CZY WIESZ, ILE WARTE JEST ŻYCIE TWOJE I BLISKICH?

CZY WIESZ, ILE WARTE JEST ŻYCIE TWOJE I BLISKICH?

Zabezpiecz Waszą przyszłość już teraz

Poznaj najlepszą ofertę
ubezpieczeń na życie

Życie

Nawet 1 mln złotych

gdyby Ciebie zabrakło

Kredyt

gwarancja pieniędzy

na spłatę zobowiązań

Wypadki

nawet 2 tys. zł za 1%

trwałego uszczerbku

Skontaktuj się z nami

Kup polisę na życie

Dopasujemy Ci polisę szytą na miarę,
otrzymasz ją nie wychodząc
z domu.

Poznaj najlepszą ofertę ubezpieczeń na życie

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy.

Pobierz e-book

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy garść wiedzy o ubezpieczeniach na życie. W naszym e-booku przeczytasz m.in.:

  • Na co zwrócić uwagę podczas wyboru ubezpieczenia na życie,
  • Za co możesz otrzymać wypłatę świadczenia,
  • Porównanie ofert - czyli co się kryje za ceną składki.

Wypełnij formularz, a na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy link do pobrania e-booka.

Masz pytania?

Tu znajdziesz niektóre odpowiedzi

Polisa na życie nie jest obowiązkowa, jednak korzyści z jej posiadania dostrzeże każda osoba,  która posiada kredyt w banku lub ma zamiar się o niego ubiegać. Ubezpieczenie pod kredyt może zabezpieczyć szereg zdarzeń losowych, które możesz spotkać na swojej drodze. Najczęstszymi z nich jest zgon kredytobiorcy lub jego niezdolność do wykonywania pracy zarobkowej. W tej sytuacji polisa na życie gwarantuje wypłatę świadczenia wskazanego na polisie, które najczęściej jest jednoznaczne z kwotą kredytu.

Jak sama nazwa wskazuje, polisa przede wszystkim chroni Twoje życie. W przypadku Twojej śmierci, najbliższe Ci osoby otrzymają świadczenie, które pozwoli im utrzymać podobny poziom życia. To Ty decydujesz, jaka kwota będzie na umowie ubezpieczenia - nawet do kilku milionów. Dodatkowo oprócz jednorazowej wypłaty, wskazane osoby, np. dzieci, mogą otrzymywać miesięczną rentę w wybranej przez Ciebie wysokości i przez określony czas.

Kiedyś w zakładzie pracy posiadałeś polisę na życie, jednak po odejściu z pracy zrezygnowałeś z indywidualnej kontynuacji i nie chcesz zostawić swoich bliskich na lodzie na wypadek śmierci? Takie ubezpieczenia też mamy w ofercie grup otwartych! Wariant Senior zapewni wypłatę świadczenia w razie śmierci, ale również w przypadku powstania trwałego uszczerbku na zdrowiu czy pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 

Jeśli posiadasz polisę na życie z opcjami wypadkowymi, nie masz się o co martwić. Ubezpieczenie zapewni Ci świadczenie za pobyt w szpitalu (500 zł za dzień!) oraz ewentualne urazy lub uszkodzenia ciała nawet do 1000 zł za 1% uszczerbku. Dzięki tym środkom będziesz mógł dochodzić do zdrowia pod okiem prywatnych lekarzy specjalistów, a dodatkowa rehabilitacja, zawarta w Assistance medycznym, pozwoli Ci na szybszy powrót pełni sił. 

#kupujtakjaklubisz

Ubezpieczenie na życie – zapewnij odpowiednią ochronę sobie i bliskim

Polisa na życie pozwoli Ci zabezpieczyć się przed trudnymi do przewidzenia sytuacjami. To ochrona nie tylko dla Ciebie, lecz także dla Twoich bliskich. Utrata pracy, uciążliwa choroba czy niespodziewana kontuzja mogą utrudnić zarabianie pieniędzy i utrzymanie rodziny. Polisy na życie zapewniają poczucie bezpieczeństwa, chroniąc przed takimi przypadkami. CUK Ubezpieczenia to najlepsze miejsce, by szukać odpowiednich ofert – zarówno pod względem pakietu świadczeń, jak i ceny.

Polisy ubezpieczeniowe – ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Koszt ubezpieczenia na życie zależy od kilku czynników – pakietu świadczeń, wieku klienta lub klientów i czasu trwania ochrony. Wszystkie te kwestie można omówić podczas kontaktu z zespołem doświadczonych doradców z CUK Ubezpieczenia. To świetny sposób, by wyeliminować potrzebę wielogodzinnego przeglądania i porównywania ofert.


CUK oferuje dostęp do bazy ubezpieczycieli z najlepszymi produktami na rynku. Ile kosztuje dobre ubezpieczenie na życie? Składka miesięczna nie musi być wysoka, nawet w przypadku propozycji z szerokim zakresem ochrony. Ceny pakietów zaczynają się już od około 20 złotych miesięcznie, a kwota wypłacana z ubezpieczenia sięga często kilkudziesięciu tysięcy złotych. W zależności od wybranego pakietu wypłacona suma może być znacznie wyższa. To duże udogodnienie – za stosunkowo niewielkie pieniądze możesz zabezpieczyć życie swoje i całej rodziny. Dzięki temu możesz zadbać o komfort psychiczny i spokój, który zapewni przygotowanie się na nieoczekiwane sytuacje – jak kontuzja, która uniemożliwi wykonywanie zawodu i doprowadzi do  kłopotów finansowych.


W znalezieniu odpowiedzi na pytanie: Ile aktualnie kosztuje ubezpieczenie na życie, kalkulator dostępny na stronie CUK z pewnością okaże się pomocny. Znajdziesz tutaj także zestawienie i porównanie najlepszych pakietów. Przekonaj się, ile wynoszą opłaty i dlaczego warto postawić na ubezpieczenie na życie – cennik każdego usługodawcy zależy od zakresu ochrony i charakteru świadczeń. Dzięki temu na pewno znajdziesz ofertę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.

Ubezpieczenie na życie – co obejmuje pakiet świadczeń?

Polisa na życie może być dowolnie przygotowana, dlatego odpowiedź na pytanie, z jakich świadczeń skorzystasz po zakupie ubezpieczenia, nie jest łatwa. Można jednak wyszczególnić podstawowe kryteria, które zapewniają odpowiednią ochronę Tobie i Twoim bliskim.


Polisa ubezpieczeniowa w niektórych sytuacjach gwarantuje wyłącznie wypłatę odszkodowania w przypadku śmierci. Obecnie oferty są jednak na tyle zróżnicowane, że można wybrać różne konfiguracje uwzględniające wypłatę świadczeń także w momencie narodzin dziecka lub zachorowania na chorobę przewlekłą, taką jak nowotwór. To sytuacje, które mogą wiązać się z naprawdę dużymi wydatkami  – warto zatem odpowiednio się przed nimi zabezpieczyć. Elastyczność ofert pozwala dostosować indywidualne ubezpieczenie na życie do potrzeb ubezpieczonego.


Prywatne ubezpieczenie na życie może obejmować nie tylko jedną osobę, lecz także dzieci i małżonka. Poza wariantem rodzinnym, dostępne jest ubezpieczenie indywidualne. Polisa ubezpieczeniowa może obejmować także osoby powyżej 60. roku życia, jednak w tym przypadku warto zwrócić uwagę także na potencjalne ograniczenia w świadczeniach związane z wiekiem.

Indywidualne ubezpieczenie na życie – dlaczego warto je wybrać?

Indywidualne ubezpieczenie na życie to często wybierane rozwiązanie. Pakiet świadczeń najczęściej obejmuje wiele wartościowych usług, dostosowanych do potrzeb kupującego. Ile kosztuje indywidualne ubezpieczenie na życie? Najniższe opłaty za tego typu polisy ubezpieczeniowe rozpoczynają się już od 20-30 złotych miesięcznie. To niewielka kwota, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że wsparcie finansowe w sytuacjach objętych ochroną ubezpieczeniową może sięgać kwot wynoszących nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W pewnych sytuacjach, w zależności od pakietu świadczeń, sumy mogą być jeszcze wyższe. To sprawia, że indywidualne ubezpieczenie jest jednym z najlepszych rozwiązań.

Czy indywidualne ubezpieczenie zawsze będzie odpowiednim wyborem?

Nie zawsze ubezpieczenia indywidualne są najlepszym rozwiązaniem. W przypadku, gdy ze świadczeń ma korzystać większa liczba osób, np. rodzina, lepszym wyborem może być ubezpieczenie dla rodziny. Taka umowa zapewnia wsparcie finansowe zarówno dla osoby zamawiającej pakiet, jak i bliskich. To zabezpieczenie przed konsekwencjami trudnych do przewidzenia sytuacji – śmierć małżonka, narodziny dziecka, rekonwalescencja w szpitalu czy kosztowne operacje chirurgiczne. W niektórych przypadkach ubezpieczenie rodzinne może obejmować także opiekę zdrowotną i możliwość skorzystania z usług lekarzy specjalistów w nowoczesnych placówkach.

Ubezpieczenie indywidualne na życie dla seniorów

Po latach pracy warto zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem jest ubezpieczenie na życie po 60. roku życia dla seniorów i emerytów. Spokój ducha zapewni bezterminowe ubezpieczenie na życie. Dzięki temu seniorzy mogą zabezpieczyć siebie i bliskich. Warto sprawdzić, jakie ograniczenia wiekowe obejmuje ten pakiet i skorzystać z niego, kiedy zdecydujesz się zapewnić sobie i bliskim ochronę.

CUK – największa baza ubezpieczycieli

Jeżeli zdecydujesz się na któryś z wariantów – ubezpieczenie indywidualne, dla rodziny lub dla seniora, możesz poznać dużą bazę ofert, którą udostępnia CUK. Konsultanci pomogą Ci wybrać najlepszy pakiet. Wśród usługodawców znajdziesz sprawdzone firmy – Ergo Hestia, Warta i PZU. Ubezpieczenia rodzinne są jedną z najczęściej wybieranych polis. Warto jednak pamiętać, że wśród ofert usługodawców takich jak AXA, Aviva, Generali czy wspomniane już PZU ubezpieczenia indywidualne również są polisami na świetnych warunkach. To szansa na stworzenie polisy tak, by była jak najlepiej dopasowana do potrzeb i stała się zabezpieczeniem na niespodziewane sytuacje.