Jesteśmy liderem wśród multiagencji w Polsce

Wystawiliśmy ponad 1 000 000 polis. Ufa nam więcej niż 700 000 klientów. Mamy ponad 500 punktów w całym kraju. Otrzymaliśmy 200 nagród i wyróżnień branżowych. 30 Towarzystw w jednym miejscu.

30 Ubezpieczycieli w jednym miejscu

Setki ofert ubezpieczeniowych

Szeroki dostęp oferty #kupujtakjaklubisz:

  • 500 placówek w całej Polsce
  • Contact center
  • www.cuk.pl

Poznajmy się bliżej

Doradcy CUK już w niecałą minutę porównają wszystkie oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych i pomogą wybrać klientowi najlepszą ochronę w każdej kategorii ubezpieczenia. Polisę w CUK kupisz w placówce, Contact Center, albo całkowicie zdalnie na cuk.pl lub przez aplikację.

Otwierając pierwszą placówkę CUK Ubezpieczenia w 2001 roku, zainicjowaliśmy początek istotnych zmian w sposobie sprzedaży ubezpieczeń. Stworzyliśmy nowy model multiagencji, który zrewolucjonizował sposób myślenia o zakupie ubezpieczeń! Dziś CUK Ubezpieczenia to ponad 500 placówek w całej Polsce, wysoce rozwinięte systemy sprzedaży zdalnej, porównujące setki ofert 30 towarzystw ubezpieczeniowych w niecałą minutę. Obsługujemy ponad 700 000 tys. klientów, a tylko w ubiegłym roku wystawiliśmy ponad 1 000 000 polis!  Ubezpieczamy, bo się na tym znamy.

Przez ponad 20 lat w branży ubezpieczeń wypracowaliśmy nowatorskie rozwiązania, które stały się inspiracją dla innych firm ubezpieczeniowych. Prowadzimy sprzedaż polis w każdym kanale online i offline. Sprzedajmy polisy i doradzamy w zakresie doboru ubezpieczenia w każdej kategorii produktowej.  Cieszymy się, że zaangażowanie pracowników CUK zostało dostrzeżone. Potwierdzeniem tego są liczne wyróżnienia, a wśród nich m.in.: Multiagencji Roku 2020, Diamenty Forbesa, Firma Przyjazna Klientowi. 

Gwarantujemy największy wybór produktów ubezpieczeniowych z najszerszym zakresem ochrony. Przewagą CUK jest dostępność polis z każdego obszaru w jednym miejscu. Oprócz ubezpieczeń w kluczowych obszarach, takich jak: polisy OC, AC, assistance, nieruchomości, życie i zdrowie. Klienci CUK porównają także ubezpieczenia turystyczne, rolne, antyrakowe i dedykowane polisy dla firm. 

Jakość świadczonych usług oraz praca i zaangażowanie zostały dostrzeżone. CUK Ubezpieczenia został wyróżniony m.in.: tytułem Multiagencji Roku 2020, Diamentem Forbes 2020, nagrodą Firma Przyjazna Klientowi, godłem Najwyższej Jakość Quality International oraz Jakość Roku.  W branży ubezpieczeń możemy poszczycić się mianem: Strategicznego Partnera PZU 2021, Najlepszego Agenta Wiener 2022, czy Uniqa, Prestige Partners Club 2022 i wiele innych.  

Aby maksymalnie ułatwić wybór i zakup najlepszego ubezpieczenia, stworzyliśmy przestrzenie sprzedażowe dopasowane do potrzeb klientów. Polisy są dostępne w jednej z ponad 500 placówek w całej Polsce. Można je nabyć przez Contact Center lub Videorozmowę, jak również przez cuk.pl lub aplikację. Podstawą każdego kanału jest porównywanie. To realna korzyść finansowa i gwarancja polisy dopasowanej do potrzeb. Ambicją CUK jest uczynienie rynku ubezpieczeń bardziej przyjaznym, zrozumiałym i dostępnym dla klienta.  

Rozwój firmy CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie
innowacyjnej platformy mobilnej

CUK Ubezpieczenia sp. z o.o. realizuje projekt pt. Rozwój firmy CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnej platformy mobilnej, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa w ramach Poddziałania 1.6.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa CUK Ubezpieczenia poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w zakresie ICT. Planowana inwestycja polegać będzie na unowocześnieniu składników majątku trwałego niezbędnego do rozwoju działalności gospodarczej, w wyniku czego zwiększona zostanie zdolność firmy do rozwoju usług.

W wyniku realizacji projektu nastąpi zasadnicza zmiana całościowego procesu realizowanego w firmie. Związane to jest z generalną zmianą procesu świadczenia usług oraz integrację i dwukierunkową wymianę danych z istniejącymi systemami. Efektem projektu będzie wdrożenie innowacji procesowej, wsparcie przedsiębiorstwa w zakresie ekoinnowacji, wzrost zatrudnienia oraz wzrost przychodu ze sprzedaży.

4 206 600,00 PLN

1 892 970,00 PLN

1 892 970,00 PLN

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.