Ubezpieczenie komunikacyjne w Benefii - podstawowa i rozszerzona ochrona

Jak możesz zabezpieczyć swój samochód? Sprawdź, dlaczego warto wybrać ubezpieczenie komunikacyjne w Benefii.

W towarzystwie ubezpieczeniowym Benefia masz do dyspozycji nie tylko obowiązkowe OC, ale także inne polisy, które gwarantują Ci wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach. To między innymi AC, NNW i assistance. Zobacz, czym wyróżniają się te oferty.

OC w Benefii - na 12 miesięcy lub krócej

Obowiązkowe OC w Benefii to podstawowa ochrona, którą musisz spełnić jako świadomy kierowca samochodu wprowadzonego do ruchu. Dzięki niemu, będąc sprawcą stłuczki czy wypadku, nie będziesz musiał ponosić bezpośrednio kosztów związanych z naprawą auta czy uszkodzeniem ciała drugiego kierowcy. Umowa OC w Benefii może być zawarta na 12 miesięcy lub możesz wybrać OC krótkoterminowe (na 30 dni) w sytuacji, kiedy auto jest zarejestrowane czasowo, za granicą lub jest to pojazd wolnobieżny czy historyczny.

Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne w Benefii możesz rozszerzyć o Zieloną Kartę. Dzięki niej, możesz zwiększyć zakres terytorialny działania Twojego OC o kraje, które nie należą do Wielostronnego Porozumienia.

Ubezpieczenie AC, assistance i NNW w Benefii

Jeśli chodzi o AC w Benefii, do dyspozycji masz nie tylko ubezpieczenie samego pojazdu, ale także wyposażenie w postaci urządzeń i sprzętu, które są związane z utrzymaniem auta, a także poprawiające jego bezpieczeństwo. Jeśli posiadasz, możesz również ubezpieczyć elementy instalacji gazowej. Z kolei NNW będzie chronić Cię w przypadku nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w trakcie wsiadania i wysiadania z auta, postoju na trasie czy pożaru lub wybuchu pojazdu. To od Ciebie zależy, jaką sumę ubezpieczenia wybierzesz w polisie NNW. Jeszcze większy komfort zapewni Ci assistance, który jest do wyboru w kilku wariantach. Może obejmować on np. naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, holowanie do pobliskiego warsztatu czy organizację noclegu w hotelu włącznie z wszelkimi kosztami.