Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

OC przewoźnika - minimum formalności i maksymalna ochrona

Prowadzisz firmę związaną z transportem drogowym? W takim razie potrzebujesz OC przewoźnika, dzięki któremu zyskujesz ochronę towarów oraz wsparcie w razie strat finansowych. Wszystko to w trosce o Twoje dobro. Wybierz polisę w CUK Ubezpieczenia, która spełnia Twoje potrzeby.

Jak chroni ubezpieczenie OC przewoźnika?

Przedmiotem polisy jest odpowiedzialność cywilna firmy świadczącej usługi przewozowe. Superochrona rozpoczyna się każdorazowo podczas przyjęcia przesyłki od zleceniodawcy i trwa aż do chwili wydania jej odbiorcy u celu trasy. Ubezpieczenie obejmuje uszkodzenie, ubytek lub utratę przewożonych towarów oraz straty finansowe spowodowane opóźnieniem w dostawie.

Odszkodowanie zapewnia środki na likwidację szkody i wsparcie prawne w razie postępowania sądowego. Podstawowy zakres odpowiedzialności ubezpieczyciela można rozszerzyć o dodatkowe klauzule np. przewóz materiałów niebezpiecznych czy szkody wywołane rabunkiem.

Przydatną opcją w OC przewoźnika jest superochrona transportu kabotażowego, czyli przewozu w obrębie jednego kraju pojazdem zarejestrowanym w innym państwie UE. Zachowując prawo do ubezpieczenia, polska firma może wykonać zlecenie międzynarodowe np. do Pragi, a potem przewieźć kolejny ładunek do innego czeskiego miasta.
Dzięki superubezpieczeniu OC pod ochroną jest firma przewozowa i jej klient. Polisa stanowi realne zabezpieczenie w kryzysowej sytuacji. Zawarcie superubezpieczenia podnosi wiarygodność firmy, a w wielu przypadkach jest wymogiem zleceniodawcy.

Czekamy na Twój kontakt!

Chcesz ubezpieczyć flotę? A może potrzebujesz więcej informacji na temat obowiązkowych polis? Skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz?

  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Ofertę wielu towarzystw ubezpieczeniowych
  • Wsparcie, także po zakupie polisy

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Twoja firma to dzieło, na którego sukces ciężko pracujesz każdego dnia. Starasz się zapewnić jak najwyższą jakość usług i dbasz o zadowolenie klientów, jednak każde przedsiębiorstwo jest narażone na nieprzewidziane sytuacje. Ryzyko wiąże się nie tylko z utrzymaniem stabilnej pozycji na rynku, ale także z okolicznościami, które wynikają ze specyfiki branży czy dotyczą zdarzeń losowych.

Ubezpieczymy majątek Twojej firmy, czyli nieruchomości, wyposażenie i sprzęt, z którego korzystasz w godzinach pracy. Jeśli Twoja firma posiada samochody, możemy zaproponować Ci odpowiednie ubezpieczenie floty. Prowadzisz działalność związaną z transportem albo boisz się o bezpieczeństwo przewożonych towarów? Pomożemy Ci w zakupie superubezpieczenia cargo. Jeśli martwisz się o odpowiedzialność za przypadkowe szkody na osobach trzecich, wybierz OC działalności gospodarczej

W CUK Ubezpieczenia otrzymujesz kompleksową superochronę ubezpieczeniową i pomoc prawną. Spraw, aby Twoja firma rozkwitała i nie martw się ryzykiem.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.