Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

YOU CAN DRIVE

YOU CAN DRIVE UBEZPIECZENIA

Marka You Can Drive należy do Grupy Ergo Hestia. You Can Drive to jedyna firma ubezpieczeniowa, która przygotowała ofertę ubezpieczeniową z myślą o klientach poniżej 30 roku życia. Powstała ona jako odpowiedź na potrzeby młodych kierowców, którzy nie zdołali wypracować jeszcze zniżek w ramach ubezpieczenia, natomiast nie zawsze dysponują dużym budżetem.

W ramach You Can Drive wysoka jakość obsługi Ergo Hestii jest gwarantowana w bardzo konkurencyjnych cenach. STU Ergo Hestia przyświeca założenie, że młodzi ludzie nie powinni być karani tylko za to, że dopiero rozpoczynają samodzielnie się ubezpieczać.
 
Po dokładnych analizach segmentu kierowców poniżej trzydziestego roku życia Ubezpieczyciel wywnioskował, że często są oni niedoceniani przez firmy ubezpieczeniowe. Wszystkim młodym ludziom przypisuje się bowiem brawurę i nieostrożność, tymczasem  w You Can Drive wyjściowe jest założenie, że wiek nie musi automatycznie oznaczać skłonności do powodowania wypadków.
 
You Can Drive oferuje młodym kierowcom dodatkowe ubezpieczenia w przystępnych cenach. Ubezpieczenie auta można rozszerzyć o:

  • NNW kierowcy i pasażera,
  • ubezpieczenie szyb,
  • Assistance,
  • ubezpieczenie opon,
  • AC Mini,
  • AC Maxi.

Skontaktuj się z nami:

Zamów rozmowę lub zadzwoń: 22 33 00 300
Znajdź placówkę
Zapytaj o produkt lub współpracę Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe
Sprawdź OC/AC na autobez wychodzenia z domu.
keyboard_arrow_up