COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP

Compensa Vienna Insurance Group należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group I działa w Polsce od 1990 r. Sprawdź więcej na ten temat.

Compensa jest towarzystwem z ponad 190-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym. Jaka jest misja Compensy Vienna Insurance Group? To przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa i wsparcia klientom. Austriacka grupa Vienna Insurance Group, do której należy towarzystwo, jest jedną z wiodących ubezpieczycieli w Europie Środkowo-Wschodniej. W skład grupy wchodzą: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. i Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
 
Firma świadczy szeroki zakres usług ubezpieczeniowych. Ubezpieczenie kupisz tutaj zarówno jako klient indywidualny, jak i mały czy średni przedsiębiorca. Compensa Vienna Insurance Group ma także w ofercie produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań dużych klientów korporacyjnych. U tego ubezpieczyciela znajdziemy między innymi takie ubezpieczenia:

  • komunikacyjne,
  • zdrowotne,
  • nieruchomości,
  • mienia,
  • odpowiedzialności cywilnej.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., rozumiejąc aktualne potrzeby, dostarcza elastyczne rozwiązania. Dzięki nim, klient może wybrać pomiędzy ubezpieczeniem pojedynczego ryzyka a innowacyjnymi pakietami, zapewniającymi całościową ochronę mienia.
 
Jakie ubezpieczenia komunikacyjne można kupić w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń? W ofercie ubezpieczyciela znajduje się między innymi obowiązkowe ubezpieczenie OC czy też polisa Autocasco, która ubezpiecza wszystkie rodzaje ryzyka. Ponadto w Compensa można zakupić dwa rodzaje AC, czyli:
·         AC BAZA – dla samochodów osobowych,
·         AC MOC – dla pozostałych pojazdów, np. ciężarowych czy dostawczych.
 
Z kolei Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oferuje szeroki wybór ubezpieczeń na życie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada między innymi produkty ochronne, inwestycyjne, posagowe i grupowe.

Ubezpieczenia w Compensie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń w tym towarzystwie? Sprawdź, jaką polisę możesz kupić za pośrednictwem multiagencji CUK.pl: