Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Najlepszy na rynku
WSPIERAMY AGENTÓW
W BUDOWANIU BIZNESU

NAM RÓWNIEŻ ZALEŻY NA TWOIM SUKCESIE!

Zostań naszym Partnerem! Gwarantujemy Ci wsparcie na każdym etapie działalności.
Stawiamy na rozwój i doceniamy Twoje zaangażowanie.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Oferta 30 towarzystw

Otrzymasz dostęp do ofert 30
Towarzystw Ubezpieczeniowych.

WebCUK

Będziesz mógł pracować na
najlepszej platformie sprzedażowej
ubezpieczeń.

Dobry Start

Otrzymasz wsparcie finansowe
na Dobry Start oraz wsparcie
marketingowe.

CUK Ubezpieczenia - współpraca dla lepszej przyszłości

Z NAMI
ROZWINIESZ
SWÓJ BIZNES

Z NAMI ROZWINIESZ SWÓJ BIZNES

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Z nami możesz porównać polisy z ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych i wybrać najkorzystniejszy wariant dla swojego klienta. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie zakresy ubezpieczeń - ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, zdrowotne i wiele innych.

Jako multiagencja ubezpieczeniowa oferujemy klientom bardzo szeroki zakres produktów. Dzięki nowoczesnym systemom sprzedażowym jesteśmy w stanie w zaledwie minutę porównać oferty 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Szukasz dla swojego klienta najkorzystniejszego ubezpieczenia OC i AC? A może potrzebujesz najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej na życie? Nasz kalkulator ubezpieczeniowy na pewno Ci to uprości. Dzięki porównywarce ubezpieczeń poznasz realne koszty ubezpieczenia i będziesz mógł przygotować najkorzystniejszą ofertę. 

CUK to multiagencja ubezpieczeniowa. Współpraca z nami przyniesie Ci szereg udogodnień i narzędzi, które będą ogromnym ułatwieniem w codziennej pracy. Głównym Twoim multinarzędziem będzie WebCUK. Dzięki tej platformie porównasz oferty dostępne na rynku ubezpieczeń i wystawisz dowolną polisę. Będziesz miał też pełną kontrolę nad bazą swoich klientów i otrzymasz komunikaty o kończących się umowach ubezpieczeniowych lub terminach płatności. WebCUK to zapewnienie najlepszej opieki posprzedażowej dla Twoich klientów. Platforma współpracuje również z naszą aplikacją SmartCUK, która pozwala na automatyzację sprzedaży polis samochodowych.

Trudno dziś wyobrazić sobie pracę bez mobilnych udogodnień. To ogromna oszczędność czasu i ułatwienie kontaktów biznesowych. Nasza aplikacja mobilna SmartCUK to doskonałe narzędzie do wykorzystania przy ubezpieczeniach aut. Nie musisz wpisywać ręcznie danych i sprawdzać ich poprawności. Wszystko dzieje się automatycznie. Zrób zdjęcie dowodu rejestracyjnego i samochodu klienta. Wystarczy zeskanować kod AZTEC a dane pojazdu i jego właściciela uzupełnią się w bazie automatycznie i będą gotowe do kalkulacji składki. W ten sam sposób uzupełnisz pozostałe dane i dodasz zdjęcia lub wyślesz polisę. Cała dokumentacja z automatu trafia do WebCUKa. Tak właśnie działa nasza multiagencja ubezpieczeniowa. Współpraca z nami to szereg udogodnień i narzędzi, które będą doskonałym usprawnieniem Twojej pracy.

Praca z klientami wymaga nowoczesnych rozwiązań. Liczy się czas i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza profesjonalna baza danych ułatwi Ci pracę na każdym etapie - pozwoli Ci ją uporządkować i zaplanować kolejne zadania. W jednym miejscu pod ręką będziesz mógł przechowywać całą bazę Twoich klientów, a system będzie Ci przypominał o zaplanowanych działaniach. Chcesz sprzedawać ubezpieczenia? Współpraca z nami z pewnością Ci to ułatwi.

W CUK wspieramy naszych Agentów na każdym etapie wykonywanych zadań. Zależy nam na tym, żeby ułatwić Ci codzienną pracę i dopasować ofertę do oczekiwań Twoich partnerów. Direct dla Agenta to możliwość zawarcia ubezpieczenia online lub przez telefon. Sprzedawaj, gdzie chcesz i jak chcesz! Bądź zawsze do dyspozycji swoich klientów. Daj im czas na podjęcie decyzji i wybór najkorzystniejszej opcji dla siebie. Direct dla Agenta to ułatwienie na każdym kroku. Możesz zdalnie sprzedać polisę, wznowić ją, pozyskiwać klientów spoza lokalnego rynku, a przede wszystkim zyskasz zadowolonych partnerów, którzy nie będą musieli odwiedzać Twojej placówki, żeby sfinalizować transakcję. 

Sprzedajesz ubezpieczenia? Współpraca z CUK to doskonała szansa na rozszerzenie oferty Twojej agencji ubezpieczeniowej. Zapewnimy Ci pełne wsparcie na każdym etapie i zagwarantujemy atrakcyjne prowizje. System premiowy działa od każdej wartości sprzedaży, a im więcej pozyskasz klientów, tym większa będzie wartość premii. Ponadto sprzedając konkretne grupy ryzk zwiększysz swoją premię o dodatkowe 3%, 5% i 8%.

Współpracując z nami, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i zaangażowanie. Do Twojej dyspozycji stawiamy wyjątkową bazę online, gdzie znajdziesz wszystkie ważne informacje na temat ubezpieczeń. Z naszej CUKipedii możesz korzystać o każdej porze i w każdej sytuacji. Niezwykle prosta i funkcjonalna wyszukiwarka pomoże Ci bez problemu znaleźć to, czego szukasz. Oprócz informacji na temat produktów ubezpieczeniowych możesz zapoznać się z aktualnościami branżowymi oraz wzorami dokumentów. Ale to nie wszystko. Nasza multiagencja ubezpieczeniowa stawia do Twojej dyspozycji swoich najlepszych ekspertów, z którymi możesz się kontaktować telefonicznie lub mailowo, licząc na ich pomoc nie tylko w zakresie produktów ubezpieczeniowych. Oni nie boją się trudnych pytań i nieszablonowych rozwiązań. 

Z żadnym problemem nie zostaniesz sam. Klient szuka nietypowego rozwiązania? Nie masz pewności, jak przygotować skomplikowaną ofertę? Nie musisz się martwić. Może się tym zająć nasz zespół ekspertów. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Wiedzą wszystko na temat ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń rolnych i firmowych. Wystarczy, że dostarczysz im najważniejsze informacje, a oni przygotują za Ciebie gotową ofertę. A co najważniejsze - prowizja za ubezpieczenie i tak dotrze do Ciebie.   

CUK Ubezpieczenia współpracę ze swoimi partnerami opiera zawsze na pełnym zaangażowaniu i wsparciu, dlatego zapraszamy Cię do Akademii Ubezpieczeń CUK. Ten wyjątkowy cykl szkoleń pozwoli Ci nie tylko poszerzyć i usystematyzować wiedzę z zakresu ubezpieczeń, ale również pomoże rozwinąć kompetencje biznesowe i marketingowe. Do Twojej dyspozycji stawiamy autorską platformę szkoleniową, na której znajdziesz przydatne materiały w wersji online.  

Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego oferujemy Ci pełne wsparcie marketingowe. Nie tylko ogólnopolskie kampanie prowadzone przez nas będą wspierały Twoją sprzedaż. Zadbamy również o obecność Twojej placówki w Internecie. Założymy jej podstronę na platformie cuk.pl i wizytówkę Google, gwarantując Ci tym samym jedną z pierwszych pozycji w wyszukiwarce oraz wsparcie przy realizacji dodatkowych płatnych kampanii. Dzięki nam będziesz też widoczny w mediach społecznościowych. Pomożemy Ci założyć lokalny profil i stworzymy harmonogram postów wraz z gotowymi grafikami. Będziesz mógł konsultować z naszym działem marketingu swoje pomysły odnośnie lokalnej reklamy i czerpać z naszego doświadczenia. Organizowane przez nas darmowe szkolenia online na temat marketingu są dodatkowym wsparciem dla wszystkich naszych partnerów.

CUK jako multiagencja ubezpieczeniowa realizuje szereg ogólnopolskich kampanii reklamowych. Nasze kampanie zobaczysz w mediach społecznościowych i na ogólnopolskich portalach. W ten sposób dbamy o nasz wizerunek, ale robimy to również dla Ciebie. Dzięki takim akcjom możemy Ci dostarczyć leady potencjalnych klientów. Z nami współpraca zawsze się opłaca!

PRACUJĘ Z CUK

WebCUK to cała multiagencja w jednym miejscu.
W niej porównasz i wystawisz polisę dla klienta.
To zaledwie początek wygodnych funkcji
dla każdego multiagenta ubezpieczeniowego.
Dzięki WebCUK będziesz mieć kontrolę nad bazą swoich
klientów, otrzymując komunikaty o kończących się polisach
czy terminie płatności kolejnej raty za ubezpieczenie.

Direct dla agenta to rozwiązanie w sytuacjach,
gdy Twój klient potrzebuje więcej czasu na decyzję
lub chce dokonać zakupu bez odwiedzania placówki,
np. przez telefon.

Klient otrzymuje porównanie ofert dostępnych na rynku
i wybiera tą najkorzystniejszą dla siebie.

Zakup finalizuje przez internet w dogodnym dla siebie czasie.

Trudno dziś wyobrazić sobie pracę bez mobilnych
udogodnień. To ogromna oszczędność czasu i
ułatwienie kontaktów biznesowych. Nasza aplikacja
mobilna SmartCUK to doskonałe narzędzie do
wykorzystania przy ubezpieczeniach aut. Nie musisz
wpisywać ręcznie danych i sprawdzać ich
poprawności. Wszystko dzieje się automatycznie.
Zrób zdjęcie dowodu rejestracyjnego i samochodu
klienta. Wystarczy zeskanować kod AZTEC a dane
pojazdu i jego właściciela uzupełnią się w bazie
automatycznie i będą gotowe do kalkulacji składki.

JAK PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ

Wypełnij krótki
formularz z danymi

Spotkaj się z naszym
przedstawicielem

Zarabiaj z CUK
Ubezpieczenia

PODEJMIJ WSPÓŁPRACĘ

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

CUK w Kalejdoskopie Multiagentów

W specjalnym dodatku do Miesięcznika Ubezpieczeniowego znalazły się prezentacje multiagencji z całego kraju. Redakcja poświęciła też sporo miejsca merytorycznej treści oraz ciekawostkom ze świata ubezpieczeń. Eksperckiego komentarza udzielili również eksperci CUK Ubezpieczenia.

CZYTAJ DALEJ

AKTUALNOŚCI