Zacznij zarabiać
na ubezpieczeniach

  • Zyskujesz wysokie prowizje i bonusy powitalne
  • Masz dodatkowy system premiowy 3-5-8
  • Nie narzucamy planów sprzedażowych

Zapewniamy wysokie prowizje podstawowe

Czeka Cię atrakcyjny bonus powitalny. Zapłacimy Ci, jeśli masz już swoją bazę klientów.

Nie nakładamy planów sprzedażowych - Ty decydujesz w jakim tempie rozwijasz swój biznes.

Gwarantujemy dodatkowy system premiowy nawet 4% od każdej wartości sprzedaży, więc zarabiasz więcej.

Prosty i przejrzysty sposób wynagradzania. Darzymy naszych partnerów szacunkiem. Możesz liczyć na transparentność, uczciwość oraz otwartą komunikację.

Stworzyliśmy unikalny na rynku systemu bonusowy: +3%, +5% i +8% prowizji za sprzedaż produktów komunikacyjnych, majątkowych i życiowych aż w 12 wybranych Towarzystwach.

Po naszej stronie jest rozliczenie agentów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Ograniczamy formalności do minimum. Dzięki zaawansowanym technologiom, Działowi Rozliczeń oraz Controlingu. Masz gwarancję sprawnego rozliczenia i pełnego wglądu w dokumentację finansową.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

Poznaj narzędzia i korzyści
współpracy
z CUK Ubezpieczenia

Masz pytania?

Zadzwoń 56 665 09 14

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
poniedziałek-piątek
8:00-16:00

Franczyza w CUK – korzyści finansowe z prowadzenia biznesu

Multiagencja CUK Ubezpieczenia oferuje kilka modeli współpracy dostosowanych do preferencji biznesowych każdego z nowych partnerów. Jakie możliwości zapewnia franczyza? Zarobki na wysokim poziomie i ugruntowana pozycja firmy na rynku to nie jedyne zalety prowadzenia własnej placówki CUK. Relacja ze stabilnym franczyzodawcą oraz pewne wynagrodzenie są jednak najczęściej wymienianą motywacją, zwłaszcza na starcie prowadzenia biznesu! Ile można zarobić na franczyzie? Jakie korzyści niesie za sobą ten model współpracy? Poniżej odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z tym zagadnieniem.

Jakie są zalety biznesu opartego na franczyzie?

Wielu początkujących przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, czy franczyza się opłaca i ile można zarobić na prowadzeniu tej formy biznesu. Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest gwarancja rozpoznawalności marki już na starcie. Franczyzobiorca otrzymuje pełen pakiet wsparcia zarówno biznesowego oraz marketingowego, jak i szkoleniowego. Dzięki skorzystaniu z gotowych, sprawdzonych rozwiązań firmy o ugruntowanej pozycji na rynku zyskuje on mnóstwo czasu na czynności związane stricte z prowadzeniem działalności. Co zatem zapewnia franczyza?

  • stabilniejsze zarobki i pewniejszy start w biznesie,
  • szybsze i skuteczniejsze dotarcie do klientów,
  • jest dobrym pomysłem dla osób bez doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy,
  • mniejsze ryzyko niepowodzenia i upadłości,
  • mniejsze nakłady finansowe na marketing i promocję działalności.

Ile można zarobić na franczyzie w ubezpieczeniach?

Choć nie można jednoznacznie oszacować, jak wysokie są zyski z prowadzenia franczyzy, to kwoty te realnie mogą sięgać kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych! Zarobki uzależnione są przede wszystkim od stopnia realizacji sprzedaży ubezpieczeń. Mogą one różnić się w poszczególnych miesiącach, jednak branża ubezpieczeń uznawana jest za jedną z najbezpieczniejszych na rynku, co gwarantuje stabilne i godne wynagrodzenie – zarówno agenta ubezpieczeniowego, jak i samego właściciela placówki.

Niezwykle ważnym aspektem dotyczącym prognozowania przychodów z otwarcia punktu franczyzowego jest to, czy w danej lokalizacji występuje realny popyt na sprzedaż ubezpieczeń – warto zadbać więc o miejsce oddalone od innych placówek CUK lub konkurencji. To, z jakim zyskiem w prowadzeniu franczyzy będziemy mieć do czynienia, będzie w dużej mierze zależało od stopnia zaangażowania każdej osoby zatrudnionej w danym punkcie. Kluczem do sukcesu finansowego jest więc także dobór odpowiednich agentów.

Franczyza zamiast start-upu – przewaga tej formy biznesu

Czy franczyza opłaca się bardziej niż zwykły start-up? Jest przede wszystkim łatwiejszą formą interesu. Biznes franczyzowy opłaci się szczególnie osobom, które nie prowadziły wcześniej własnej firmy od podstaw – jest to świetny pomysł na pierwszą działalność! Franczyzodawca ma już bowiem doświadczenie na rynku w przeciwieństwie do nowo otwartych firm. Szanse na to, że taki interes się utrzyma, są więc o wiele większe. Start-upy upadają statystycznie znacznie szybciej właśnie z powodu braku początkowego prestiżu i rozpoznawalności w branży.

Jaka franczyza będzie najlepsza, by zacząć zarabiać już na początku działalności? Taka, w przypadku której znana firma z dużym kapitałem bierze pod swoje skrzydła mniej doświadczonego partnera biznesowego, dzięki czemu ten może łatwiej odnieść sukces. Korzystanie ze sprawdzonych rozwiązań firmowych to sprawdzony przepis na przyspieszenie zysków ze sprzedaży.

Franczyza w CUK Ubezpieczenia – zarabiaj więcej dzięki współpracy!

CUK Ubezpieczenia gwarantuje każdemu nowemu franczyzobiorcy szybki proces startu działalności – już 2 spotkania pozwolą Ci podjąć właściwe działania! Od 7 do 21 dni – to natomiast czas, którego będziesz potrzebował na otwarcie placówki. CUK zapewni również pomoc w doborze odpowiedniego lokalu, darmowy projekt jego aranżacji, a także koordynację zamówień mebli i brandowego oznakowania. Zyskujesz dzięki temu czas i pieniądze, które normalnie musiałbyś przeznaczyć na aranżację we własnym zakresie.

To nie wszystko! Dlaczego franczyza się opłaca z punktu widzenia finansowego? Zaoszczędzisz również na szkoleniach dla swoich pracowników – CUK zapewnia w tym zakresie pełne wsparcie szkoleniowe i merytoryczne na każdym etapie prowadzenia działalności. Otrzymasz pomoc działu Wsparcia Sprzedaży, który służy wiedzą ekspercką i odpowiada na wszelkie pytania dotyczące ubezpieczeń.

Dzięki współpracy franczyzowej z CUK masz dostęp do ofert ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, a do tego liczne akcje promocyjne multiagencji, które pozwolą Ci zwiększyć prowizje za sprzedaż! Skorzystasz również z programów lojalnościowych, takich jak PAYBACK czy MOC Rabatów – dzięki nim Twoi klienci będą mogli znacząco obniżyć koszt swojej polisy lub zapłacić za nią punktami. Oszczędzisz także na promocji swojej placówki – o ogólnopolską kampanię marketingową zadba Twój franczyzodawca.

Dobre zarobki na start? – otwórz franczyzę w CUK Ubezpieczenia!

Rozważając otwarcie jednej z placówek franczyzowych CUK Ubezpieczenia, warto wiedzieć, że są one najczęściej wybieraną formą współpracy przez partnerów multiagencji. Wiąże się to z gwarancją, że taki punkt osiągnie nawet 30% lepszą sprzedaż niż inne placówki. Jest to obecnie największa rozpoznawalna w Polsce jednolita sieć multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce.

W CUK Ubezpieczenia nie musisz posiadać dużego kapitału na start, ponieważ nie budujesz biznesu od zera. Otrzymujesz możliwość korzystania z gotowej marki wraz z logo, szkoleniem dla siebie i pracowników, a także wiedzę i pomoc zawsze, gdy tego potrzebujesz. Dzięki CUK możesz skupić się już tylko na sprzedaży ubezpieczeń!

Jeśli zatem zastanawiasz się jeszcze, jaka franczyza się opłaca, to CUK z pewnością będzie dobrą odpowiedzią na Twoje pytanie! Za sprawą skorzystania z gotowego pomysłu, który już odniósł sukces i zdobył zaufanie klientów, każdy początkujący biznesmen zyska pewną renomę na starcie działalności. To z kolei gwarantuje stabilne zarobki Tobie i Twoim pracownikom!