Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Zabezpieczenie bliskich i kredytu z myślą o przyszłości

W ramach ubezpieczenia na życie możesz wesprzeć finansowo swoich bliskich, kiedy Cię zabraknie lub zabezpieczyć kredyt hipoteczny, aby nie obciążył oszczędności Twojej rodziny. Wszystko to w trosce o przyszłość. Zaufaj ekspertom w dziedzinie ubezpieczeń, a zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie.

Na czym polega zabezpieczenie bliskich i kredytu?

W codziennym życiu troszczymy się o naszych bliskich na wiele sposobów. Niestety nie zawsze będziemy przy nich, aby wesprzeć ich w trudnych chwilach. Możemy jednak zrobić coś już teraz, aby nie dokładać im zmartwień w przyszłości. Rozwiązaniem jest SuperUbezpieczenie na życie, które w naszym imieniu pomoże najbliższym, kiedy nas zabraknie.

Sprawna wypłata świadczenia zapewni rodzinie fundusze, aby utrzymać standard życia i nie martwić się o jutro w czasie rozwiązywania spraw spadkowych. Dzięki SuperUbezpieczeniu Twoje dzieci otrzymają odpowiednie środki finansowe i nie zostaną bez środków do życia, ale będą mogły swobodnie patrzeć w przyszłość i realizować swoje marzenia.

Polisa może być również zabezpieczeniem kredytu hipotecznego, aby spłata Twoich zobowiązań nie obciążyła barków Twoich krewnych. SuperUbezpieczenie na życie jest obowiązkowym elementem pożyczki na mieszkanie czy dom. Musisz zaopatrzyć się w SuperUbezpieczenie, aby z sukcesem otrzymać środki na zakup nieruchomości.

Jeśli w ciągu swojego życia nie zdążysz spłacić kredytu, dotychczasowe raty nie przepadną. Za sprawą umowy cesji bank otrzyma odszkodowanie z tytułu śmierci ubezpieczonego i ta suma pozwoli obniżyć zadłużenie lub nawet spłacić je w całości. Dzięki SuperUbezpieczeniu Twoi spadkobiercy wejdą w posiadanie majątku objętego kredytem przy jednoczesnym obniżeniu ciężaru hipoteki. Twój trud nie pójdzie na marne, ale stanie się podstawą, na której kolejne pokolenie zbudują coś nowego. Bądź odpowiedzialny – zadbaj o ochronę ubezpieczeniową i zatroszcz się o wszystkich, których kochasz.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.