WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. posiada bogate, wieloletnie doświadczenie. Zobacz, na co możesz liczyć.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. posiada bogate, wieloletnie doświadczenie. Na polskim rynku istnieje od 1920 roku. Dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, firma zajmuje wiodącą pozycję w kategorii towarzystw ubezpieczeniowych.

Warta posiada w swoim portfelu szeroką gamę polis dla klientów indywidualnych, w tym:

Co więcej, można także zakupić w Warcie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. To jeszcze nie wszystko. Ubezpieczyciel proponuje także swoim klientom dodatkowe zabezpieczenia dla firm, w których konieczne jest zabezpieczenie mienia czy finansów. 

Misją tego towarzystwa ubezpieczeniowego jest przede wszystkim spełnienie potrzeb klientów, zaufanie oraz otwarta komunikacja. Te fundamenty przyciągają osoby, które chcą zabezpieczyć swój majątek, przyszłość czy finanse. 

Co ciekawe, w grudniu 2012 roku, TUiR Warta S.A. połączyła się z HDI Asekuracja TU S.A. Mimo wszystko, klienci mogą kupić polisy obu marek.