ładowanie

Kalkulator ubezpieczeń na życie – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych

Ubezpieczenie na życie to jedna z najważniejszych polis, zapewniająca przede wszystkim ochronę Twoim najbliższym. Co istotne, wcale nie musi ona być droga. Nie wiesz, jak znaleźć ofertę, która będzie łączyć szeroki zakres i wysoką kwotę ochrony z rozsądną składką? Znalazłeś się we właściwym miejscu. Sprawdź nasz kalkulator ubezpieczeń na życie i znajdź idealną polisę!

Kalkulator ubezpieczeń na życie pomoże Ci wybrać odpowiednią polisę, która zadba o bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny. Dzięki niemu szybko i bez wychodzenia z domu porównasz oferty towarzystw ubezpieczeniowych, z którymi współpracujemy. Wystarczy, że uzupełnisz niezbędne pola w formularzu, a na podstawie zawartych w nim informacji przygotujemy dla Ciebie oferty. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i opłać polisę przez internet.

Czym tak właściwie jest ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to rodzaj dobrowolnego ubezpieczenia zapewniającego ochronę Tobie i Twoim bliskim. Daje mnóstwo korzyści, a duży wybór ofert pozwala dopasować polisę do Twoich oczekiwań. W najprostszym wariancie ubezpieczenie na życie umożliwia wypłatę odszkodowania na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jest to więc rodzaj zabezpieczenia dla jego rodziny. Martwisz się, co stałoby się z Twoimi najbliższymi, gdyby Tobie niespodziewanie stała się krzywda? Wykup ubezpieczenie na życie. Kalkulator online pomoże Ci wybrać odpowiednią ofertę.

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Obecnie polisy na życie często mają szeroki zakres ochrony. Dokładny zakres ubezpieczenia na życie może różnić się nieco w zależności od konkretnego towarzystwa. Najczęściej jednak obejmuje ono ochronę na wypadek:

 • ciężkiej choroby,
 • trwałego uszczerbku na zdrowiu,
 • pobytu w szpitalu,
 • niezdolności do pracy,
 • innych zdarzeń, takich jak śmierć bliskiej osoby lub narodziny dziecka.

Tego typu polisa zapewnia komfort i spokojny sen. Uzyskane z niej pieniądze możesz przeznaczyć, na co chcesz. Gdy poważnie zachorujesz, fundusze z polisy będziesz mógł wydać na leki albo rehabilitację. W przypadku urazu i unieruchomienia zapewnią Ci m.in. możliwość zatrudnienia pomocy domowej. Wiele osób nie przygotowuje się na niespodziewane, trudne sytuacje. Dzięki polisie nie trzeba się ich bać. Ubezpieczenie na życie może Ci zapewnić rozwiązanie w różnych sytuacjach losowych. Często można do niego wybrać również inne pakiety – np. zdrowotny umożliwiający wizyty u specjalistów bez dodatkowych kosztów.

Pakiety ubezpieczeń na życie są dostosowane do potrzeb i sytuacji. Dostępne są polisy dla osób w każdym wieku (nigdy nie jest za wcześnie, by zacząć myśleć o przyszłości), zarówno dla singli, jak i dla całych rodzin. Istnieje również możliwość połączenia ochrony ubezpieczeniowej z oszczędzaniem. Niektóre umowy umożliwiają wypłacenie po pewnym czasie pieniędzy wpłaconych na ubezpieczenie na życie i wykorzystanie ich jako dodatkowego funduszu emerytalnego.

Porównanie ubezpieczeń na życie – co wpływa na koszt polisy?

Ubezpieczenia na życie są bardzo różne. Oferują inne usługi i zakres ochrony oraz różną wysokość składek. To dlatego, przeglądając samodzielnie oferty poszczególnych firm, łatwo się pogubić. Ułatwienie oferuje kalkulator ubezpieczeń na życie, który można nazwać też porównywarką lub rankingiem. Wyświetla on różne oferty wraz z ich cenami i najważniejszymi parametrami w przejrzystej i przystępnej formie. Dzięki temu samodzielny wybór najkorzystniejszej oferty jest łatwiejszy.

Od czego zależy koszt polisy na życie?

Jeśli chcesz wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie, kalkulator na pewno Ci w tym pomoże. Kryteria, według których tworzona jest oferta, różnią się w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych (każda firma stosuje własne algorytmy obliczania składek). Na koszt polisy na życie wpływa wiele czynników, a wśród najważniejszych z nich wyróżnić można przede wszystkim:

 • rodzaj polisy – ochrona życia, polisa na życie plus oszczędzanie, ochrona pod kredyt itp.,
 • ilość ubezpieczonych osób – można ubezpieczyć się samodzielnie, z partnerem, a także z całą rodziną,
 • wiek ubezpieczonego – podpisując umowę w młodszym wieku, otrzymasz niższą stawkę,
 • zawód – niektóre z zawodów są obarczone większym ryzykiem, co może wpłynąć na składkę,
 • zakres ubezpieczenia – można się ubezpieczyć tylko na wypadek śmierci, ale częściej wybierany jest szerszy zakres obejmujący również np. ciężką chorobę i uszczerbek na zdrowiu, niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu i inne zdarzenia życiowe takie jak narodziny dziecka lub śmierć bliskiej osoby,
 • suma ubezpieczenia – często istnieje możliwość wyboru sumy ubezpieczenia,
 • okresu obowiązywania umowy – dłuższe zobowiązanie to niższa składka.

W związku z tym, jeśli interesuje Cię polisa na życie, kalkulator zada Ci kilka pytań związanych z najważniejszymi aspektami. Im dokładniejsze odpowiedzi, tym trafniej będzie wyliczona kwota składki.

Kalkulator ubezpieczeń na życie pozwoli Ci zweryfikować oferty poszczególnych towarzystw i wybrać taką, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb. Nasza porównywarka umożliwi Ci posortowanie ich według konkretnych parametrów, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Gdzie najlepiej się ubezpieczyć? 

Ubezpieczenie na życie oferuje większość towarzystw, z którymi współpracujemy. Poszczególne oferty różnią się od siebie przede wszystkim sumą ubezpieczenia oraz wysokością składki. Przed wyborem konkretnej polisy zapoznaj się dokładnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU), aby dowiedzieć się, w jakich sytuacjach będzie Ci przysługiwało świadczenie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie się ubezpieczyć na życie, to nasza porównywarka ofert z pewnością pomoże Ci podjąć słuszną decyzję.

Oprócz polisy na życie w innej porównywarce CUK sprawdzisz także m. in. oferty ubezpieczenia mieszkania i domu oraz polisy samochodowej. Dzięki nim kupisz je wszystkie bez wychodzenia z domu za pomocą laptopa lub swojego telefonu komórkowego. Sprawdź, jakie to wygodne!

Ubezpieczenie na życie – kalkulator online

Kalkulator online to obecnie najwygodniejszy sposób na zapoznanie się z ofertą ubezpieczeń na życie. Ranking ofert można zobaczyć po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań. Następnie możliwe jest przejście do kontaktu z doradcą CUK Ubezpieczenia i podpisania umowy. To naprawdę proste. Sprawdź, jak krok po kroku znaleźć najlepsze ubezpieczenie na życie za pomocą kalkulatora na cuk.pl.

 1. Wypełnienie formularza – kalkulator ubezpieczeń na życie dopasowuje oferty do Twojej sytuacji, dlatego udzielenie odpowiedzi na kilka pytań jest niezbędne. Nie musisz podawać wyjątkowo wrażliwych, szczegółowych danych – wystarczy kilka informacji zgodnie z tym, o co zapyta Cię nasz formularz. Nie wszystkie pola są obowiązkowe, ale im więcej ich wypełnisz, tym dokładniej dopasowana będzie oferta ubezpieczenia na życie. Porównanie jest wykonywane na podstawie podanych przez Ciebie danych, ale nie musisz się obawiać o ich bezpieczeństwo. Wszystkie informacje są szyfrowane i używane tylko na potrzeby przygotowania indywidualnej oferty.
 2. Wyświetlenie ofert ubezpieczenia – w następnym kroku porównywarka ubezpieczeń na życie pokaże Ci oferty. Możesz się z nimi spokojnie zapoznać i wybrać te, które wydają się najbardziej interesujące. Wszystko to jest bezpłatne!
 3. Wybór oferty – jeśli znajdziesz ofertę ubezpieczenia na życie, wystarczy kliknąć, aby przejść do dalszych kroków prowadzących do konsultacji z doradcą. Korzystając z naszego rankingu ubezpieczeń na życie, możesz kupić ofertę u doradcy CUK Ubezpieczenia.
 4. Zakup ubezpieczenia – zakupu ubezpieczenia na życie możesz dokonać w najwygodniejszy dla siebie sposób. Istnieje możliwość załatwienia wszystkich formalności przez telefon, bez wychodzenia z domu. Polisę możesz zawrzeć błyskawicznie i natychmiast otrzymać ja na swoją skrzynkę mailową. Jeśli wolisz, możesz również porozmawiać z doradcą w placówce, który udzieli Ci dalszych porad.

Dlaczego warto wybrać ranking ubezpieczeń na życie na cuk.pl?

Wygoda, rzetelność i bezpieczeństwo – to rzeczy, które gwarantuje Ci firma CUK Ubezpieczenia. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która współpracuje z wieloma towarzystwami, by oferować klientom najkorzystniejsze oferty. Dlatego u nas zawsze znajdziesz atrakcyjne ubezpieczenie na życie. Kalkulator pozwoli Ci wygodnie porównać oferty dopasowane do Twoich wymagań i potrzeb. Jeśli szukasz najlepszej oferty, znajdziesz ją właśnie tutaj! Pomożemy Ci zaoszczędzić i uzyskać najlepszą możliwą ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Jeśli chcesz znaleźć ubezpieczenie na życie, porównywarka CUK Ubezpieczenia to najlepsze rozwiązanie również ze względu na bezpieczeństwo. Cała nasza strona jest szyfrowana bezpiecznym certyfikatem SSL, co oznacza, że Twoja dane nie dostaną się w niepowołane ręce. Wszystkie informacje podawane w formularzu są wykorzystywane jedynie na potrzeby stworzenia spersonalizowanej oferty ubezpieczenia na życie.

Kupując ubezpieczenie na życie w CUK, nie musisz wychodzić z domu. Ubezpieczenie na życie znajdziesz, opłacisz i sfinalizujesz bez konieczności wizyty w placówce. Oferujemy możliwość rozmowy z doradcą w celu uzyskania dodatkowej porady i szczegółowych informacji na temat polis. Szukając ubezpieczenia na życie online na stronie cuk.pl wybierasz, jak chcesz kupić polisę - zdalnie podczas rozmowy telefonicznej lub osobiście podczas wizyty w placówce.

Czego dowiesz się z porównywarki ubezpieczeń na życie CUK Ubezpieczenia?

Wystarczy podać tylko kilka prostych informacji, aby otrzymać spersonalizowane oferty. Następnie dostaniesz ich przejrzyste zestawienie. W rankingu znajdziesz szczegółowe informacje na temat najważniejszych cech polis. Pamiętaj, że możesz samodzielnie dostosować zakres ubezpieczenia na życie. W CUK Ubezpieczenia to Ty decydujesz, jaką polisę kupisz i w jaki sposób!

Czy warto korzystać z porównywarki polis na życie?

Oferty polis na życie w przeciwieństwie np. do polis OC, których zakres jest taki sam, znacząco się od siebie różnią. Utrudnia to ich porównanie – zwłaszcza, że niekiedy niewielka różnica w cenie może oznaczać znacznie lepsze warunki lub szerszy zakres polisy. Właśnie dlatego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń na życie. To rzetelna forma informacji o dostępnych ofertach i możliwość ich dopasowania do swoich potrzeb.

Co więcej, kalkulator ubezpieczeń na życie przygotowany przez CUK Ubezpieczenia jest niezwykle prosty w obsłudze. Z łatwością poradzisz sobie ze znalezieniem i zakupem polisy bez wychodzenia z domu.

FAQ

Jak kupić ubezpieczenie na życie przez internet?

Korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie CUK, kupisz ubezpieczenie na życie przez internet, bez wychodzenia z domu. Po wypełnieniu formularza przedstawimy Ci oferty różnych towarzystw, a do Ciebie będzie należało podjęcie decyzji, która z nich odpowiada Twoim potrzebom. 

Przez internet możesz od razu opłacić wybraną przez siebie polisę. Większość towarzystw umożliwia opłacanie polisy na życie co miesiąc. Wybierz preferowaną wysokość składki i zapewnij sobie bezpieczeństwo i spokój.

Najlepsze ubezpieczenie na życie – jakie wybrać?

Najlepsze ubezpieczenie na życie to takie, które dopasowane będzie do Twoich możliwości finansowych, a swoim zakresem obejmie to, co dla Ciebie ważne. Możesz bowiem zdecydować się na ubezpieczenie, które zapewni Ci wyłącznie ochronę, lub na takie, które dodatkowo umożliwi oszczędzanie. Zastanów się również nad ryzykiem, przed jakim polisa ma Cię chronić. Im szerszy zakres ochrony i wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższa będzie składka. Jeśli będziesz mieć wątpliwości lub dodatkowe pytania dotyczące ofert ubezpieczeń na życie, możesz skontaktować się z konsultantami poprzez infolinię lub formularz dostępny na stronie CUK Ubezpieczenia.

Więcej Mniej