Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Ubezpieczenie domu i mieszkania w PZU - aby żadna sytuacja Cię nie zaskoczyła!

Zabezpiecz swój majątek. Poznaj ubezpieczenie domu i mieszkania w PZU, aby żadna ewentualność nie była dla Ciebie straszna w skutkach.

PZU proponuje ciekawe rozwiązania w zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania, a nawet budynku, który jest jeszcze w budowie. Zobacz, co możesz jeszcze ubezpieczyć oraz na jaką ochronę liczyć.

Co możesz ubezpieczyć w PZU?

Ubezpieczyciel gwarantuje kompleksowe rozwiązania dla właścicieli nieruchomości. Bez problemu możesz ubezpieczyć same mury domu lub mieszkania, a także elementy stałe, w tym podłogi, meble w zabudowie, armaturę czy domofon. W skład polisy mogą również wchodzić takie przedmioty jak rynny czy parapety. Jeśli chodzi o mienie ruchome, czyli wyposażenie Twojej nieruchomości, w polisie można uwzględnić meble, sprzęt RTV i AGD, elektronikę, biżuterię, a nawet wózki dziecięce i narzędzia ogrodnicze. Co więcej, PZU oferuje szereg udogodnień, np. ubezpieczenie huśtawek i grillów czy ochronę przedmiotów dziecka do 25 roku życia, które posiada swoje cenne przedmioty w tymczasowym miejscu zamieszkania, np. wynajmowanym mieszkaniu.

Jaki jest zakres ochrony ubezpieczenia domu lub mieszkania w PZU?

Wiele zdarzeń znajduje się w zakresie ochrony w polisie PZU. Wśród nich są np. pożar, powódź, huragan czy inne zdarzenia losowe. Łącznie jest ich aż 18, co znacznie wyróżnia tę ofertę. Poza tym, możesz także liczyć na pomoc w razie dewastacji, przepięcia czy włamania z kradzieżą Twojego wyposażenia. A jeśli ktoś wyłudzi od domownika (poniżej 13 roku życia i powyżej 65 lat) gotówkę lub cenną biżuterię, również dostaniesz wsparcie ze strony ubezpieczyciela. Taki wariant jest dostępny w All Risk.

Każdą polisę możesz także rozszerzyć o stłuczenie przedmiotów szklanych oraz ubezpieczenie wyposażenia posesji. Przecież Twój majątek to nie tylko to, co trzymasz wewnątrz nieruchomości, ale również na zewnątrz, np. w ogrodzie.

Assistance w domowym zaciszu

Ciekawą opcją od PZU jest również assistance, w ramach którego możesz liczyć na pomoc specjalistów, takich jak hydraulik, szklarz czy ślusarz. Warianty są dopasowane do potrzeb klientów i mogą obejmować dodatkowo np. pokrycie kosztów zużytych materiałów, ochronę mienia w razie jego zniszczenia, konsultacje lekarskie czy opiekę pielęgniarską.