Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ile jest warte Twoje życie? Chroń siebie i swoich bliskich już od 30 zł

Chcesz zapewnić sobie i bliskim większe poczucie bezpieczeństwa? Potrzebujesz ochrony Twojego życia i zdrowia na wypadek trudnych sytuacji, choroby czy wypadku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami.

Ubezpieczenie warte każdej ceny

Niska składka

Ubezpieczysz się nawet
za 30 zł miesięcznie

Nie trać czasu

Polisa będzie obowiązywała nawet od jutra

Medyczny Assistance

Domowe wizyty lekarzy i pielęgniarek

Pomoc bliskim

Zajmiemy się Twoimi dziećmi lub zwierzętami domowymi

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie

Polisa na życie nie jest obowiązkowa, jednak korzyści z jej posiadania dostrzeże każda osoba, która zdaje sobie sprawę, jak problematyczna jest poważna choroba lub trwały uszczerbek na zdrowiu. Wyobraź sobie, że złamałeś nogę. Pechowe, skomplikowane złamanie przykuwa Ciebie do łóżka na pewien okres. Nie jesteś w stanie właściwie opiekować się swoim dzieckiem, więc musisz wynająć opiekunkę. Czeka Ciebie rehabilitacja, której koszty musisz pokryć z własnej kieszeni. Posiadasz superubezpieczenie na życie? Wygrałeś! Pieniądze, które otrzymasz w ramach wypłaty odszkodowania, ułatwią pokrycie tych niespodziewanych wydatków.

Towarzystwa oferujące SUPERubezpieczenia na życie, często proponują klientom elastyczne rozwiązania, które można dopasować do swoich potrzeb. Dlatego warto zapoznać się z SUPERofertą kilku towarzystw i wybrać ofertę, która będzie dla nas nie tylko korzystna cenowo, ale także będzie posiadać zadowalający zakres ubezpieczenia. W CUK Ubezpieczenia posiadamy ofertę kilku towarzystw. Przyjdź i porównaj oferty — zobacz jakie to proste!

Ubezpieczenie życia i zdrowia niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu polisy, zaczynając od zaprezentowania oferty i kończąc na sfinalizowaniu transakcji #bezwychodzeniazdomu. Istotne jest także, że całość przebiega przy zachowaniu minimum formalności. Oferujemy szeroki wachlarz produktów dostosowany do Twoich preferencji, wysokie sumy ubezpieczenia oraz dodatkowy pakiet Assistance, który zapewni Ci między innymi prywatne wizyty u wybranych specjalistów.

Jak sama nazwa wskazuje ubezpieczenie chroni nasze życie. Zabezpiecza naszych bliskich na wypadek naszej śmierci na konkretną sumę ubezpieczenia. Ale taka polisa nie składa się tylko i wyłącznie z świadczenia na wypadek śmierci. W zależności od tego jakie są nasze oczekiwania – takie zakresy ubezpieczenia możemy wybrać.

Warto wtedy zwrócić uwagę na oferty naszych grup otwartych pod hasłem Singiel. Skupiają się one tylko i wyłącznie na świadczeniach na rzecz ubezpieczonego. Między innymi możemy tu wyróżnić trwałe uszczerbki na zdrowiu, świadczenia za pobyt w szpitalu w określonej wysokości w zależności od przyczyny, poważne zachorowania czy też trwałą niezdolność do pracy.

Dla Ciebie również mamy rozwiązanie w naszych grupach otwartych pod hasłem Dla Pary. Tutaj oprócz świadczeń dotyczących ochrony Twojego życia zdrowia, zakres jest poszerzony o świadczenia dla Twojego małżonka/partnera, takie jak pobyt w szpitalu, inwalidztwo wskutek nieszczęśliwego wypadku czy poważne zachorowania. 

W tym przypadku warto zwrócić uwagę na oferty z grup otwartych Dla Rodziny. Oprócz świadczeń dotyczących życia i zdrowia ubezpieczonego dodatkowo można poszerzyć zakres o takie świadczenia jak urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu małżonka/partnera czy śmierć rodziców/teściów.

Kiedyś w zakładzie pracy posiadałeś polisę na życie, jednak po odejściu z pracy zrezygnowałeś z indywidualnej kontynuacji i nie chcesz zostawić swoich bliskich na lodzie na wypadek śmierci? Takie ubezpieczenia też mamy w ofercie grup otwartych!  Wariant Senior zapewni nie tylko wypłatę świadczenia w razie śmierci, ale również w przypadku powstania trwałego uszczerbku na zdrowiu czy pobytu w szpitalu.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.