Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

BENEFIA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE S.A.

Benefia Ubezpieczenia czerpie z tradycji BENEFII Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A. Vienna Insurance Group spółki, która przez 15 lat budowała swoją pozycję na rynku ubezpieczeń w Polsce.

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. Vienna Insurance Group w trakcie 15 lat zbudowała stabilną pozycję na polskim rynku ubezpieczeń. To właśnie z jej tradycji czerpie wiedzę i doświadczenie BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Vienna Insurance Group (VIG) to koncern ubezpieczeniowy w Austrii oraz Europie Środkowo wschodniej. W jego posiadaniu jest około 50 spółek w 25 krajach.

Jest to firma czerpiąca z długiej tradycji i ponad 190-letniego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, a jej charakterystyczną cechą jest przykładanie dużej wagi do bliskości z Klientem.

Benefia to nowe technologie w sprzedaży ubezpieczeń

Cechą wyróżniającą BENEFIA Ubezpieczenia Sp. z o.o. jest sprzedaż polis przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych bazujących na nowych technologiach.

Spółka posiada unikalny na polskim rynku mobilny serwis ubezpieczeniowy BENEFIA TU I TERAZ. Pozwala on na prezentację oferty ubezpieczeniowej w kilkanaście sekund. Jest to możliwe dzięki technologii skanowania kodów AZTEC, które są umieszczone w każdym dowodzie rejestracyjnym samochodu.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o ubezpieczenie Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up