Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Wybierz ubezpieczenie domu w budowie i zyskaj pewność inwestycji w przyszłość

  • Podaj dane na temat nieruchomości,
  • Porównaj oferty w wielu towarzystwach,
  • Wybierz najlepsze możliwe ubezpieczenie domu w budowie.

Buduję dom - co mogę ubezpieczyć?

Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie. Musisz załatwić wiele formalności i dopilnować, aby poukładać wszystkie elementy we właściwej kolejności. Nie możesz się doczekać aż dom będzie gotowy i usiądziesz we własnym fotelu z satysfakcją, że wykonałeś kawał dobrej roboty?

Dom w budowie to jeszcze chybotliwa konstrukcja, której kruchość może dać się we znaki. Montaż kolejnych instalacji i gęsta sieć rusztowań to Twój własny plac budowy, gdzie wiele rzeczy może pójść nie tak. W razie komplikacji cel będzie łatwiejszy do osiągnięcia z odpowiednim zabezpieczeniem.

Podstawowym elementem konstrukcji, który można ubezpieczyć, są mury. Ochrona obejmuje nie tylko fundamenty i ściany, ale także dach budynku. Wśród elementów stałych można wymienić np. instalację gazową, armaturę łazienkową czy okładziny. Części zewnętrzne to np. parapety czy rynny, które sukcesywnie będziesz montować w powiększającym się domu. W niektórych towarzystwach ubezpieczenie możesz rozszerzyć nawet o materiały budowlane czy narzędzia znajdujące się na terenie nieruchomości.

Jak chroni ubezpieczenie domu w budowie?

Zakres polisy dopasuje się do Twoich potrzeb na każdym etapie budowy domu. Ubezpieczenie możesz kupić tuż po rozpoczęciu prac przygotowawczych. Początkowo ochrona będzie dotyczyć zdarzeń losowych, aby rozszerzyć się o potencjalne ryzyko kradzieży z włamaniem, gdy Twój dom będzie już bogatszy o drzwi i okna, czyli osiągnie stan surowy zamknięty.

Warto wiedzieć, że w ramach polisy dla domu w budowie możesz ubezpieczyć nie tylko nowo powstające konstrukcje, ale także budynek rozbudowywany i w trakcie przebudowy. Suma ubezpieczenia powinna być dostosowana do wartości, jaką osiągnie Twój dom w toku budowy. Pamiętaj, że w razie konieczności możesz podnieść kwotę, aby odpowiadała realnym potrzebom nieruchomości.

Jeśli przed upływem ważności polisy ukończysz budowę i otrzymasz pozwolenie na wprowadzenie się, Twoje ubezpieczenie może zmienić się w tradycyjną ochronę domu. Ubezpiecz się gruntownie!

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Przedmiotem ochrony w ramach polisy może być nie tylko Twoje mieszkanie lub dom, ale także garaż, ogrodzenie i budynki gospodarcze. Dzięki superubezpieczeniu nie musisz martwić się o finanse w wymagających sytuacjach. Szybko otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu na nowo zagościł spokój.

W naszych placówkach oferujemy polisy chroniące nie tylko miejsce stałego zamieszkania. Jeśli dopiero planujesz budowę domu albo martwisz się o bezpieczeństwo wzniesionych już fundamentów, sprawdź naszą ofertę superubezpieczeń domów w budowie.

Masz domek letniskowy w zacisznym miejscu na skraju lasu? Spraw, aby każde lato było pełne wspaniałych wspomnień. Dzięki superubezpieczeniu Twoje wakacyjne lokum będzie pod ochroną przez cały rok, nawet kiedy Ty dopiero zabierasz się za planowanie kolejnych podróży.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.