BENEFIA

Benefia Ubezpieczenia czerpie z tradycji BENEFII Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A. Vienna Insurance Group. Czym się wyróżnia?

Benefia Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group przez ponad 20 lat budowała swoją pozycję na rynku ubezpieczeń w Polsce. Buduje swój autorytet wśród innych towarzystw, który przełożył się na stabilną pozycję na naszym rynku. Jako ubezpieczyciel może pochwalić się także sporą ilością zadowolonych klientów oraz licznymi nagrodami.

Vienna Insurance Group (VIG) to koncern ubezpieczeniowy w Austrii oraz Europie Środkowo wschodniej. W jego posiadaniu jest około 50 spółek w 25 krajach. Jest to firma czerpiąca z długiej tradycji i ponad 190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, a jej charakterystyczną cechą jest przykładanie dużej wagi do bliskości z klientem.

Benefia - w zgodzie z nową technologią sprzedaży ubezpieczeń

Cechą wyróżniającą Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o. jest sprzedaż polis przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych bazujących na nowych technologiach.

Spółka posiada unikalny na polskim rynku mobilny serwis ubezpieczeniowy Benefia Tu i Teraz. Pozwala on na prezentację oferty ubezpieczeniowej w kilkanaście sekund. Jest to możliwe dzięki technologii skanowania kodów AZTEC, które są umieszczone w każdym dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Sprawdź jak działa i czym wyróżnia się ubezpieczenie komunikacyjne w Benefii.