Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

OC w życiu prywatnym - wypoczywaj bez obaw!

Czasem wystarczy chwila nieuwagi, abyś uszkodził cudzy sprzęt narciarski, rower czy aparat fotograficzny. Zapewnij sobie pełne wsparcie podczas wypoczynku i postaw na OC w życiu prywatnym. Niech nic nie przeszkodzi Ci w wypoczynku!

Kiedy chroni ubezpieczenie OC w życiu prywatnym?

Wakacje to utęskniony oddech od codziennych obowiązków, którego wyczekujemy przez cały rok. Odpoczynek i pełna regeneracja sił - oto co nam przyświeca w czasie podróży. W atmosferze relaksu trudno zachować pełne skupienie i zachować czujność. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby przypadkowo doprowadzić do nieszczęścia.

Podróżne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym naprawi szkody wyrządzone na urlopie, jeśli poszkodowanym jest osoba trzecia. SuperOchrona zadziała, kiedy np. wpadniesz na stoku na innego narciarza lub potrącisz kogoś tańczącego na parkiecie. Jeśli sytuacja skończy się złamaną nogą i wizytą w szpitalu, będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Jakiej ochrony na wakacjach potrzebujesz?

Zastanawiasz się, jaki zakres ochrony jest dla Ciebie odpowiedni? Zobacz, co może obejmować dobre ubezpieczenie turystyczne.

Co zyskujesz?

  • zwrot kosztów leczenia,
  • ubezpieczenie NNW,
  • koszty ratownictwa i poszukiwań, na każdym etapie
  • assistance w podróży,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • OC w życiu prywatnym.
ZOSTAW NUMER

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o polisie podróżnej przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

W trudnych sytuacjach otrzymasz wsparcie w ramach assistance w podróży. W ramach polisy możesz zdecydować się także na superubezpieczenie bagażu. Odszkodowanie zrekompensuje Ci zniszczenie lub utratę rzeczy osobistych.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.