Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa od 1993 roku i prężnie rozwija się na rynku ubezpieczeń, szczególnie majątkowych. Co roku z propozycji tej firmy korzysta blisko 2 milionów klientów, co świadczy o ich doświadczeniu i indywidualnym podejściu. Oferty skierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedsiębiorców, agentów oraz brokerów ubezpieczeniowych. 

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk posiada w swojej szerokiej gamie ofert:

  • ubezpieczenie komunikacyjne,
  • polisy majątkowe (np. ubezpieczenie nieruchomości),
  • ubezpieczenie finansowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie osobowe.

Do dyspozycji masz zarówno polisy, które mają w zakresie ochrony pojedyncze ryzyka, jak i całe pakiety ochronne. Poza tym, w InterRisk możesz także ubezpieczyć małe i średnie przedsiębiorstwa, banki, szkoły, uczelnie, korporacje, całe grupy pracownicze czy jednostki samorządu. 

31 lipca 2012 została sfinalizowana fuzja dwóch spółek ubezpieczeniowych należących do Grupy Vienna Insurance Group w Polsce: PZM i InterRisk. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group przejął wszystkie prawa i obowiązki PZM TU SA Vienna Insurance Group.

keyboard_arrow_up