PZU S.A.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów Grupy Kapitałowej PZU.

PZU S.A. UBEZPIECZENIA

Właściwie Grupy PZU nie trzeba przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku ubezpieczeniowym. Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA jest jedną z największych finansowych instytucji w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pierwsze polskie towarzystwo ubezpieczeniowe PZU powstało już w roku 1803. Historia sięga zatem dość daleko. PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową, która dotyczy wielu dziedzin życia klientów, prywatnego, publicznego oraz gospodarczego.

Grupa PZU oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych ofert. Wchodzi w nią blisko 200 rodzajów polis, które są dopasowywane do indywidualnych warunków, oczekiwań oraz potrzeb klientów. Wśród nich są oczywiście:

Ogromnym filarem ofert, które proponuje grupa PZU są także propozycje inwestycyjno-oszczędnościowe. W dodatku klienci mogą liczyć na polisy podróżne, OC medyczne, zawodowe, wychowawców i opiekunów czy przewoźnika. PZU proponuje również ciekawe rozwiązania osobom, które potrzebują ochrony floty, jachtów czy maszyn.

PZU S.A. jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Dotyczy to zarówno wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów. Grupa PZU pochwaliła się też najwyższą sprzedażą w swojej giełdowej historii w 2019 roku.