Odkryj ubezpieczenia, z którymi zyskasz ochronę i wsparcie

CUK to ekspert w dziedzinie ubezpieczeń. Z pomocą naszych porównywarek i doradców porównasz polisy z ponad 30 towarzystw, a następnie wybierzesz najlepszą i najpełniejszą ochronę dla Ciebie i bliskich.

Jakiego ubezpieczenia szukasz?

Niezależnie od tego czy chcesz ubezpieczyć swój samochód, zabezpieczyć dom, czy wybrać pełną ochronę życia i zdrowia, z nami wybierzesz najbardziej opłacalne SUPERubezpieczenie. Odkryj polisy, które ochronią „na wszelki wypadek” Ciebie i Twoich bliskich. Wybierz ryzyko, które Cię interesuje lub dowiedz się więcej o tym jak ubezpieczamy.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie w CUK?

Ubezpieczenie to ochrona, która zapewnia miękkie lądowanie w trudnych sytuacjach. Kłopoty często spadają na nas niespodziewanie i nie sposób we własnym zakresie przygotować się na każdą ewentualność. Zdarzenia losowe czy niefortunne zbiegi okoliczności utrudniają realizację marzeń i często nie są łaskawe dla portfela.

W naszej SuperOfercie znajdziesz ubezpieczenia osobowe i majątkowe. Będziemy chronić Twoje zdrowie i życie. Zadbamy o Twoich bliskich, Twój dom i samochód. Z SuperUbezpieczeniem śmiało wyruszysz w najdalsze podróże. Zapewnimy stabilność Twojej firmy i gospodarstwa rolnego.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie

Dajemy gwarancję realnej pomocy w okolicznościach przewidzianych w ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Wsparcie towarzystwa ubezpieczeniowego polega przede wszystkim na wypłacie środków finansowych w postaci świadczeń i odszkodowań jako rekompensaty za poniesione straty. Fundusze umożliwią Ci podjęcie odpowiedniego leczenia czy naprawę samochodu po wypadku.

W pakiecie assistance wsparcie opiera się na organizacji pomocy w kryzysowych sytuacjach. Samochód zastępczy czy transport medyczny to tylko niektóre dostępne usługi. Dodatkowo, w CUK Ubezpieczenia możesz liczyć na SuperWsparcie w postaci bezpłatnego pakietu porad prawnych.

Z nami idziesz w przyszłość z podniesioną głową, optymistycznie patrząc przed siebie, gotowy przyjąć wszystko, co przyniesie los. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu masz pewność, że po każdej trudnej sytuacji nastąpi szczęśliwe zakończenie.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

Na co zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie?

Szukasz ubezpieczenia nieruchomości, życia i zdrowia, samochodu? Bez względu na typ polisy, której szukasz, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to:

  • zakres ochrony,
  • maksymalna kwota odszkodowania,
  • wyłączenia odpowiedzialności,
  • cena i czas obowiązywania.

Zakres ochrony warunkuje, w jakich sytuacjach towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci Ci należne środki. Zazwyczaj droższe polisy wiążą się z większym katalogiem zdarzeń objętych ochroną. Dlatego lepiej zapłacić za polisę nieco więcej, niż zdecydować się na najtańsze ubezpieczenie, które nie zabezpieczy Cię w razie wystąpienia niektórych zdarzeń. Warto jednak pamiętać, że nawet polisy all risk mają liczne wyłączenia, z którymi trzeba się zapoznać przed zakupem. Wyłączenia znajdują się w OWU, czyli w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Maksymalna kwota odszkodowania określa sumę, jaką otrzymają uposażeni w razie śmierci ubezpieczonego. To istotne w przypadku ubezpieczenia życia i zdrowia oraz ochrony NNW. Zwykle większa kwota wiąże się z koniecznością dopłacenia kilkudziesięciu złotych rocznie, ale zdecydowanie warto. W ten sposób możesz zabezpieczyć rodzinę po swojej śmierci. Jeśli ulegniesz wypadkowi i będziesz w nim poszkodowany, Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci świadczenie zgodnie z tabelą uszczerbków, którą znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Wyłączenia odpowiedzialności dotyczą sytuacji, w których towarzystwo ubezpieczeniowe odmówi wypłaty odszkodowania. Listę wyłączeń odpowiedzialności znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. W przypadku polisy na samochód dotyczy to np. zdarzeń pod wpływem alkoholu czy zaniedbań wynikających z pozostawienia kluczyków w drzwiach auta. Podobnie jest także w sytuacji, gdy wykupisz ubezpieczenie nieruchomości, ale nie zamkniesz mieszkania przed wyjściem. W każdej umowie z towarzystwem znajdują się takie zapisy, dlatego warto zwrócić na nie uwagę przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnej polisy.

Ostatnimi kwestiami, o których trzeba pamiętać, są cena i czas obowiązywania polisy. Zwykle ubezpieczenie jest kupowane na rok. Wyjątkiem mogą być polisy krótkoterminowe stworzone z myślą np. o wyjazdach turystycznych oraz polisy mieszkaniowe, które mogą objąć ochroną Twoją nieruchomość nawet na okres 3 lat. Na rynku jest duża konkurencja, dlatego towarzystwa ubezpieczeniowe dbają o to, by ceny polis szły w parze z korzystnym zakresem ochrony. Z tego powodu przed zakupem konkretnego ubezpieczenia warto skorzystać z porównywarki CUK i wybrać najlepszą ofertę.

Jakie ubezpieczenie warto mieć?

Na rynku istnieje wiele produktów ubezpieczeniowych, które chronią na wypadek różnych zdarzeń. Niektórzy korzystają wyłącznie z polis obowiązkowych, takich jak np. ubezpieczenie OC, podczas gdy inni stawiają na dodatki pozwalające zabezpieczyć auto przed innymi zdarzeniami losowymi.
Najpopularniejsze ubezpieczenia dotyczą:

  • samochodu,
  • nieruchomości,
  • życia i zdrowia.

Można także kupić ubezpieczenie roweru chroniące zarówno potencjalnych poszkodowanych podczas jazdy, jak i Ciebie. Wiele osób decyduje się również na kupowanie ubezpieczenia turystycznego. Pokrywa ono wydatki związane z leczeniem za granicą lub wypadkami na terenie Polski, na przykład w sytuacji, gdy na stoku narciarskim złamiesz rękę lub nogę.

W pakiecie taniej

Kupowanie ubezpieczeń w pakiecie zwykle wiąże się z oszczędnościami. Warto nabyć polisę OC z AC czy ubezpieczenie mieszkania wraz z ubezpieczeniem ruchomości domowych. Towarzystwa chętnie przyznają zniżki stałym klientom i osobom, które kupują kilka produktów jednocześnie. Jeśli chcesz obniżyć ostateczny koszt nabycia polisy, takie rozwiązanie staje się strzałem w dziesiątkę.

Zwykle ludzie decydują się na kupienie ubezpieczenia samochodu, które jako OC jest obowiązkowe, polisy na mieszkanie oraz ochrony zdrowia i życia. Do każdego z tych produktów można także dobrać dodatkowe opcje, takie jak OC w życiu prywatnym czy zapewnienie darmowych wizyt u lekarza. Polisy od wiodących towarzystw znajdziesz w porównywarce CUK, dzięki której porównasz dostępne ubezpieczenia i wybierzesz najlepszą polisę.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W zależności od sposobu zakupu jaki wybierzesz, polisę możesz opłacić gotówką, kartą, za pomocą szybkiego przelewu on-line, lub korzystając z systemu ratalnego

Aktualnie mamy 500 placówek w całej Polsce. Najbliższą dla swojego miejsca zamieszkania znajdzie na naszes tronie w zakładce "Placówki". Jeśli chcesz teraz wyszukać najbliższą placówkę, kliknij TUTAJ

Z naszymi konsultantami połączysz się pod numerem telefonu
22 27 00 337:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

- w soboty w godzinach 8:00-18:00

- w niedziele w godzinach 10:00-18:00

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.