Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie NNW, czyli bezpieczeństwo podczas podróży

 • Podaj podstawowe dane w porównywarce ubezpieczeń,
 • Zobacz oferty pakietów lub samego NNW,
 • Wybierz polisę i dopełnij formalności online.

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Jak chroni ubezpieczenie NNW kierowcy?

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków jest dobrowolne. Zapewnia superochronę na okres 12 miesięcy. Możesz czuć się bezpiecznie, gdy wskutek nieszczęśliwego wypadku podróżujący dozna uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia czy nawet śmierci. 
Wypłata odszkodowania nastąpi, jeśli wypadek zdarzy się zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju.

W przypadku ubezpieczenia NNW wypłata świadczenia następuje bez względu na to, czy ponosisz odpowiedzialność za wypadek.

NNW ubezpiecza zarówno kierowcę, jak i wszystkich pasażerów pojazdu — oczywiście liczba podróżujących pojazdem musi zgadzać się z dopuszczalną liczbą miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

Z tytułu polisy NNW otrzymasz odszkodowanie także w przypadku szkód powstałych wskutek zdarzeń losowych mających związek z jazdą np. w wyniku huraganu na prowadzone przez Ciebie auto upadnie drzewo. Możesz liczyć na wypłatę świadczenia, jeśli wystąpią szkody w trakcie wsiadania i wysiadania z pojazdu, załadunku lub rozładunku oraz w czasie postoju pojazdu.

Warto wiedzieć, że w przypadku NNW poszkodowani otrzymują odszkodowanie z ubezpieczenia niezależnie od przysługujących im innych źródeł rekompensaty (np. OC sprawcy wypadku). Oznacza to, że jeżeli posiadają indywidualne ubezpieczenie NNW, otrzymają wypłatę z dwóch źródeł.

Wypłata odszkodowania z NNW nastąpi w sytuacji, gdy nagłe zdarzenie ma przyczynę zewnętrzną. Dlatego w związku z tym wypłata odszkodowania nie przysługuje jeśli:
- niedyspozycja wywołana jest rozwijającą się chorobą, czyli jest następstwem wcześniej zdiagnozowanych stanów chorobowych
- kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu czy narkotyków,
- kierowca spowodował szkody w związku z popełnieniem lub usiłowaniem popełnienia przestępstwa,
- szkody powstały podczas rajdów, wyścigów oraz działań wojennych. 

Odwiedź naszych doradców, którzy porównają dla Ciebie superofertę 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Dla wygody naszych klientów, składkę możemy podzielić aż na 11 rat.

Moc Rabatów
na ubezpieczenie auta

 • 1
  Generali
  29 zł za Pomoc medyczną + 5 zł za Assistance Komfort
 • 2
  Proama
  5 zł za Assistance wypadkowy i 5 zł za NNW poza pojazdem
 • 3
  TUZ
   -15% na OC i AC + 50 zł na zakupy w Biedronce!
Dowiedz się więcej

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.