Unum Życie

Unum Życie dostarcza ofertę polis grupowych. Ubezpieczenia są dostępne zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Unum na polskim rynku jest od ponad 20 lat i za cel stawia sobie zapewnienie optymalnego oraz efektywnego wsparcia podczas nieprzewidzianych życiowych sytuacji. Oferta jest prosta, ale solidnie skonstruowana, aby móc dopasować warianty do potrzeb klientów. Co ciekawe, firma ubezpieczeniowa powstała już w XIX wieku i swoje doświadczenie w branży zdobywała w Stanach Zjednoczonych, a później w Wielkiej Brytanii. Łącznie na świecie ma ponad 40 milionów klientów, których otacza swoją ochroną. 

Unum specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie, a inspiracje do tworzenia jak najlepszych warunków swojej oferty czerpie z rozmów z ludźmi i rozpoznawania ich potrzeb. Na bieżąco przygląda się życiu codziennemu mieszkańców wielu krajów. Na świecie współpracuje z ponad 10 000 specjalistami, a w samym 2021 roku firma wypłaciła 8 miliardów dolarów z tytułu podpisanych umów z klientami. 

Co gwarantuje towarzystwo ubezpieczeniowe Unum? Proste warunki umowy, minimalną liczbę wyłączeń odpowiedzialności oraz krótki czas wypłaty świadczeń. Wszystkie oferty są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ponadto do dyspozycji jest profesjonalna kadra ekspertów. Jakość obsługi jest dla tej marki bardzo istotna, bo na tej bazie buduje się zaufanie, szacunek i długotrwałe relacje.

Unum zapewnia ochronę tego, co najważniejsze: zdrowia i życia. Zapoznaj się ze szczegółami oferty poniżej!

Ubezpieczenia Unum, które warto wybrać

W CUK Ubezpieczenia kupisz ubezpieczenia grupowe Unum, kontaktując się z nami telefonicznie lub odwiedzając jedną z placówek.

Ubezpieczenia grupowe w Unum są dostępne zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Towarzystwo może pochwalić się szerokim zakresem ochrony oraz możliwością objęcia polisą członków rodziny. Do wyboru jest wiele pakietów, dlatego każdy pracodawca znajdzie dla swoich pracowników najlepsze warianty, które będą jednocześnie wpisane w optymalny budżet firmy. Unum daje możliwość wykupienia tzw. ochrony premium z krótką listą wyłączeń odpowiedzialności, świadczeniami medycznymi i indywidualnym dopasowaniem ochrony. Co ważne, w ofercie Unum znajduje się też przeznaczony dla zarządów firm pakiet VIP, który charakteryzuje się wyższymi sumami ubezpieczenia. Tak skonstruowana oferta pozwala dopasować polisę grupową do Twoich potrzeb oraz do potrzeb Twoich pracowników.

Podstawowa ochrona w ubezpieczeniu grupowym Unum może zostać rozszerzona o pakiety dodatkowe, które są dostępne dla każdego ubezpieczonego. Na uwagę zasługuje pakiet:

  • U-chroni życie – zabezpieczenie finansowe przyszłości bliskich ubezpieczonego;
  • U-chroni zdrowie – dostęp do świadczeń medycznych oraz pieniądze na pokrycie kosztów leczenia;
  • U-chroni dziecko – wsparcie finansowe i medyczne w razie wypadku lub choroby dziecka;
  • U-chroni onkologicznie – wypłata świadczenia oraz pomoc medyczna w razie zdiagnozowania nowotworu;
  • U-chroni serce – pomoc finansowa i medyczna w razie zdiagnozowania chorób kardiologicznych oraz dostęp do badań profilaktycznych;
  • U-chroni aktywnych – wsparcie finansowe oraz dostęp do badań medycznych podczas leczenia po wypadku;
  • U-wspiera życie w zdrowiu – zapewnia świadczenie w przypadku zachorowania na jedną z 9 chorób cywilizacyjnych, ułatwiony dostęp do badań diagnostycznych w kierunku cukrzycy i chorób tarczycy, a także wsparcie psychologiczne w określonych sytuacjach;
  • U-wspiera zdrowe nawyki – możliwość telekonsultacji z lekarzami, badania profilaktyczne, a nawet konsultacje z dietetykiem.