Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

PZU S.A.

PZU S.A. UBEZPIECZENIA

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Grupa PZU stanowi  jedną z największych instytucji finansowych w Polsce.

Historia PZU sięga 1803 roku, kiedy to powstało w Polsce towarzystwo ubezpieczeniowe. Jako spadkobierca ponad 200-letniej tradycji, PZU od wielu lat zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową. Dotyczy ona wszystkich najważniejszych dziedzin życia, zarówno prywatnego, publicznego, jak i gospodarczego.
 
Grupa PZU oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych i całościowych ofert na rynku. W jej skład wchodzi blisko 200 rodzajów zróżnicowanych ubezpieczeń. W ramach swojej działalności, PZU proponuje Klientom ubezpieczenia:
·         zdrowotne,
·         majątkowe (między innymi ubezpieczenie domu, mieszkania, domku letniskowego),
·         komunikacyjne (między innymi OC, AC, NNW, Assistance, Auto Szyba, Kompleksowe ubezpieczenie jachtów śródlądowych),
·         podróżne (ubezpieczenie wyjazdu sportowego, turystycznego, do pracy lub na studia),
·         odpowiedzialności cywilnej (OC w życiu prywatnym, OC sport, OC nauczycieli, wychowawców i opiekunów).

W PZU można również skonstruować korzystne pakiety polis samochodowych, które oprócz podstawowej ochrony, w ramach obowiązkowego OC, zapewniają między innymi:

  • udzielenie pomocy na miejscu zdarzenia (PZU Auto Pomoc),       
  • ochronę szyb i pokrycie kosztów ich wymiany w razie uszkodzenia (PZU Auto Szyba),
  • ubezpieczenie w razie problemów z autem w podróży (PZU Pomoc w Drodze).

PZU S.A. jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Dotyczy to zarówno wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

keyboard_arrow_up