Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie motocyklowe - w trosce o Twoją wolność i niezależność

Dzięki porównywaniu ofert i naszemu wsparciu, w roku 2020 klienci zaoszczędzili ponad 100 mln złotych na ubezpieczeniach. Warto, prawda?

Czy ubezpieczenie motocykla jest obowiązkowe?

Kierując motocyklem, bez trudu przemierzasz zakorkowane skrzyżowania, z łatwością manewrujesz po wąskich uliczkach, a do postoju potrzebujesz jedynie skrawka miejsca parkingowego. Rozkwita Twoja wolność i niezależność. Musisz jednak wypełniać obowiązki narzucone przez prawo, czyli m.in. przestrzegać ograniczeń prędkości i posiadać ważną polisę odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego pojazdu mechanicznego, także dla Twojego motocykla. Nie ma znaczenia, gdzie i jak często z niego korzystasz. Okazjonalne wycieczki po leśnych traktach wymagają OC tak samo jak codzienna jazda po ruchliwych ulicach.

Jak chroni ubezpieczenie motocykla?

Obowiązkowa polisa to ochrona innych uczestników drogi, którzy mogą ucierpieć w zetknięciu z Twoim motocyklem. SuperUbezpieczenie jest gwarancją środków na odszkodowania dla poszkodowanych, aby zrekompensować uszczerbek na zdrowiu i zapewnić im dostęp do niezbędnej opieki zdrowotnej. Jeśli z Twojej winy uszkodzony zostanie inny pojazd, towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaci w Twoim imieniu środki na jego naprawę.

Warto pomyśleć też o SuperOchronie własnego motocykla i zaopatrzyć się w polisę autocasco. Posiadając ubezpieczenie AC motocykla, możemy być pewni, iż w przypadku kolizji czy wypadku, w którym uszkodzony został nasz pojazd, otrzymamy rekompensatę finansową od ubezpieczyciela. Odszkodowanie z tytułu AC przysługuje nam nawet wtedy, gdy to my jesteśmy sprawcą zdarzenia.

Oprócz OC możemy zaproponować Ci ubezpieczenie NNW, czyli SuperOchronę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa gwarantuje wypłatę środków za uszczerbek na zdrowiu, abyś mógł szybko wrócić do pełnej sprawności po doznanym urazie.

3 kroki do oszczędności

My porównujemy, Ty oszczędzasz! Sprawdź jak w trzech prostych krokach możesz kupić ubezpieczenie w SUPERcenie!

Jak kupić najtańsze
ubezpieczenie motocyklowe

 • 1
  Wprowadź wymagane dane
  Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym i prawie jazdy
 • 2
  Porównaj oferty
  O najlepszą dla Ciebie ofertę zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych
 • 3
  Oszczędź i tankuj do pełna
  Za polisę zapłacisz przez Internet, a my prześlemy ją na Twój email

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.