Ubezpieczenie komunikacyjne w Compensie

Chcesz ubezpieczyć swój samochód? Zobacz polisy komunikacyjne, które proponuje towarzystwo Compensa. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Rozglądasz się za korzystnym ubezpieczeniem komunikacyjnym? Jeśli oprócz ubezpieczenia OC lub autocasco, interesują Cię dodatkowe opcje, rozważ zakup polisy w Compensie. 

Jakie są zalety ubezpieczenia OC w Compensie?

Kupując ubezpieczenie OC w Compensie, zyskujesz gratis Zieloną Kartę. Z pewnością zainteresuje Cię ta opcja, jeśli często podróżujesz. Płatności za polisę możesz dokonać od razu lub, jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, wybrać spłatę ratalną.

Zalety autocasco w Compensie

Jeśli chcesz zabezpieczyć auto na wypadek nagłej szkody, kup AC w Compensie. Towarzystwo proponuje formułę all risk, czyli wypłaci odszkodowanie w razie wszelkich sytuacji, które wydarzyły się w Polsce i za granicą. Co ważne, w razie nagłego wypadku, ubezpieczyciel zapewnia gratis pomoc assistance. Płatność można zrealizować od razu lub rozłożyć na raty.

OC i AC w Compensie - dodatkowe rozszerzenia

W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych w Compensie znajduje się wiele dodatkowych opcji:

- assistance (OC i AC) - Compensa zbudowała szeroką linię wsparcia (sieć VIG Assistance), w której znajduje się ponad 1500 pojazdów pomocy drogowej
- NNW (OC i AC) - chroni zdrowie i życie zarówno kierowców, jak i pasażerów
- ubezpieczenie utraty zniżki  (OC i AC) - nawet, jeśli dojdzie do szkody w trakcie trwania polisy, zachowasz zniżki w Compensie
- ochrona prawna (AC) - w razie problemów możesz zasięgnąć telefonicznej porady prawnej, skorzystać z pomocy w napisaniu dokumentów itd.
- ubezpieczenie szyb (OC i AC) - w razie uszkodzenia szyb w samochodzie, Compensa pokryje koszty ich naprawy lub wymiany, bez konsekwencji w postaci utraty zniżek 
- ubezpieczenie opon (OC i AC) - ubezpieczyciel zorganizuje pomoc w razie uszkodzenia opon, kół czy dętek
ubezpieczenie bagażu (AC) - ochroną objęte są przedmioty, które przewozisz w aucie
- BLS (OC) - to Compensa zajmie się prowadzeniem sprawy odszkodowania w razie uszkodzenia Twojego auta przez innego kierowcę
- AC Mini (OC) - zapewnia ochronę auta, które zostało uszkodzone podczas zderzenia z innym samochodem na terenie Polski
- GAP (AC) - ubezpieczenie pokrywające różnicę pomiędzy wartością początkową samochodu a ceną rynkową po wystąpienia szkody.

Czy wiesz, że… 

Jeśli zdecydujesz się na zakup w Compensie ubezpieczenia OC i AC w pakiecie, możesz liczyć na dodatkowe zniżki.