Korzyści finansowe

Zacznij zarabiać na ubezpieczeniach

zyskujesz
wysokie prowizje
i bonusy
powitalne

otrzymasz bonus
na start
do 250 tyś.
złotych

nie narzucamy
planów
sprzedażowych

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od pon. do pt. w przeciągu 48h.

Klauzula informacyjna RODO

Zapewniamy wysokie prowizje podstawowe

Czeka Cię atrakcyjny bonus powitalny. Zapłacimy Ci, jeśli masz już swoją bazę klientów.

Nie nakładamy planów sprzedażowych
Ty decydujesz, w jakim tempie rozwijasz swój biznes.

Prosty i przejrzysty sposób wynagradzania. Darzymy naszych partnerów szacunkiem. Możesz liczyć na transparentność, uczciwość oraz otwartą komunikację.

Stworzyliśmy unikalny na rynku systemu bonusowy: +3%, +5% i +8% prowizji za sprzedaż produktów komunikacyjnych, majątkowych i życiowych aż w 12 wybranych Towarzystwach.

Po naszej stronie jest rozliczenie agentów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Ograniczamy formalności do minimum. Dzięki zaawansowanym technologiom, Działowi Rozliczeń oraz Controlingu. Masz gwarancję sprawnego rozliczenia i pełnego wglądu w dokumentację finansową.

Umożliwiamy zakup polis w każdym kanale sprzedaży

Podążając za najnowszymi trendami w branży ubezpieczeniowej, jako jedyni na rynku stworzyliśmy w pełni omnikanałowy ekosystem, dzięki któremu to klient decyduje o dogodnej dla siebie ścieżce zakupowej i kupuje tak, jak lubi. Ty zaś zawsze otrzymujesz prowizję, niezależnie od sposobu lub miejsca, w którym Twój klient zawarł polisę.

Jesteśmy jedyną multiagencją na rynku, która rozlicza 100% prowizji, bez względu na to, w którym kanale klient zakupił polisę. Dzięki temu zyskujesz nowe kanały sprzedaży: cuk.pl, Strefę Klienta, automatyczne wznowienia mailowe, Aplikację CUK, wideorozmowę, a także zakup przy asyście Contact Center.

W rozwiązaniu, które nazwaliśmy OmniCUK, kanały sprzedaży ze sobą nie konkurują. Do budowania swojej bazy klientów możesz wykorzystać każdy z nich, a co najważniejsze — prowizja i tak trafi do Ciebie w 100%!

Poznaj OmniCUK

Dlaczego agenci lubią współpracować z CUK?

Dołącz do CUK

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od pon. do pt. w przeciągu 48h.

Wybierz jeden z czterech modeli współpracy:

Niezależny
Doradca

Agent
CUK

Punkt
Partnerski

Placówka
Franczyzowa

i zacznij zarabiać na ubezpieczaniach.

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od pon. do pt. w przeciągu 48h.

Klauzula informacyjna RODO