INTERRISK TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

Spółka działa na polskim rynku od 1993 roku. Początkowo jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Co możesz ubezpieczyć?

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa od 1993 roku i prężnie rozwija się na rynku ubezpieczeń, szczególnie majątkowych. Co roku z propozycji tej firmy korzysta blisko 2 milionów klientów, co świadczy o ich doświadczeniu i indywidualnym podejściu. Oferty skierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedsiębiorców, agentów oraz brokerów ubezpieczeniowych. 

Towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk posiada w swojej szerokiej gamie ofert:

  • ubezpieczenie komunikacyjne,
  • polisy majątkowe (np. ubezpieczenie nieruchomości),
  • ubezpieczenie finansowe,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenie osobowe.

Do dyspozycji masz zarówno polisy, które mają w zakresie ochrony pojedyncze ryzyka, jak i całe pakiety ochronne. Poza tym, w InterRisk możesz także ubezpieczyć małe i średnie przedsiębiorstwa, banki, szkoły, uczelnie, korporacje, całe grupy pracownicze czy jednostki samorządu. 

31 lipca 2012 została sfinalizowana fuzja dwóch spółek ubezpieczeniowych należących do Grupy Vienna Insurance Group w Polsce: PZM i InterRisk. InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group przejął wszystkie prawa i obowiązki PZM TU SA Vienna Insurance Group.