w historii firmy oraz zawarcie partnerstwa z pośrednikiem kredytowo-pożyczkowym Fines.

Klient jest dla nas najważniejszy! Dlatego aby maksymalnie ułatwić mu wybór i zakup najlepszego dla niego ubezpieczenia stworzyliśmy kilka kanałów sprzedaży. Klient może kupić polisę w jednej z 500 placówek w całej Polsce, przez telefoniczny kontakt z Doradcą, jak i przez cuk.pl, czy aplikację. Podstawą każdego z nich jest porównywanie. Tylko dzięki porównaniu ofert wielu ubezpieczycieli Klient może otrzymać produkt indywidualnie dopasowany do jego potrzeb i zaoszczędzić na jego zakupie. Naszą ambicją jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla Klienta. Sprawdź, ile Ty możesz zaoszczędzić! 

Rozwój firmy CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie
innowacyjnej platformy mobilnej

CUK Ubezpieczenia sp. z o.o. realizuje projekt pt. Rozwój firmy CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnej platformy mobilnej, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa w ramach Poddziałania 1.6.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ICT. Planowana inwestycja polegać będzie na unowocześnieniu składników majątku trwałego niezbędnego do rozwoju działalności gospodarczej, w wyniku czego zwiększona zostanie zdolność firmy do rozwoju usług.

W wyniku realizacji projektu nastąpi zasadnicza zmiana całościowego procesu realizowanego w firmie. Związane to jest z generalną zmianą procesu świadczenia usług oraz integrację i dwukierunkową wymianę danych z istniejącymi systemami. Efektem projektu będzie wdrożenie innowacji procesowej, wsparcie przedsiębiorstwa w zakresie ekoinnowacji, wzrost zatrudnienia oraz wzrost przychodu ze sprzedaży.

4 206 600,00 PLN

1 892 970,00 PLN

1 892 970,00 PLN

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.