Europ Assistance S.A.

Europ Assistance S.A.  od 1963 r. buduje pozycję światowego lidera w zakresie assistance i dostarcza usługi na najwyższym poziomie.

Towarzystwo założone w 1963 r. w Paryżu początkowo zajmowało się pomocą w podróży. Do 1967 r. z fachowych usług korzystać mogli ubezpieczeni podróżujący po Europie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, towarzystwo rozszerzyło swoją ofertę, zapewniając także assistance osobom podróżującym po całym świecie. Profesjonalne podejście do klientów i wysoka jakość świadczonych usług sprawiły, że w 1977 r. firma zanotowała na koncie ponad 10 milionów sprzedanych polis. Stały wzrost i rozwój sprawił, że w 1996 r. towarzystwo otworzyło filię w Polsce. Europ Assistance Polska, korzystając z międzynarodowego doświadczenia, świadczy usługi na najwyższym poziomie.

Obszary działalności Europ Assistance Polska

W jakich obszarach życia możemy liczyć na pomoc assistance świadczoną przez towarzystwo? 

  • Podróż – assistance w podróży to nie tylko dostęp do całodobowej infolinii. Pracownicy dostarczają szczegółowych informacji, pomagając w razie losowych zdarzeń w podróży przez całą dobę. Towarzystwo, w razie wypadku, organizuje i pokrywa koszty leczenia podczas podróży.
  • Zdrowie – assistance medyczny zapewnia całodobowy dostęp do infolinii, świadczącej usługi z zakresu informacji medycznej. Organizuje wsparcie nie tylko dla Ubezpieczonego, ale i członków jego rodzin. W ramach medycznego assistance możesz liczyć na szeroką gamę usług w razie nieszczęśliwego wypadku czy nagłej choroby.
  • Dom i rodzina – assistance domowy i rodzinny to produkt, w ramach którego ubezpieczony zyskuje pomoc techniczną w razie awarii czy wypadku w miejscu zamieszkania. To nie koniec, bo w ramach tego assistance, w razie potrzeby, opieką mogą zostać objęte osoby niepełnoletnie. Przydatną usługą jest również assistance dla domowych pupili, w ramach którego świadczona jest pomoc weterynaryjna.
  • U-chroni onkologicznie – wypłata świadczenia oraz pomoc medyczna w razie zdiagnozowania nowotworu;
  • Samochód – Assistance samochodowy to chyba najbardziej znany produkt ubezpieczeniowy tego typu. W jego ramach towarzystwo zapewnia pomoc techniczną w razie awarii, w razie potrzeby organizuje samochód zastępczy, a także zakwaterowanie lub transport do miejsca zamieszkania dla kierowcy i pasażerów.
  • Concierge – usługa, która zapewnia organizację m.in. życia kulturalnego, podróży, relaksu, zajęć sportowych itd.

Europ Assistance S.A. – lider na rynku assistance

Europ Assistance świadczy nie tylko usługi assistance w klasycznym wydaniu, ale cały czas rozwija się. Widząc potrzeby klientów, Assistance Polska zadbała o własną, certyfikowaną sieć pomocy drogowej dla posiadaczy pojazdów elektrycznych. Dbając również o etykę biznesu ubezpieczeniowego stworzyła Zasady Dobrych Praktyk Assistance, promując je wśród innych towarzystw, świadczących usługi assistance. Kolejnym ważnym przedsięwzięciem jest Akademia Europ Assistance Polska, w której ramach towarzystwo szkoli swoich partnerów. Wszystko po to, aby usługi przez nich świadczone były na jak najwyższym poziomie. 

Nowoczesne technologie w assistance

Firma wie, że w XXI wieku ważne jest wykorzystywanie nowoczesnych technologii w każdym obszarze życia. To one ułatwiają życie, a przecież celem usług assistance jest wprowadzenie maksymalnych udogodnień w trudnych sytuacjach codzienności. Potrzeba  zaowocowała stworzeniem idei Assistance 2.0. W jej ramach Europ Assistance Polska stworzyła aplikację mobilną mPomoc, platformę Concierge, programy Bezpieczna Tożsamość i Opiekun Kariery. 

CUK Assistance – jedna z najlepszych ofert na rynku

Europ Assistance Polska przygotowała dla nas specjalną ofertę – CUK Assistance. To jedna z najlepszych ofert ubezpieczeniowych na polskim rynku w zakresie assistance. Kupując to ubezpieczenie masz pewność, że w razie problemów udzielona zostanie Ci fachowa pomoc. Złapałeś gumę? Wystarczy, że zadzwonisz do ubezpieczyciela, a on zajmie się organizacją pomocy, znajdzie najbliższy warsztat i pokryje koszty wymiany opon. Masz problem z zacinającym się zamkiem w drzwiach? Pomożemy, organizując ślusarza i opłacając jego usługi. 

Kupując polisę CUK Assistance masz pewność, że w razie problemów zorganizujemy pomoc. Usługi świadczone są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Polisę możesz nabyć za pośrednictwem każdego z naszych kanałów sprzedaży, a więc w placówkach CUK, podczas rozmowy z doradcą na infolinii, ale też wygodnie i bezpiecznie przez internet. Sprawdź usługi CUK Assistance online!