2022-11-22

Zostań Agentem CUK Ubezpieczenia!

Chcesz się przebranżowić? CUK Ubezpieczenia wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia niezbędne do pracy agenta ubezpieczeniowego!

Zostań Agentem CUK Ubezpieczenia!

Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcji? Brakuje Ci niezależności i poczucia sprawczości? Zostań Agentem CUK Ubezpieczenia! Możesz zmienić branżę, w jakiej aktualnie pracujesz. Z tą multiagencją będzie to nie tylko łatwe, ale i efektywne.

Możesz liczyć na pełne wsparcie marki o ugruntowanej pozycji rynkowej. Otwarcie własnej placówki ubezpieczeniowej czy zostanie Niezależnym Agentem, pod skrzydłami tak doświadczonego barandu, jakim jest CUK Ubezpieczenia, to doskonały plan na przebranżowienie.

CUK Ubezpieczenia jest wiodącym w Polsce dystrybutorem ubezpieczeń oferującym produkty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych oraz technologicznym i jakościowych liderem branży. Multiagencja nieustannie wdraża i ulepsza narzędzia sprzedażowe dla agenta. Otacza opieką i wsparciem każdego nowego pracownika, tak by przed podpisaniem pierwszej polisy, był pewny swojej wiedzy i tego, co robi.

- Po 12 latach pracy w korporacji poczułem, że potrzebuję zmiany. Pragnąłem niezależności i swobody w działaniu. Po zapoznaniu się z ofertą CUK byłem już zdecydowany. Rzuciłem pracę w korporacji i stałem się agentem. Wiedziałem, że początki będą trudne, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Dziś prowadzę własną placówkę franczyzową w Wołominie – mówi Paweł Kulma, Ambasador CUK.

Co daje mi współpraca z CUK?

Współpraca w ramach rozpoznawalnej i dającej kompleksowe wsparcie sieci CUK Ubezpieczenia uwalnia potencjał i daje dalsze możliwości stabilnego rozwoju. Multiagencja w swojej ofercie ma produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych, daje to dostęp do ogromnej liczby ofert ubezpieczeniowych, które można łatwo dopasować dla klienta dzięki porównywarkom. Współpracę z CUK Ubezpieczenia można podjąć, wybierając model dopasowany do aktualnego statusu działalności bądź oczekiwań. Jeśli już pracujesz jako agent, możesz zacząć pracować z CUK Ubezpieczenia jako Niezależny Doradca, otworzyć Punkt Partnerski lub placówkę franczyzową. Ta ostatnia zapewnia najwyższy poziom wsparcia i daje największe efekty z korzystania z ogólnopolskich kampanii reklamowych oraz pozycjonowania placówki.

SUPERnarzędzia CUK

Multiagencja CUK Ubezpieczenia korzysta z nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają codzienne obowiązki. Te autorskie systemy umożliwiają agentom sprawnie porównywać oferty, przekazywać dokumenty, otrzymywać raporty, które pozwalają między innymi zweryfikować aktualny stan sprzedaży, a tym samym obsługiwać więcej klientów każdego dnia.

Podstawowym narzędziem pracy agenta w CUK Ubezpieczenia jest WebCUK, czyli kompleksowy system sprzedażowy, który między innymi umożliwia profesjonalną obsługę klienta oraz sprzedaż polis w jednym miejscu. To również nowoczesna porównywarka cen polis oraz zarządzanie bazą klientów.

CUK Ubezpieczenia jako jedyna na rynku multiagencja, w tak zaawansowanym stopniu umożliwia sprzedaż polis na odległość wprost z własnego autorskiego sytemu sprzedażowego. Odbywa się to w 100% zdalnie i jest to rozwiązanie wygodne dla obu stron transakcji.

- Dlaczego zdecydowałem się akurat na CUK? Duża, rozpoznawalna marka daje poczucie bezpieczeństwa i transparentność. Mulitiagencja zapewnia mi również jeden zintegrowany system kalkulacyjny oraz zautomatyzowane narzędzia, usprawniające pracę. Pozwala mi to profesjonalnie i kompleksowo obsłużyć klienta zarówno w placówce, jak i zdalnie. W dzisiejszych czasach i obecnej sytuacji jest to bardzo ważne – mówi Paweł Kulma.

Poznaj szczegóły współpracy

Zostaw kontakt, oddzwonimy
od poniedziałku do piątku w przeciągu 48h.
Na adres e-mail będziemy wysyłać ciekawe materiały dotyczące branży i możliwej współpracy.

A co jeśli nie mam swojej bazy klientów?

CUK Ubezpieczenia zapewnia również swoim partnerom widoczność w Internecie. Każda z placówek multiagencji jest bardzo mocno wypozycjonowana lokalnie w Google, co zwiększa jej pozycję w sieci. Partnerzy dodatkowo mogą skorzystać z reklam Google Ads, docierając do jeszcze większej liczby nowych, potencjalnych klientów, a dla aktualnych umacniając markę w ich świadomości.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z CUK Ubezpieczenia, wejdź na www.cuk.pl/wspolpraca, poznaj szczegóły, zostaw namiar do siebie, a nasz manager skontaktuje się i odpowie na Twoje pytania.