Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Assistance - największe wsparcie i nieoceniony komfort na każdej trasie

  • Wprowadź dane auta i kierowcy,
  • Porównaj oferty pakietów OC i AC lub samego assistance,
  • Wybierz polisę i opłać ją online.

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Jak chroni ubezpieczenie Assistance?

W drodze czasami każdy z nas potrzebuje pomocy. Przebita opona, nagła awaria chłodnicy, zawieszenia czy niespodziewanie rozładowany akumulator. Nie sposób przewidzieć wszystkich usterek, które mogą unieruchomić Twoje auto na środku jezdni. Zorganizowanie pomocy drogowej na własną rękę może być czasochłonne i cel Twojej podróży znacznie się od Ciebie oddali. Możesz jednak obejść się bez paniki i spokojnie zadzwonić do ubezpieczyciela, jeśli wcześniej wykupiłeś odpowiednie assistance.

Assistance to rodzaj ubezpieczenia komunikacyjnego, które zapewni Ci komfort w czasie podróży autem. Polega na kompleksowym wsparciu informacyjnym, abyś o każdej porze dnia i nocy wiedział, jak postąpić i poradzić sobie z kłopotliwą sytuacją na drodze. Jednak assistance to przede wszystkim organizacja pomocy dla kierowcy w potrzebie. Wystarczy jeden telefon na infolinię, a Twój ubezpieczyciel załatwi ratunek dla Twojego samochodu.

Zakresy superochrony assistance różni się w towarzystwach ubezpieczeniowych i zależy od rodzaju wybranego pakietu. Najczęstszą oferowaną usługą jest holowanie pojazdu do warsztatu, drobne naprawy na miejscu zdarzenia, wymiana koła i dostarczenie paliwa. Potrzebny może okazać się także samochód zastępczy, parking strzeżony, pomoc tłumacza czy ochrona prawna. Jeśli kryzys spotka Twoje auto w podróży, towarzystwo zorganizuje transport kierowcy i pasażerów oraz zapewni nocleg przed kontynuacją podróży.

Ubezpieczenie możesz kupić razem z polisą OC, w pakiecie OC/AC lub osobno, niezależnie od innych posiadanych polis komunikacyjnych. Assistance jest produktem dobrowolnym, ale warto je posiadać, aby zapewnić sobie spokój za kierownicą.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.