Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Chcesz pełnego wsparcia podczas urlopu? Wybierz assistance w podróży

Wyjeżdżasz na wakacje za granicę? Każda podróż wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego przygotuj się na każdą ewentualność. Assistance w podróży to niezbędna pomoc o każdej porze dnia i nocy. Nie pozwól na to, aby cokolwiek zakłóciło Twój cenny czas podczas odpoczynku.

Jak wspiera Assistance w podróży?

W podróży nigdy nie wiadomo, co nam się może przytrafić. W obcym kraju trudno przewidzieć wszystkie okoliczności. Liczymy na to, że spotkają Cię same przyjemne niespodzianki, ale przed wyprawą w nieznane warto przygotować się na wszystko.

Za granicą nie zawsze masz dostęp do potrzebnych informacji, a szukanie pomocy na miejscu może okazać się czasochłonne. Często nie wiemy, jak załatwić formalności w danym kraju czy do kogo zwrócić się po pomoc. Podróżując, nie musisz mieć gotowego planu B. Z superubezpieczeniem assistance w podróży stworzymy go błyskawicznie, kiedy tylko znajdziesz się w trudnym położeniu.

Dzięki polisie turystycznej w razie kłopotów możesz zadzwonić do centrum alarmowego i otrzymać niezbędną pomoc o każdej porze. To komfort, że zawsze pod telefonem jest ktoś, kto udzieli Ci wsparcia w języku polskim.

Assistance to kompleksowa pomoc w kryzysowych sytuacjach. W przypadku kłopotów zdrowotnych otrzymasz pełne informacje o dostępnych rozwiązaniach medycznych w okolicy. Centrum alarmowe pokieruje Cię do placówki ochrony zdrowia, podpowie, jakie dokumenty musisz mieć przy sobie i na co zwrócić uwagę w trakcie wizyty. Polisa turystyczna z Assistance to pewność, że pomoc zostanie zorganizowana za Ciebie.

W przypadku niedyspozycji możesz liczyć na zakwaterowanie na czas leczenia, zwrot kosztów przyjazdu bliskiej osoby i superopiekę nad niepełnoletnimi dziećmi. Otrzymasz wsparcie, jeśli wcześniejszy powrót do kraju okaże się nieunikniony, a także w razie konieczności kontynuowania podróży w sposób inny niż wcześniej zaplanowany.

W ramach assistance w podróży zyskujesz pomoc prawną i wsparcie tłumacza oraz niezbędne wskazówki na wypadek kradzieży czy problemów z dokumentami.

Na wakacje nie wyruszaj samotnie – weź ze sobą polisę turystyczną rozszerzoną o assistance w podróży, która pomoże Ci w tarapatach w każdym zakątku świata.

Jakiej ochrony na wakacjach potrzebujesz?

Zastanawiasz się, jaki zakres ochrony jest dla Ciebie odpowiedni? Zobacz, co może obejmować dobre ubezpieczenie turystyczne.

Co zyskujesz?

  • zwrot kosztów leczenia,
  • ubezpieczenie NNW,
  • koszty ratownictwa i poszukiwań, na każdym etapie
  • assistance w podróży,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • OC w życiu prywatnym.
KUP ONLINE

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o polisie podróżnej przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

W trudnych sytuacjach otrzymasz wsparcie w ramach assistance w podróży. W ramach polisy możesz zdecydować się także na superubezpieczenie bagażu. Odszkodowanie zrekompensuje Ci zniszczenie lub utratę rzeczy osobistych.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.