Bezpieczni z CUK – ochrona w każdej sytuacji!

  • Oferty dostępne wyłącznie w CUK 
  • Polisy skrojone na miarę Twoich potrzeb
  • Zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń 

Bezpieczni z CUK to oferty przygotowane
wyłącznie dla naszych klientów!

Skorzystaj z rozwiązań ubezpieczeniowych, które możesz dopasować do swojego stylu życia
– zbuduj pewną przyszłość z Bezpieczni z CUK. Polisy z tej kategorii:

Są tworzone na wyłączność CUK

Nie posiadają odpowiedników w ofertach
innych ubezpieczycieli i są dostępne
jedynie dla naszych klientów.

Odpowiadają na rzeczywiste potrzeby

Są efektem naszego wieloletniego
doświadczenia i rozmów z klientami
o ich potrzebach ubezpieczeniowych.

Poznaj nasze wyjątkowe produkty

Polisa, która zapewnia kompleksowe wsparcie w ramach ubezpieczenia nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych w drodze. Szeroki zakres ochrony (życie i zdrowie), wysoka suma ubezpieczenia i atrakcyjna miesięczna składka to najważniejsze atuty tej oferty.

Polisa, która oferuje szeroki zakres pomocy w korzystnej cenie. Możesz ją kupić dla samochodów osobowych, terenowych, dostawczych do 3,5 t oraz motocykli. Potrzebujesz assistance jedynie na czas urlopu? Wybierz ochronę krótkoterminową.

Polisa, która nie tylko zapewni ochronę zdrowia Twojego dziecka, ale też liczne pakiety dodatkowe w cenie polisy (Hejt Stop, kleszcz, pakiet stomatologiczny itp.) oraz świadczenie za pobyt w szpitalu płatne od 1-go dnia pobytu (w wyniku NW) lub od 2-go dnia pobytu (w wyniku choroby).

Polisa, która gwarantuje wypłatę świadczenia w razie śmierci, poważnego zachorowania i całkowitej trwałej niezdolności ubezpieczonego do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Wysoka suma ubezpieczenia nawet do 500 000 zł i ochrona aż do 85. roku życia.

Polisa, która obejmie ochroną nie tylko Twój rower, ale także Ciebie! Możesz wybrać ubezpieczenie działające przez cały rok lub aktywne tylko podczas sezonu rowerowego (7 miesięcy). Dopasuj do swoich potrzeb zakres ochrony, wybierając odpowiednie NNW, OC, casco, a nawet ochronę bagażu. Polisa kupisz już od 37 zł za cały sezon.

Opinie klientów

Klaudia Krawczyk

Od dawna ubezpieczamy z mężem tutaj dwa samochody. W tym roku nawet zdecydowaliśmy się na ubezpieczanie na życie. Tak naprawdę składki są niewielkie.

Joanna Zofia Ołowska

Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm, szczególne podziękowania dla Pana Pawła za pomoc w znalezieniu najoptymalniejszego ubezpieczenia OC, oraz pomoc z wyprostowaniem polis z poprzednich lat za auto ubezpieczone w całkiem innej placówce.💪👍🤝 Dziękujemy
i polecamy jak najbardziej usługi CUK Wołomin.

Paulina Zarzycka

Bardzo polecam to miejsce. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, wszystko przebiega szybko i sprawnie, niskie ceny i najlepsze oferty na rynku. Polecam każdemu! :)

Krystian Rosadziński

Pełen profesjonalizm. Od kilku lat nie muszę pamiętać o terminie ubezpieczeń. Za każdym razem telefoniczne przypomnienie, oferty przesyłane drogą elektroniczną. Mega oszczędność czasu. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam

Ocena naszych Klientów na Google
Opinie klientów
4,79 (17 338 opinii)