Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

ładowanie

9 powodów posiadania NNW szkolnego w CUK Ubezpieczenia:

  • Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku - jeśli w następstwie wypadku niezbędna jest hospitalizacja, towarzystwo wypłaci: • nawet do 150 zł świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu (już od 1-go do 10-go dnia) • do 100 zł świadczenia za każdy dzień (od 11-go dnia) Np. w wyniku wypadku dziecko trafiło do szpitala na 3 dniową obserwację. Otrzymasz 450 zł świadczenia, które możecie przeznaczyć na dowolny cel! Co więcej, takie wsparcie jest gwarantowane już przy najniższym pakiecie.
  • Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku choroby - jeśli w następstwie choroby niezbędna jest hospitalizacja, towarzystwo wypłaci: • 75 zł świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu (od 3-go do 10-go dnia) • 50 zł świadczenia za każdy dzień (od 11-go dnia) Np. jeżeli u Twojego dziecka zdiagnozowano COVID-19 i w związku z tym będzie wymagało hospitalizacji, Towarzystwo wypłaci Tobie 75 zł za każdy dzień pobytu w szpitalu (licząc od 3-go dnia pobytu). Taką możliwość daje Ci NNW dla dziecka nawet w najniższym pakiecie.
  • W CUK Ubezpieczenia otrzymasz kompleksową ochronę na wypadek jeśli u Twojego dziecka na skutek ugryzienia przez kleszcza zdiagnozowana zostanie borelioza - towarzystwo wypłaci świadczenie w wysokości do 1.000 zł. Pakiet Kleszcz oraz zdiagnozowanie boreliozy zapewnia również pokrycie kosztów wizyt i badań diagnostycznych związanych z ugryzieniem przez kleszcza.
  • Zwrot kosztów nabycia środków pomocniczych - m.in.: protez, aparatów ortopedycznych oraz naprawy okularów lub aparatu słuchowego uszkodzonych w czasie zajęć lekcyjnych - do 200 zł. 
  •  Wypłata z tytułu pogryzienia przez psa, pokąsania/ukąszenia/użądlenia przez owady. Za otrzymane pieniądze możesz kupić niezbędne leki lub przeznaczyć na dowolny cel.
  • Świadczenie za oparzenie lub odmrożenie ciała (jeżeli dziecko uległo oparzeniu lub odmrożeniu minimum II stopnia). 
  •  Świadczenie za zdiagnozowanie wady wrodzonej serca. 
  • Pakiet Assistance EDU PLUS - obejmuje m.in.: • wizytę lekarza, wizytę pielęgniarki oraz dostawę leków (po nieszczęśliwym wypadku) • opiekę domową po hospitalizacji jeżeli dziecko w wyniku wypadku przebywało w szpitalu minimum 7 dni. Twoje dziecko uległo nieszczęśliwemu wypadkowi? Zadzwoń do Centrum Assistance i zamów wizytę lekarza do domu!
  • Każdy pakiet ubezpieczenia obejmuje wyczynowe uprawianie sportu! Nie musisz za nie dodatkowo płacić. Twoje dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową podczas zajęć w SKS-ach, UKS-ach i klubach sportowych.

Jaki jest zakres ubezpieczenia NNW szkolnego? To najlepsza oferta na rynku!

Ubezpieczenie NNW szkolne zapewnia wypłatę świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszkodzeniem ciała lub śmiercią. Jeśli Twojemu dziecku zdarzy się wypadek, np. przewróci się i wybije sobie zęby stałe lub rozbije kolano i rana będzie wymagała szycia, wtedy towarzystwo wypłaci świadczenie.

Dziecko będzie objęte ochroną ubezpieczeniową całą dobę, 7 dni w tygodniu, na całym świecie, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, jak i poza nią (w życiu prywatnym), w drodze do i ze szkoły, w domu, podczas obozów, wyjazdów na zielone szkoły, a także podczas ferii i wakacji.

Tylko w CUK Ubezpieczenia nawet 150 zł świadczenia dziennego już od 1. dnia pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Każdy pakiet ubezpieczenia obejmuje wyczynowe uprawianie sportu! Nie musisz za nie dodatkowo płacić.

Sprawdź dostępne warianty ubezpieczenia. Pobierz plik pdf z pakietem "nnw żłobki i przedszkola"  lub z pakietem "nnw szkoły i uczelnie".

Czym jest ubezpieczenie NNW szkolne? Twoje dziecko tego potrzebuje!

Ubezpieczenie NNW szkolne to ochrona na wypadek następstw nieszczęśliwych wypadków, którego celem jest zabezpieczenie finansowe przed skutkami trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci osoby ubezpieczonej.
Złamania, zwichnięcia, rehabilitacja czy poważne zachorowanie może wiązać się z wysokimi wydatkami, które warto zabezpieczyć w ramach dobrze skonstruowanego NNW szkolnego.

Kto może skorzystać z NNW szkolnego? Skorzystaj i Ty!

Oferta dedykowana jest dla rodziców i opiekunów prawnych, którzy chcą ubezpieczyć swoje dzieci uczęszczające do żłobków, przedszkoli i szkół, a także dla studentów do 25 roku życia.

Jak kupić ubezpieczenie NNW szkolne?

Kup ubezpieczenie dziecka

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat NNW szkolnego, zachęcamy do kontaktu z doradcą CUK Ubezpieczenia w najbliższej placówce (znajdź placówkę).

Ofertę ubezpieczenia EDU PLUS dostarcza InterRisk.

Kalkulator ubezpieczeń NNW dziecka - jak to działa?

Szukasz zabezpieczenia w razie nagłego wypadku? Przygotuj się na każdą ewentualność. Ubezpieczenie NNW dla dziecka kupisz z SuperCUK nawet w kilka minut. Wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora, uzupełnisz podstawowe dane, a następnie wybierzesz najbardziej korzystną opcję dla Ciebie. Z nami porównasz zakres ochrony oraz sumy ubezpieczeń, które dopasujesz do swoich potrzeb. Oczywiście w łatwy sposób zobaczysz, ile też zapłacisz za wybrany pakiet ubezpieczenia NNW dla dziecka. Kiedy zdecydujesz się na konkretną ofertę, po kilku kliknięciach kupisz polisę i będziesz cieszyć się z dodatkowego zabezpieczenia. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nie ma problemu, możesz też porozmawiać z doradcą przez telefon.

Ubezpieczenie NNW - żłobek i przedszkole

Jeśli Twoje dziecko uczęszcza do żłobka lub przedszkola, w porównywarce wskaż "Przedszkolak". Dzięki temu, przygotowane przez SuperCUK oferty będą dopasowane do Twoich potrzeb. Otrzymasz najważniejsze informacje na temat polisy, czyli jej cenę, sumę ubezpieczenia oraz opcje, które masz do wyboru. Ubezpieczenie NNW dla przedszkolaka zapewnia zarówno wypłatę świadczenia w razie nieszczęśliwego wypadku, który skutkuje trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, jak i śmierć. Warto zabezpieczyć się na każdą ewentualność. Co ciekawe, obejmuje ono również wyczynowe uprawianie sportu, za co nie musisz ponosić dodatkowych kosztów.

Ubezpieczenie NNW szkolne w CUK Ubezpieczenia

Ubezpieczenie NNW szkolne zapewnia zarówno wypłatę świadczenia w razie nieszczęśliwego wypadku, który skutkuje trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, jak i śmiercią. Warto zabezpieczyć się na każdą ewentualność, np. kiedy Twoje dziecko złamie nogę lub rękę czy dozna urazu głowy. Wtedy dodatkowe wsparcie finansowe okaże się bezcenne. Co ciekawe, nasza oferta obejmuje również wyczynowe uprawianie sportu, za co nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Polisa działa przez całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu. Nawet jeśli Twoje dziecko wybierze się na wycieczkę szkolną, obóz czy ferie, w razie trudnej sytuacji objętej ochroną, otrzyma wypłatę świadczenia.

Jak kupić polisę w kalkulatorze ubezpieczeń NNW dla dziecka?

Zakup ubezpieczenia w naszym kalkulatorze jest bardzo prosty. Wystarczy, że zaznaczysz najpierw czy polisa dotyczy przedszkolaka czy ucznia, a następnie porównasz oferty. Kiedy zdecydujesz się na jedną z nich, do zawarcia polisy będą nam potrzebne podstawowe dane. Ich uzupełnienie zajmie Ci dosłownie kilka minut. Następnie, wybierz metodę płatności online. Wszystkie szczegóły oraz polisę otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail. Poza tym, na każdym etapie możesz skorzystać z pomocy naszych doradców!

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń NNW dla dziecka?

Przede wszystkim, zakup polisy dla dziecka jest bardzo prosty. Wystarczy, że w kilka minut wypełnisz formularz, a oferty porównasz nawet za pomocą smartfona czy tableta. Możesz to zrobić w dowolnym czasie oraz miejscu. Porównywarka pozwoli Ci też zweryfikować zakres ochrony i cenę. Dowiesz się, kiedy możesz liczyć na wypłatę świadczenia ze strony towarzystwa. Dzięki temu, możesz skorzystać z takiej oferty, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie informacje podane są w jasny oraz przejrzysty sposób. Kalkulator jest łatwy w obsłudze, a zakup polisy błyskawiczny.

Więcej Mniej