Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ładowanie

Kalkulator OC i AC online - kup ubezpieczenie samochodu szybciej i taniej

Czym jest kalkulator ubezpieczeniowy OC i AC?

Kalkulator ubezpieczeń OC i AC jest porównywarką ubezpieczeń samochodowych. Składa się z formularza z danymi ubezpieczanego pojazdu i właściciela auta. Gdy wpiszesz wymagane informacje, nasz kalkulator ubezpieczeniowy przeliczy ceny ubezpieczeń samochodowych u różnych ubezpieczycieli.

Jak działa kalkulator OC i AC w CUK Ubezpieczenia?

W naszym kalkulatorze ubezpieczeniowym uzupełniasz dane niezbędne do obliczenia składki. Gdy formularz jest gotowy, kalkulator ubezpieczeń łączy się z systemami współpracujących z nami towarzystw, aby u źródła otrzymać aktualne ceny ubezpieczeń samochodu. Nasz kalkulator ubezpieczeń oblicza dla Ciebie składki w różnych towarzystwach i po chwili otrzymujesz przejrzyste zestawienie ofert, aby wybrać najkorzystniejszą dla siebie. Ubezpieczenie auta kupujesz online bezpośrednio w kalkulatorze ubezpieczeń lub u doradcy CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie kalkulacje w naszej porównywarce OC i AC przygotowujemy bezpłatnie. Kupując polisę, płacisz wyłączenie za ubezpieczenie auta!

Jak kupić OC w kalkulatorze ubezpieczeń?

Wprowadzasz dane do kalkulatora ubezpieczeniowego, otrzymujesz najlepsze oferty ubezpieczeń OC i kupujesz online wybraną polisę. To bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut!

Pierwszy krok do korzystnego ubezpieczenia samochodu to uzupełnienie formularza w kalkulatorze OC. Podajesz dane pojazdu i wybierasz, które ubezpieczenia samochodowe chcesz kupić. Informacje o modelu auta wybierasz z listy. Przechodzisz do sekcji z danymi właściciela pojazdu, gdzie wpisujesz swoje dane i dane ewentualnych współwłaścicieli samochodu. Ostatnia część dotyczy poprzedniego ubezpieczenia, jeśli takowe posiadałeś.

Po uzupełnieniu wszystkich danych kalkulator przeprowadzi Cię do gotowego porównania ofert ubezpieczeń samochodowych. Możesz swobodnie przejrzeć znalezione propozycje ubezpieczeń auta i posortować je po cenie. Wybierasz najlepszą ofertę i klikasz „kup online”. Możesz jeszcze zdecydować się na dodatkowy zakres ubezpieczenia np. ochronę prawną. To także moment, aby rozłożyć płatność na raty. W ostatnim kroku nasz kalkulator ubezpieczeń przekieruje Cię bezpośrednio do płatności za wybrane ubezpieczenie auta.

Jakich dokumentów potrzebuję, aby skorzystać z kalkulatora OC i AC?

Aby otrzymać ceny ubezpieczenia samochodu potrzebne Ci będzie jedynie prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu. Przygotuj dokumenty i oblicz OC w kilka minut!

Dlaczego kalkulator OC i AC?

Kalkulator ubezpieczeniowy to bardzo proste rozwiązanie, które pomaga obniżyć koszty ubezpieczenia OC. W naszym kalkulatorze ubezpieczeń czekają na Ciebie ubezpieczenia OC i AC od różnych towarzystw. Bez wychodzenia z domu obliczasz składkę u kilkunastu ubezpieczycieli i porównujesz oferty jak Ci wygodnie – na ekranie komputera lub smartfonu.

Porównywarka OC to najszybszy sposób na poznanie cen w różnych towarzystwach. Ubezpieczenie OC kupisz online po wyborze najlepszej oferty. Wystarczy kilka chwil z kalkulatorem ubezpieczeń, aby cieszyć się ubezpieczeniem OC przez cały rok.

Czy każdy samochód musi mieć OC?

Tak, zgodnie z polskim prawem każdy pojazd mechaniczny musi mieć ważną polisę OC. To jedyne obowiązkowe ubezpieczenie samochodu. Chroni przed finansowymi konsekwencjami szkody, którą kierowca wyrządził osobie trzeciej. Brak aktualnego ubezpieczenia OC wiąże się z karą w wysokości nawet kilku tysięcy złotych. Pamiętaj o zakupie ubezpieczenia OC dla swojego auta!

Czy w kalkulatorze kupię tylko ubezpieczenie OC?

Nie, nasza porównywarka ubezpieczeniowa pozwala na zakup wszystkich ubezpieczeń samochodowych potrzebnych kierowcy na drodze. Na samym początku formularza w kalkulatorze zaznacz właściwe opcje (AC, NNW lub Assistance) i kup wybrane ubezpieczenia samochodów.

Jak wybrać ubezpieczenie auta?

Przy wyborze ubezpieczenia OC liczy się głównie cena składki. Zakres ochrony i suma gwarancyjna są identyczne w każdej ofercie, ponieważ reguluje je ustawa. Czasami w ramach ubezpieczenia OC towarzystwa zapewniają bezpośrednią likwidację szkody. To przydane rozwiązanie, które pozwoli Ci zgłosić szkodę z ubezpieczenia OC sprawcy u swojego ubezpieczyciela.

Inaczej jest w przypadku AC – niższa cena może oznaczać mniejszą ochronę. Kupując AC, sprawdź dokładnie zakres polisy i OWU.

Czy kalkulator ubezpieczeń sam nalicza zniżki?

Tak, w naszym kalkulatorze ubezpieczeniowym obliczasz OC ze zniżką. Kalkulator OC i AC zapyta o dane właściciela pojazdu, a tym samym o jego historię ubezpieczeniową.

Ceny składek we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych uwzględniają przysługujące Ci zniżki.

Dlaczego kalkulator OC i AC w CUK Ubezpieczenia?

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową i od 18 lat działamy na rynku ubezpieczeń samochodowych. To w naszym kalkulatorze OC i AC spotyka się kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych, aby znaleźć dla Ciebie idealne ubezpieczenie samochodu. Skorzystaj z usług zaufanej marki i w kilka minut ubezpiecz swoje auto!

Masz pytania o kalkulator ubezpieczeń CUK Ubezpieczenia?

Chętnie odpowiemy! Zamów rozmowę z naszym konsultantem lub zadzwoń pod numer 22-330-03-00. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z ubezpieczeniami samochodowymi i pomożemy Ci kupić ubezpieczenie auta w naszym kalkulatorze OC i AC.

Pamiętaj, że ubezpieczenie samochodu kupisz też na infolinii i w placówkach CUK Ubezpieczenia w całej Polsce!

keyboard_arrow_up