Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie AC – zadbaj o pełną ochronę auta

  • Wypełnij dane auta i kierowcy,
  • Porównaj oferty od ponad 30 towarzystw,
  • Wybierz polisę AC, która spełnia Twoje potrzeby.

Jak działa porównywarka CUK?

W CUK porównasz ubezpieczenie w 2 minuty! Niezależnie od tego, gdzie jesteś i która jest godzina. Kilkaset ofert z ponad 30 towarzystw otrzymasz w przejrzystej formie, a formalności dopełnisz online. To proste, prawda?

Krok 1

Wprowadź dane do formularza

Informacje na temat Twojego samochodu, właściciela pojazdu oraz poprzedniej polisy pomogą nam dopasować ubezpieczenie do Twoich potrzeb.

Krok 2

Porównaj oferty od towarzystw ubezpieczeniowych

Sprawdź cenę, zakres ochrony i możliwe rozszerzenia każdej oferty. Przekonaj się, ile Ty możesz zaoszczędzić!

Krok 3

Wybierz ubezpieczenie samochodu i kup polisę online

Jesteś zdecydowany? Teraz już tylko wystarczy dopełnić formalności. Wybierz sposób płatności. Pamiętaj, że możesz rozłożyć koszt swojego ubezpieczenia nawet na 11 dogodnych rat! Twoje ubezpieczenie zawsze będzie w SUPERcenie!

Krok 4

Za ubezpieczenie samochodu zapłacisz online – bezpiecznie i szybko!

Kup ubezpieczenie za pośrednictwem laptopa czy smartfona i zapłać za nie online.

Krok 5

Ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy!

Komplet dokumentów otrzymasz na podany przez Ciebie e-mail. Jeśli potrzebujesz wsparcia, na każdym etapie możesz skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 27 00 337

Jak chroni superubezpieczenie AC?

Posiadanie samochodu często generuje wysokie koszty dla jego właściciela. Ubezpieczenie OC, wysokie ceny paliwa, amortyzacja i zdarzenia losowe – te czynniki najczęściej obciążają portfele kierowców. Nie powiemy Ci jak zmniejszyć zużycie paliwa i koszty amortyzacji, ale dowiesz się jak uniknąć sytuacji związanych z pojazdem, które dotkliwie uszczuplą Twój budżet.

Wielu sytuacji w swoim życiu nie możesz przewidzieć, ale możesz już teraz uniknąć ich negatywnych skutków. Zostawiając swój samochód na parkingu, nie masz pewności, że nie padniesz ofiarą złodzieja. Jednak posiadając AC, czyli ubezpieczenie autocasco otrzymasz odszkodowanie, które zrekompensuje Twoje straty po kradzieży.

AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym – warto je mieć, ale nie jesteś do tego zobowiązany. Jest ono bardzo dobrym dopełnieniem polisy OC. Gdy spowodujesz wypadek, poszkodowany kierowca drugiego auta otrzyma odszkodowanie z Twojej polisy OC, a szkody, które Ty poniosłeś pokryje AC.

Istotny dla Ciebie jest również zakres ubezpieczenia, sam decydujesz, w jakich przypadkach i zakresie chcesz, aby autocasco chroniło Twój samochód. Każda dodatkowa ochrona Twojego pojazdu na pewno się przyda i sprawi, że nawet w sytuacjach losowych, takich jak grad, piorun czy pożar, nie poniesiesz strat. Ubezpieczenie AC zapewni Ci środki nawet na naprawę porysowanej karoserii!

Wiele osób nie kupuje AC niesłusznie uważając to ubezpieczenie za bardzo drogie. U nas przeniesiemy Twoje zniżki OC także na superubezpieczenie AC, co spowoduje, że zapłacisz znacznie mniej.

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Warto pamiętać, że podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest zakup polisy OC. To niezbędna ochrona, która zapewnia wypłatę środków, jeśli wyrządzisz szkodę innym osobom lub pojazdom. Dzięki superubezpieczeniu nie ponosisz z własnej kieszeni kosztów naprawy zniszczeń. Brak ważnej polisy OC wiąże się z karą finansową, należy więc zadbać o ciągłość ochrony.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

Wśród ubezpieczeń komunikacyjnych znajdziesz także NNW, czyli wsparcie w zmaganiach z następstwem nieszczęśliwych wypadków. Otrzymasz odszkodowanie, jeśli zdarzenie drogowe spowoduje uszczerbek na zdrowiu. NNW gwarantuje środki także w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym.

Assistance to wsparcie informacyjne i sprawna organizacja pomocy w kryzysowej sytuacji. W razie kłopotów na drodze nie musisz na własną rękę szukać warsztatu czy lawety. Dla pełnej superochrony auta oferujemy także ubezpieczenie szyb. Z kompleksową polisą dla samochodu niespodziewane przygody nie są Ci straszne.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.