Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Odkryj ubezpieczenie zdrowotne w CUK Ubezpieczenia

Chcesz zabezpieczyć się na wypadek poważnego zachorowania? W CUK proponujemy Ci ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu nie musisz martwić się o finanse na rehabilitację, pobyt w szpitalu czy opiekę medyczną. Zyskaj spokój i bezpieczeństwo.

Jaki jest zakres polisy?

Wysokie tempo życia sprawia, że czasami trudno zwolnić i zadbać o własne zdrowie. Odpowiedzią na potrzeby każdego z nas jest SuperUbezpieczenie zdrowia.  .

W ramach polisy chroniącej Twoje zdrowie otrzymasz wsparcie w razie poważnego zachorowania, abyś mógł w pełni skupić się na regeneracji sił swojego organizmu i nie musiał martwić się finansami. Jeśli zdecydujesz się na świadczenie szpitalne, wypłacimy Ci dodatkowe środki za czas spędzony na oddziale. Otrzymana kwota zagwarantuje komfortowy pobyt i pomoże zorganizować opiekę medyczną po powrocie do domu. 

W przypadku choroby liczy się także dostęp do właściwej opieki medycznej i sprawne zorganizowanie leczenia. Dzięki medycznemu assistance możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w organizacji pomocy zawsze wtedy, kiedy będziesz mierzył się z problemami zdrowotnymi. SuperOchrona zapewnia wizytę domową lekarza i opiekę pielęgniarki. Bezpłatnie skorzystasz z transportu medycznego między placówkami medycznymi i Twoim domem. Jeśli rehabilitacja okaże się konieczna, pomożemy Ci zaplanować cały proces z wypożyczeniem lub zakupem sprzętu włącznie. Choroba powoduje nie tylko dyskomfort fizyczny, ale może także zakłócić równowagę Twojego codziennego życia. Obniżenie sprawności czy niespodziewany pobyt w szpitalu mogą uniemożliwić wypełnianie codziennych obowiązków. Przykładowo, jeśli w wyniku niedyspozycji nie będziesz w stanie sprawować pieczy nad Twoimi niepełnoletnimi dziećmi lub zwierzętami domowymi, zorganizujemy im odpowiednią opiekę.

Wybierz właściwe SuperUbezpieczenie i odejmij sobie zmartwień, jakie może przynieść za sobą choroba.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.