YOU CAN DRIVE

You Can Drive to jedyna firma ubezpieczeniowa, która przygotowała ofertę dla klientów do 30 roku życia. Sprawdź, na czym to polega.

Marka You Can Drive należy do Grupy Ergo Hestia. You Can Drive to jedyna firma ubezpieczeniowa, która przygotowała ofertęubezpieczeniową z myślą o klientach poniżej 30 roku życia. Powstała ona jako odpowiedź na potrzeby młodych kierowców, którzy nie zdołali wypracować jeszcze zniżek w ramach ubezpieczenia, natomiast nie zawsze dysponują dużym budżetem. Ubezpieczenie komunikacyjne w You Can Drive to naprawdę ciekawa opcja.

W ramach You Can Drive wysoka jakość obsługi Ergo Hestii jest gwarantowana w bardzo konkurencyjnych cenach. STU Ergo Hestia przyświeca założenie, że młodzi ludzie nie powinni być karani tylko za to, że dopiero rozpoczynają samodzielnie się ubezpieczać.
 
Po dokładnych analizach segmentu kierowców poniżej trzydziestego roku życia Ubezpieczyciel wywnioskował, że często są oni niedoceniani przez firmy ubezpieczeniowe. Wszystkim młodym ludziom przypisuje się bowiem brawurę i nieostrożność, tymczasem  w You Can Drive wyjściowe jest założenie, że wiek nie musi automatycznie oznaczać skłonności do powodowania wypadków.
 
You Can Drive oferuje młodym kierowcom dodatkowe ubezpieczenia w przystępnych cenach. Ubezpieczenie auta można rozszerzyć o:

  • NNW kierowcy i pasażera,
  • ubezpieczenie szyb,
  • Assistance,
  • ubezpieczenie opon,
  • AC Mini,
  • AC Maxi.

You Can Drive jako część grupy Ergo Hestia gwarantuje szybką likwidację szkód, która została nagrodzona np. przez Teraz Polska Godłem Promocyjnym. Poza tym, zapewnia najwyższy standard obsługi oraz ochrony, oszczędność czasu i wygodę dla klientów, a także niesamowite zrozumienie ich potrzeb.