Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Jak działa Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy?

Połącz polisę ochronną z inwestowaniem środków na przyszłość, które możesz wypłacić, kiedy tylko o tym zdecydujesz. Zdecyduj samemu, na co wydasz wypłacone świadczenie. Zyskaj pełne wsparcie finansowe z CUK Ubezpieczenia!

Jak działa Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego?

Nikt z nas nie wie, co przyniesie przyszłość. Im dłuższa perspektywa, tym trudniej przewidzieć, co może się zdarzyć. Dzisiaj trudno powiedzieć, czego będziesz potrzebować za kilkanaście lat, jak zmieni się Twoje życie i o czym będziesz marzyć. W razie nieprzewidzianych sytuacji jedno jest pewne: SuperUbezpieczenie i oszczędności mogą uratować Cię z niejednej opresji.

Przedstawiamy produkt, dzięki któremu połączysz polisę z inwestowaniem - UFK czyli Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą posiadać zarabiające na siebie zabezpieczenie finansowe. Polisa inwestycyjna to przede wszystkim wygoda płynąca z połączenia zalet dwóch różnych produktów. Gromadzisz kapitał, a jednocześnie jesteś pod stałą SuperOchroną ubezpieczeniową.

Opłacasz składkę w kwocie ustalonej z ubezpieczycielem. Pieniądze możesz przelewać regularnie np. co miesiąc albo dokonać jednorazowej wpłaty, która będzie podstawą do wypracowania zysku. Zgromadzony kapitał wypłacisz po upływie okresu ubezpieczeniowego lub wcześniej, dokładnie wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. UFK jest produktem długoterminowym, który pomoże Ci w regularnym oszczędzaniu przez wiele lat. Skumulowane środki będziesz mógł przeznaczyć na realizację własnych pragnień czy godziwe życie na emeryturze.

Produkt dopasuje się do Twojej strategii inwestowania. W wariancie bezpiecznym możesz zdecydować się na fundusz lokujący środki głównie w obligacje Skarbu Państwa.
Składnik ochronny to polisa na życie, która zapewni Ci pomoc, kiedy nie będziesz mógł pracować lub problemy zdrowotne utrudnią Ci codzienne funkcjonowanie. To także wsparcie dla rodziny w przypadku śmierci ubezpieczonego. Dla kompleksowej SuperOchrony możesz zdecydować się na opcjonalne rozszerzenia np. świadczenie szpitalne. Pomyśl o swojej przyszłości - zadbaj o siebie i o swoje finanse.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.