Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Odkryj ubezpieczenia, z którymi zyskasz ochronę i wsparcie

CUK to ekspert w dziedzinie ubezpieczeń. Z pomocą naszych porównywarek i doradców porównasz polisy z ponad 30 towarzystw, a następnie wybierzesz najlepszą i najpełniejszą ochronę dla Ciebie i bliskich.

Jakiego ubezpieczenia szukasz?

Niezależnie od tego czy chcesz ubezpieczyć swój samochód, zabezpieczyć dom, czy wybrać pełną ochronę życia i zdrowia, z nami wybierzesz najbardziej opłacalne SUPERubezpieczenie. Odkryj polisy, które ochronią „na wszelki wypadek” Ciebie i Twoich bliskich. Wybierz ryzyko, które Cię interesuje lub dowiedz się więcej o tym jak ubezpieczamy.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie w CUK?

Ubezpieczenie to ochrona, która zapewnia miękkie lądowanie w trudnych sytuacjach. Kłopoty często spadają na nas niespodziewanie i nie sposób we własnym zakresie przygotować się na każdą ewentualność. Zdarzenia losowe czy niefortunne zbiegi okoliczności utrudniają realizację marzeń i często nie są łaskawe dla portfela.

W naszej SuperOfercie znajdziesz ubezpieczenia osobowe i majątkowe. Będziemy chronić Twoje zdrowie i życie. Zadbamy o Twoich bliskich, Twój dom i samochód. Z SuperUbezpieczeniem śmiało wyruszysz w najdalsze podróże. Zapewnimy stabilność Twojej firmy i gospodarstwa rolnego.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie

Dajemy gwarancję realnej pomocy w okolicznościach przewidzianych w ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Wsparcie towarzystwa ubezpieczeniowego polega przede wszystkim na wypłacie środków finansowych w postaci świadczeń i odszkodowań jako rekompensaty za poniesione straty. Fundusze umożliwią Ci podjęcie odpowiedniego leczenia czy naprawę samochodu po wypadku.

W pakiecie assistance wsparcie opiera się na organizacji pomocy w kryzysowych sytuacjach. Samochód zastępczy czy transport medyczny to tylko niektóre dostępne usługi. Dodatkowo, w CUK Ubezpieczenia możesz liczyć na SuperWsparcie w postaci bezpłatnego pakietu porad prawnych.

Z nami idziesz w przyszłość z podniesioną głową, optymistycznie patrząc przed siebie, gotowy przyjąć wszystko, co przyniesie los. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu masz pewność, że po każdej trudnej sytuacji nastąpi szczęśliwe zakończenie.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W zależności od sposobu zakupu jaki wybierzesz, polisę możesz opłacić gotówką, kartą, za pomocą szybkiego przelewu on-line, lub korzystając z systemu ratalnego

Aktualnie mamy 500 placówek w całej Polsce. Najbliższą dla swojego miejsca zamieszkania znajdzie na naszes tronie w zakładce "Placówki". Jeśli chcesz teraz wyszukać najbliższą placówkę, kliknij TUTAJ

Z naszymi konsultantami połączysz się pod numerem telefonu
22 27 00 337:

- od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00

- w soboty w godzinach 8:00-18:00

- w niedziele w godzinach 10:00-18:00

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.