Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Odkryj ubezpieczenie zdrowotne w CUK Ubezpieczenia

Chcesz zabezpieczyć się na wypadek poważnego zachorowania? W CUK proponujemy Ci ubezpieczenie zdrowotne, dzięki któremu nie musisz martwić się o finanse na rehabilitację, pobyt w szpitalu czy opiekę medyczną. Zyskaj spokój i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Ubezpieczenie zdrowotne – zatroszcz się o siebie i bliskich

Szybkie tempo życia sprawia, że czasami trudno zwolnić i zadbać o własną kondycję. Rozwiązaniem potencjalnych problemów związanych ze zdrowiem jest indywidualne ubezpieczenie zdrowotne. Tego typu polisa może pomóc zapewnić odpowiednią ochronę w wielu sytuacjach związanych ze zdrowiem. Ubezpieczenie zdrowotne to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zatroszczyć się o wsparcie podczas mierzenia się z niespodziewanymi problemami.

Ubezpieczenie zdrowotne – indywidualne podejście do klienta

Oferty takie jak ubezpieczenia zdrowotne obejmują pakiet świadczeń pomocnych w razie pojawienia się poważnych chorób. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na zregenerowaniu sił i nie musisz martwić się finansami. Jeśli zdecydujesz się na świadczenie szpitalne, wypłacimy Ci dodatkowe środki za czas spędzony na oddziale. Otrzymana kwota zagwarantuje Ci komfortowy pobyt i pomoże zorganizować opiekę medyczną po powrocie do domu.

W czasie choroby liczy się także dostęp do właściwej opieki medycznej i sprawne zorganizowanie leczenia. Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne umożliwi Ci skorzystanie z kompleksowego wsparcia w zorganizowaniu pomocy zawsze wtedy, gdy będziesz mierzyć się z problemami zdrowotnymi.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne obejmuje lekarską wizytę domową i opiekę pielęgniarki. Ponadto możesz bezpłatnie skorzystać z transportu medycznego między placówkami medycznymi a domem.

Ubezpieczenie medyczne – zapewnij pewny byt najbliższym

Choroba to nie tylko źródło dyskomfortu fizycznego, ale także przyczyna zachwiania równowagi w codzienności. Mniejsza sprawność ruchowa lub niespodziewany pobyt w szpitalu mogą skutecznie uniemożliwić wykonywanie codziennych obowiązków. W takiej sytuacji ubezpieczenie na zdrowie jest przydatne, ponieważ staje się swoistym zabezpieczeniem na niespodziewane sytuacje np. kontuzję.

Wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie zdrowotne w Polsce

Nie musisz poświęcać długich godzin na analizę ofert i kontakt z agentami ubezpieczeniowymi. Wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć na stronie CUK, na której umieszczono wiele przydatnych informacji. Jeśli jednak nie znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy czekają na Ciebie w placówkach i na infolinii. Gdy już uzyskasz wszystkie informacje, podczas rozmowy z doradcą będziesz mógł sfinalizować zakup ubezpieczenia zdrowotnego.

Ubezpieczenie prywatne to jedna z najczęściej wybieranych opcji. Możesz liczyć na duży wybór i różne możliwości skonfigurowania pakietów. Dodatkowym atutem jest fakt, że prywatne ubezpieczenie zdrowotne może zostać rozszerzone na członków rodziny – małżonka lub dzieci.

Doradcy CUK porównanują oferty wiodących towarzystw i pomogą Ci wybrać najlepszy pakiet, który będzie zawierać ubezpieczenie zdrowotne. Ranking pozwoli Ci ocenić, która firma świadczy najbardziej odpowiadające Ci usługi oraz przyjrzeć się różnicom, pozwalając wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Wspólnie z naszymi doradcami najlepsze ubezpieczenie zdrowotne.

O czym warto pamiętać, wybierając ubezpieczenie zdrowotne?

Przed zdecydowaniem się na konkretne ubezpieczenie prywatne zdrowotne warto przyjrzeć się kilku istotnym kwestiom. Pierwszą z nich jest precyzyjne określenie typu usług, które powinno zapewniać prywatne ubezpieczenie. Cena to kolejny ważny czynnik – żeby dowiedzieć się, ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne, możesz skontaktować się z naszymi doradcami - chętnie porównają ofertę wiodących towarzystw.

Na rynku działa duża liczba usługodawców, którzy oferują tego typu polisy. Nasz ranking ubezpieczeń zdrowotnych obejmuje propozycje wszystkich najważniejszych firm i stanowi nieocenioną pomoc w wyborze oferty. Jeżeli masz wątpliwości w kwestii dopasowania usług do potrzeb, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Dzięki temu możesz dokładnie określić warunki, które ma spełniać indywidualne ubezpieczenie zdrowotne – cena i zakres świadczeń to jedne z wielu czynników, które możesz dostosować do swoich wymagań.

Ubezpieczenie zdrowotne – cena

Cena ubezpieczenia zdrowotnego zależy głównie od wybranego pakietu usług. Ubezpieczenie zdrowotne prywatne jest zwykle dostępne już od kilkudziesięciu złotych – najkorzystniejsze oferty, które znajdziesz na stronie CUK, zaczynają się od 30 złotych. Pakiety zawierają ubezpieczenia medyczne, które zapewniają profesjonalną opiekę bez dodatkowych kosztów oprócz samych składek miesięcznych. Ubezpieczenie szpitalne pozwoli zrekompensować poniesione koszty – w całości lub w części. Niezależnie od wybranego pakietu prywatne ubezpieczenie zdrowotne na miesiąc kosztuje naprawdę niewiele, a gdy zdarzy się nieprzewidziana sytuacja, pozwoli skorzystać z pomocy.

Jeżeli wiesz już, jakie ubezpieczenie zdrowotne wybrać, możesz porozmawiać z doradcą CUK o zakupie polisy. Wszelkie formalności załatwisz bardzo szybko. Ubezpieczenia zdrowotne pozwolą Ci cieszyć się życiem i zadbać o spokój bliskich w każdej sytuacji.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.