Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie komunikacyjne w Compensie

Rozglądasz się za korzystnym ubezpieczeniem komunikacyjnym? Jeśli oprócz ubezpieczenia OC lub autocasco, interesują Cię dodatkowe opcje, rozważ zakup polisy w Compensie. 

Jakie są zalety ubezpieczenia OC w Compensie?

Kupując ubezpieczenie OC w Compensie, zyskujesz gratis Zieloną Kartę. Z pewnością zainteresuje Cię ta opcja, jeśli często podróżujesz. Płatności za polisę możesz dokonać od razu lub, jeśli jest to dla Ciebie wygodniejsze, wybrać spłatę ratalną.

Zalety autocasco w Compensie

Jeśli chcesz zabezpieczyć auto na wypadek nagłej szkody, kup AC w Compensie. Towarzystwo proponuje formułę all risk, czyli wypłaci odszkodowanie w razie wszelkich sytuacji, które wydarzyły się w Polsce i za granicą. Co ważne, w razie nagłego wypadku, ubezpieczyciel zapewnia gratis pomoc assistance. Płatność można zrealizować od razu lub rozłożyć na raty.

OC i AC w Compensie - dodatkowe rozszerzenia

W ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych w Compensie znajduje się wiele dodatkowych opcji:

- assistance (OC i AC) - Compensa zbudowała szeroką linię wsparcia (sieć VIG Assistance), w której znajduje się ponad 1500 pojazdów pomocy drogowej
- NNW (OC i AC) - chroni zdrowie i życie zarówno kierowców, jak i pasażerów
- ubezpieczenie utraty zniżki  (OC i AC) - nawet, jeśli dojdzie do szkody w trakcie trwania polisy, zachowasz zniżki w Compensie
- ochrona prawna (AC) - w razie problemów możesz zasięgnąć telefonicznej porady prawnej, skorzystać z pomocy w napisaniu dokumentów itd.
- ubezpieczenie szyb (OC i AC) - w razie uszkodzenia szyb w samochodzie, Compensa pokryje koszty ich naprawy lub wymiany, bez konsekwencji w postaci utraty zniżek 
- ubezpieczenie opon (OC i AC) - ubezpieczyciel zorganizuje pomoc w razie uszkodzenia opon, kół czy dętek
ubezpieczenie bagażu (AC) - ochroną objęte są przedmioty, które przewozisz w aucie
- BLS (OC) - to Compensa zajmie się prowadzeniem sprawy odszkodowania w razie uszkodzenia Twojego auta przez innego kierowcę
- AC Mini (OC) - zapewnia ochronę auta, które zostało uszkodzone podczas zderzenia z innym samochodem na terenie Polski
- GAP (AC) - ubezpieczenie pokrywające różnicę pomiędzy wartością początkową samochodu a ceną rynkową po wystąpienia szkody.

Czy wiesz, że… 

Jeśli zdecydujesz się na zakup w Compensie ubezpieczenia OC i AC w pakiecie, możesz liczyć na dodatkowe zniżki. 
 

keyboard_arrow_up