BeeSafe

BeeSafe to nowa marka na rynku ubezpieczeń. Sprawdź, co może Tobie zaoferować.

Na polskim rynku ubezpieczeniowym pojawiła się nowa marka BeeSafe, która należy do towarzystwa Compensa, jednej ze spółek Vienna Insurance Group z Austrii. Jako multiagencja CUK Ubezpieczenia wciąż się rozwijamy, dlatego podjęliśmy współpracę z BeeSafe i oferujemy produkty tej marki. 

Choć marka BeeSafe pojawiła się w branży niedawno, jej działania już podbiły serca klientów. Na zdalny zakup ubezpieczeń BeeSafe masz szansę w CUK Ubezpieczenia - zarówno jako nowy, jak i przedłużający umowę klient. Co ciekawe, ułatwiamy cały proces sprzedażowy, dlatego rozliczenie odbywa się bezpapierowo. Ekologicznie i szybko! 

Dużym atutem jest też szybkość zakupu polisy przez kalkulator online CUK. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na bezpośrednią wizytę w placówce. Przykładowo, składki za OC/AC są obliczane błyskawicznie, a formalności ograniczone do minimum. Polisę porównasz i kupisz za pomocą telefonu, smartfona czy laptopa.

Dla marki BeeSafe ogromnie ważna jest też opieka posprzedażowa, czyli np. zgłaszanie szkody przez infolinię albo pozostawienie kontaktu na ich stronie internetowej. Wszystko to odbywa się błyskawicznie. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli kupisz polisę BeeSafe za pośrednictwem naszego kalkulatora lub z pomocą naszego doradcy, masz także do dyspozycji inne proste metody zgłaszania szkód, np. przez aplikację CUK Ubezpieczenia.
 

Ubezpieczenia w BeeSafe

Marka BeeSafe oferuje klientom polisy komunikacyjne. Nie mogło więc zabraknąć w ich ofercie OC i AC w trzech ciekawych wariantach. OC i AC od BeeSafe można uzupełnić o assistance, NNW i ubezpieczenie szyb.

Co jeszcze proponuje BeeSafe? W swojej ofercie posiada także szereg dodatków do ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego, a także ochronę prawną.

Oferta ubezpieczeniowa BeeSafe kierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zawsze dopasowana jest do potrzeb klientów, dlatego marka BeeSafe wyróżnia się elastycznością.

Zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczeniowej BeeSafe, aby zaoszczędzić maksymalnie czas i zyskać ochronę dopasowaną do Twoich potrzeb. Szczegółów udzieli Ci nasz doradca - możesz zadzwonić na naszą infolinię. Pamiętaj też, że do dyspozycji masz kalkulator online!