Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Świadczenia wypadkowe NNW - ochrona Ciebie i bliskich

W codziennym życiu może wydarzyć się wszystko. Właśnie dlatego warto przygotować się na każdą ewentualność. Zyskaj spokój i bezpieczeństwo z ubezpieczeniem NNW, które chroni Ciebie oraz Twoich bliskich w razie drobnych wypadków oraz poważniejszych zdarzeń.

Jak chroni polisa NNW?

W codziennym życiu wszyscy jesteśmy narażeni na nieprzewidziane sytuacje. Nasz świat jest bardzo złożonym tworem pełnym wzajemnych zależności. Jako część skomplikowanego środowiska jesteśmy podatni na działanie czynników zewnętrznych w każdym punkcie naszego życia.

Niektóre zdarzenia trudno przewidzieć, innych nie spodziewamy się w ogóle. Złe rzeczy często przytrafiają się nagle i nie sposób się do nich przygotować. Wobec czyhających na nas niebezpieczeństw rozsądnym środkiem ostrożności jest SuperUbezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Polisa NNW ochroni Ciebie i Twoich bliskich nie tylko w przypadku poważnych zdarzeń losowych, ale także w drobnych wypadkach. Potknięcie na prostej drodze? Złamana ręka? Możesz liczyć na superwsparcie!

NNW to rodzaj ubezpieczenia osobowego, którego przedmiotem ochrony jest Twoje zdrowie i życie w obliczu nieprzewidzianych sytuacji. Do wypłaty odszkodowania dochodzi w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Polisa jest gwarancją wsparcia finansowego w trudnej sytuacji. Nieszczęśliwy wypadek może wiązać się z czasową niezdolnością do pracy, ograniczoną sprawnością ruchową czy unieruchomieniem w domu. Z tytułu polisy NNW otrzymasz środki za szkody powstałe na Twoim zdrowiu, co pozwoli podjąć niezbędne leczenie i poddać się rehabilitacji. Opcjonalną formą SuperWsparcia jest także świadczenie szpitalne, które pomoże Ci zorganizować Twoje życie w czasie hospitalizacji.

Nieszczęśliwy wypadek to nie tylko upadek na oblodzonym chodniku. Pod tym pojęciem kryje się szereg zdarzeń powstałych niezależnie od Twojej woli. Przyczyna zajścia pochodzi ze świata zewnętrznego. Źródłem nieszczęśliwego wypadku może być powalone drzewo, strome schody czy agresywne zwierzę. 

Masz już polisę NNW w pracy? Warto wiedzieć, że świadczenia z tytułu ubezpieczenia NNW się kumulują. Kiedy będziesz w potrzebie, towarzystwa ubezpieczeniowe połączą siły, aby dodać Ci otuchy po nieszczęśliwym wypadku. Masz polisę NNW? Skorzystaj ze świadczeń wypadkowych NNW w razie nieszczęśliwego wypadku.

Skontaktuj się z nami!

Razem zabezpieczymy to, co jest dla Ciebie cenne. Właśnie dlatego nie tylko porównujemy ceny składek, ale przede wszystkim dopasowujemy poziom ochrony do Twoich potrzeb. Nasi eksperci czekają na Ciebie. Skontaktuj się z nami

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

W naszej ofercie znajdziesz produkty ubezpieczeniowe gwarantujące wsparcie w razie poważnego zachorowania, chorób przewlekłych czy problemów zdrowotnych, które zaczęły Ci dokuczać po nieszczęśliwym wypadku. Zapewniamy pomoc po operacjach chirurgicznych. Przebywając w szpitalu, możesz liczyć na świadczenie, które ułatwi Ci funkcjonowanie w nowych okolicznościach.

Jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają kompleksowe superwsparcie na wydatki w trudnych dla nich chwilach. Ubezpieczenie na życie to nie tylko pomoc w przypadku śmierci ubezpieczonego. Świadczenie otrzymasz na wypadek odejścia osób Tobie najbliższych i w razie pogorszenia się Twojego stanu zdrowia.

Polisa ochroni Cię, jeśli niedyspozycja będzie wiązała się z niezdolnością do pracy. Pomożemy Ci zorganizować opiekę medyczną po powrocie ze szpitala, a towarzystwo ubezpieczeniowe pokryje koszty zakupu sprzętu medycznego. Udzielimy Ci wsparcia w czasie rehabilitacji, abyś łatwiej odnalazł się w wymagającej sytuacji. Superubezpieczenie może zagwarantować Ci dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Odpowiednia polisa to pewność niezależności finansowej w trudnych okolicznościach.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.