Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

PZU S.A.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów Grupy Kapitałowej PZU.

PZU S.A. UBEZPIECZENIA
PZU S.A. UBEZPIECZENIA

Właściwie Grupy PZU nie trzeba przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku ubezpieczeniowym. Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA jest jedną z największych finansowych instytucji w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pierwsze polskie towarzystwo ubezpieczeniowe PZU powstało już w roku 1803. Historia sięga zatem dość daleko. PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową, która dotyczy wielu dziedzin życia klientów, prywatnego, publicznego oraz gospodarczego.

Grupa PZU oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych ofert. Wchodzi w nią blisko 200 rodzajów polis, które są dopasowywane do indywidualnych warunków, oczekiwań oraz potrzeb klientów. Wśród nich są oczywiście:

Ogromnym filarem ofert, które proponuje grupa PZU są także propozycje inwestycyjno-oszczędnościowe. W dodatku klienci mogą liczyć na polisy podróżne, OC medyczne, zawodowe, wychowawców i opiekunów czy przewoźnika. PZU proponuje również ciekawe rozwiązania osobom, które potrzebują ochrony floty, jachtów czy maszyn.

PZU S.A. jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Dotyczy to zarówno wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. Grupa PZU pochwaliła się też najwyższą sprzedażą w swojej giełdowej historii w 2019 roku.

keyboard_arrow_up