GENERALI TU S.A.

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Generali, która należy do czołówki grup finansowo-ubezpieczeniowych.

Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. należy do Grupy Generali, która należy do czołówki grup finansowo - ubezpieczeniowych. Grupa Generali działa nie tylko na terenie Europy, ale również na terenie Ameryki, Azji i Afryki. Jej powstanie jest datowane na rok 1831, a jej pierwsze oddziały na ziemiach polskich pojawiły się w 1837 roku i działały do 1948 roku.
Grupa Generali pojawiła się w Polsce ponownie w 1998 roku i obecnie w jej skład wchodzą obecnie następujące spółki:

  • Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,
  • Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,
  • Generali Finance Sp. z o.o.,
  • Generali Agro S.A.

Oferta towarzystwa to przede wszystkim polisy, które chronią Twój majątek, a także życie oraz zdrowie, w tym:

Ubezpieczyciel proponuje także indywidualne polisy dla osób, które chcą zabezpieczyć swoją nieruchomość, czyli dom, mieszkanie czy dom w budowie. A kiedy zdecydujesz się wyjechać na wakacje lub za granicę w celu pracy, także możesz liczyć na specjalne ubezpieczenie. 

Grupa Generali wyróżnia się kompleksowym oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferta jest najczęściej odpowiedzią na potrzeby, które kształtują się w ramach zmieniających się realiów. Przykładowo, każdy kierowca może wybrać dla siebie optymalny zestaw ochrony, który będzie idealnie odzwierciedlał jego oczekiwania.