Ubezpieczenie na życie w Generali, które chroni Ciebie i bliskich

Polisę na życie w Generali dopasujesz do swoich potrzeb. Zobacz, na jaką ochronę siebie i bliskich możesz liczyć.

Ubezpieczenie "Generali, z myślą o życiu" to oferta dla osób, które chcą zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swoich bliskich. W razie poważnego zachorowania, wypadku, niezdolności do pracy czy nawet śmierci, możliwa jest pomoc ze strony ubezpieczyciela. Zobacz, jak działa polisa na życie. 

Główne zalety ubezpieczenia na życie w Generali

Przede wszystkim, ubezpieczenie na życie w Generali to maksimum bezpieczeństwa przy minimum formalności. Polisę możesz otrzymać od ręki i dopasować ją w taki sposób, który Tobie będzie najbardziej odpowiadać. Rozwiązań masz wiele, w zależności od tego, jaki tryb życia prowadzisz. Ubezpieczenie przeznaczone jest zarówno dla singli, par, rodzin, jak i seniorów. Każdy klient potrzebuje innego rodzaju ochrony, np. zabezpieczenie na wypadek choroby, nieszczęśliwego wypadku czy ochrona bez względu na ilość dzieci.

Ubezpieczenie na życie w Generali możesz zawrzeć na rok lub na pięć lat, z możliwością późniejszego przedłużenia.

Na co możesz liczyć wybierając ubezpieczenie na życie w Generali?

Polisę na życie w Generali dopasujesz do swoich potrzeb. Oznacza to, że np. możesz poszerzyć ją o poważne zachorowania czy assistance. Wiele chorób, takich jak zawał serca, udar czy przeszczep narządów wymaga późniejszego finansowania leków czy dalszej hospitalizacji. W takich sytuacjach, ubezpieczenie na życie w Generali będzie zapewniać Ci większe bezpieczeństwo. W razie potrzeby, zwiększysz sumę ubezpieczenia. To z kolei oznacza, że w trudnej sytuacji, odszkodowanie będzie większe. W razie wypadku komunikacyjnego, suma ubezpieczenia może wynosić nawet milion złotych. O szczegóły zapytaj doradcę.