Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Emerytura z ulgą podatkową - w trosce o Twoją przyszłość

Przyszedł czas na odpoczynek, spokój i pełen komfort? Nie pozwól, aby niska emerytura pokrzyżowała Twoje plany! Teraz w CUK masz możliwość zainwestowania oszczędności na dogodnych warunkach, aby Twoja przyszłość była pewna i bezpieczna.

Jak działa Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego?

Masz już plany na emeryturę? Wyobraźnia rysuje przed Tobą same sielskie chwile czy martwi Cię perspektywa niedomykającego się budżetu?

Emerytura to potężne złoże wolnego czasu, które czeka na odkrycie, kiedy zdecydujesz się zakończyć zatrudnienie. W końcu możesz podjąć każde hobby, które odkładałeś na później. Opieka nad najmłodszym pokoleniem czy upragniony wieczór w domowym zaciszu to wszystko, co możesz zaplanować bez limitów. Już nie musisz martwić się ograniczeniami urlopowymi, żeby wyjechać w podróż.

Wiemy, że po przepracowaniu tylu lat zasługujesz na odpoczynek. Nie pozwól, aby sprawy finansowe popsuły Twoją wizję sielankowej emerytury, czyli spokoju, na który pracowałeś przez całe życie. Oszczędzanie w skarpecie to przestarzała praktyka, która przegrywa w starciu z inflacją i nie generuje zysków, a odsetki z lokat pomniejszone o podatek mogą okazać się niewystarczającą ochroną.

Korzystnym rozwiązaniem jest IKZE, czyli Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. To inwestycja oszczędności, która gwarantuje środki w momencie zakończenia kariery zawodowej. Wpłat dokonujesz elastycznie – co miesiąc lub raz w roku i możesz je odliczyć od podstawy opodatkowania. Zyski przyjmą taką formę wsparcia, jakiej będziesz potrzebował w przyszłości. Po przejściu na emeryturę zgromadzone środki będą trafiały do Ciebie regularnie albo wypłacisz całość jednorazowo. Wystarczy kilka wpłat przez 5 lat, abyś mógł spieniężyć kapitał w chwili ukończenia 65 lat. Warto wiedzieć, że na wypadek śmierci środki zebrane na IKZE mogą być dziedziczone przez wskazaną osobę uprawnioną.

Nasz system emerytalny ciągle się zmienia i nadal poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń społecznych. Nie każda reforma wprowadzona przez ZUS musi być dla Ciebie korzystna. Mając IKZE, zyskujesz niezależność od środków publicznych. Możesz spać spokojnie i swobodnie snuć własne plany. Każdy przyszły emeryt może posiadać tylko jeden produkt IKZE, więc warto poszukać najlepszej SuperOferty na rynku.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.