Ubezpieczenie transportowe
– pełna ochrona przewożonego
mienia i floty

  • Kompleksowa ochrona mienia i OC związanego z transportem
  • Ochrona dla floty pojazdów
  • Porównamy dla Ciebie oferty polis od różnych towarzystw

Jakiego ubezpieczenia transportowego szukasz?

Ubezpieczenie OC zawodowa przewoźnika

To polisa pod licencję transportową. Ubiegasz się o zezwolenie na wykonywanie działalności przewozowej? Masz już licencję i chciałbyś utrzymać zabezpieczenie zdolności finansowej polisą? Wybierz OC zawodową przewoźnika – składka już od 130 zł rocznie.

Ubezpieczenie OC spedytora

Jesteś spedytorem i obawiasz się szkód wyrządzonych osobom trzecim w związku z błędami w organizacji transportu? Odpowiednio dobrana polisa OC spedytora zabezpieczy Cię na taki wypadek!

Co zyskujesz, kupując ubezpieczenie firmowe w CUK?

Komfort

Polisę kupisz online, w aplikacji, przez telefon
lub w placówce – jak Ci wygodniej!

Dostęp do promocji i rabatów

Skorzystaj z programu Moc Rabatów oraz Payback!

Możliwość płatności ratalnej

lub odroczenie terminu pierwszej płatności.

Dostęp do nowoczesnej aplikacji,

która ułatwi Ci zarządzanie polisami i zgłaszanie szkód

Skontaktuj się z nami

Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje przedsiębiorstwo i jaki masz profil działalności, wybierzemy ubezpieczenie firmowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie transportowe?

Zabezpieczasz odpowiedzialność za przewożony towar

Czy wiesz, że jako przewoźnik drogowy krajowy i/lub międzynarodowy odpowiadasz za towar nie tylko w czasie jego transportu, ale też podczas załadunku i rozładunku? Uszkodzenie, utrata towaru lub opóźnienie w transporcie to ryzyka, za które ponosisz odpowiedzialność. Wykupując OC przewoźnika drogowego za ewentualne szkody zapłaci towarzystwo, nie Ty.

Wywiązujesz się z obowiązku posiadania zabezpieczenia finansowego

Wykonując zawód przewoźnika drogowego (towaru lub osób) pojazdami od DCM 2,5 t, jesteś zobowiązany do corocznego składania zabezpieczenia finansowego. Możesz ten obowiązek spełnić zamrażając środki na koncie, przedstawiając gwarancję bankową lub polisę OC zawodową przewoźnika. Dlaczego warto wybrać polisę? Bo spełnienie tego obowiązku to koszt od 130 zł rocznie, a pieniądze zgromadzone na koncie możesz wykorzystać na inne cele.

Chronisz swoje finanse

Ubezpieczenie OC spedytora zapewnia ochronę finansową osobom wykonującym ten zawód w przypadku szkód wyrządzonych podczas wykonywania działań związanych z organizacją transportu.

Zabezpieczasz swoje mienie podczas transportu

Twoje mienie jest przedmiotem transportu? Chciałbyś dodatkowo chronić je na wypadek zdarzeń losowych takich jak: pożar, huragan, zalanie czy kradzież? Ubezpieczenie cargo to najlepsze rozwiązanie! Możesz ją wykupić na jeden konkretny transport lub wykupić ubezpieczenie roczne.

Zyskujesz pewność kosztu ubezpieczenia floty

Jeżeli w Twojej firmie wykorzystywanych jest co najmniej 5 pojazdów, pomyśl o ubezpieczeniu OC, AC, ASS w ramach ubezpieczenia floty. Dzięki temu rozwiązaniu wynegocjujesz stawki, które będą miały zastosowanie przez cały rok niezależnie od tego, jakie będą wahania taryfowe na rynku. Zyskasz pewność kosztu ubezpieczeń komunikacyjnych w Twojej firmie!

Zobacz, jak działa ubezpieczenie transportowe w praktyce

Krzysztof jest właścicielem firmy przewozowej. Realizuje transporty towarów na terenie kraju jak również transporty międzynarodowe. Jeden z jego kierowców w czasie wykonywania przewozu gwałtownie zahamował i uszkodził część towaru kontrahenta. Polisa OC przewoźnika drogowego wykupiona w CUK pokryła roszczenie poszkodowanego. Krzysztof zadowolony z jakości usług towarzystwa wykupił dodatkowo ubezpieczenie OC zawodowe przewoźnika, które gwarantuje mu utrzymanie licencji przewozowej. Dzięki temu środki finansowe, które do tej pory zamrażał na koncie w celu spełnienia obowiązku zabezpieczenia finansowego, wykorzystał na zakup nowych ciągników siodłowych do firmy.

Gospodarstwo ogrodnicze Agaty kwitnie, a wraz z roślinami, które hoduje rośnie również klientela oraz zyski. Rzadkie okazy w ofercie sklepu Agaty cieszą się zainteresowaniem również za granicą. Firma Agaty kupiła już 6 pojazdów, którymi rozwozi kwiaty do swoich klientów. Podczas jednego z transportów doszło do kradzieży pojazdu wraz z towarem. Na szczęście Agata wykupiła w CUK ubezpieczenie obrotowe CARGO, które chroniło towar na taką okoliczność oraz ubezpieczyła flotę swoich pojazdów również w ramach Auto Casco.

Opinie klientów

Klaudia Krawczyk

Od dawna ubezpieczamy z mężem tutaj dwa samochody. W tym roku nawet zdecydowaliśmy się na ubezpieczanie na życie. Tak naprawdę składki są niewielkie.

Joanna Zofia Ołowska

Bardzo miła atmosfera, pełen profesjonalizm, szczególne podziękowania dla Pana Pawła za pomoc w znalezieniu najoptymalniejszego ubezpieczenia OC, oraz pomoc z wyprostowaniem polis z poprzednich lat za auto ubezpieczone w całkiem innej placówce.💪👍🤝 Dziękujemy
i polecamy jak najbardziej usługi CUK Wołomin.

Paulina Zarzycka

Bardzo polecam to miejsce. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, wszystko przebiega szybko i sprawnie, niskie ceny i najlepsze oferty na rynku. Polecam każdemu! :)

Krystian Rosadziński

Pełen profesjonalizm. Od kilku lat nie muszę pamiętać o terminie ubezpieczeń. Za każdym razem telefoniczne przypomnienie, oferty przesyłane drogą elektroniczną. Mega oszczędność czasu. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam

Ocena naszych Klientów na Google
Opinie klientów
4,79 (17 338 opinii)