Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

Szukasz ubezpieczenia samochodu?

Ubezpieczenie bagażu? Chroń z nami to, co najważniejsze

Zabierasz na wakacje cenne przedmioty? Nie pozwól, aby cokolwiek zakłóciło Twój spokój w trakcie wypoczynku. W CUK Ubezpieczenia zabezpieczysz bagaż podróżny, a także wózki inwalidzkie i dziecięce. Zyskaj maksymalną ochronę podczas wakacji.

Co mogę ubezpieczyć?

Ubezpieczenie bagażu podróżnego obejmuje ochroną wszystkie walizki, torby, plecaki i kufry, które wybierają się z Tobą w świat. Polisa ochroni również ich zawartość, czyli przedmioty osobistego użytku, które należą do Ciebie lub są w Twoim posiadaniu w czasie podróży. Twój telefon komórkowy, aparat fotograficzny czy inny sprzęt przenośny wystawiony jest na działanie nieprzewidzianych sytuacji mogących się zdarzyć w nieznanym miejscu. W trosce o najwyższy komfort podróży przedmiotem superochrony są także wózki inwalidzkie i dziecięce.

Jakiej ochrony na wakacjach potrzebujesz?

Zastanawiasz się, jaki zakres ochrony jest dla Ciebie odpowiedni? Zobacz, co może obejmować dobre ubezpieczenie turystyczne.

Co zyskujesz?

  • zwrot kosztów leczenia,
  • ubezpieczenie NNW,
  • koszty ratownictwa i poszukiwań, na każdym etapie
  • assistance w podróży,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • OC w życiu prywatnym.
ZOSTAW NUMER

Nasi klienci kupują

Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach ubezpieczeń. Sprawdź produkty, które szczególnie chętnie kupują nasi Klienci.

Ubezpieczenie
na życie

Bądź spokojny – na wszelki wypadek

Ubezpieczenie
rowerowe

Pokonuj kolejne kilometry i jedź bezpiecznie!

Ubezpieczenia
firmowe

Prowadź swój biznes – bez strachu o przyszłość

Bądźmy w kontakcie

#kupujtakjaklubisz

W CUK Ubezpieczenia zależy nam na Twojej wygodzie. W naszej multiagencji ubezpieczysz się na wiele sposobów i błyskawicznie obliczysz składkę za polisę. Możesz kupić online, porozmawiać z nami lub spotkać się osobiście w jednej z naszych placówek.

FAQ

Ostateczna ilość towarzystw, których oferty poznasz zależy od parametrów polisy, której potrzebujesz? O najlepszą ofertę dla Ciebie zapytamy ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Polisę za pośrednictwem CUK Ubezpieczenia, możesz kupić na kilka sposobów:

- korzystając z kalkualtora online

- dzwoniąć na naszą infolinię

- odwiedzając najbliższą placówkę

Zadbaj o komfort na wakacjach i pomyśl o polisie podróżnej przed spakowaniem walizki. Ubezpieczenie turystyczne pokrywa koszty leczenia w kraju lub za granicą w przypadku nagłego zachorowania czy nieszczęśliwego wypadku. Pomoc medyczną otrzymasz nie tylko w publicznych placówkach służby zdrowia, ale także w prywatnych gabinetach w różnych zakątkach świata.

W trosce o Twoje auto możesz wyposażyć się w ubezpieczenie AC, które pomoże Ci w kłopotliwych okolicznościach objętych umową. Towarzystwo udzieli wsparcia w razie stłuczki, wypadku, kradzieży czy niekorzystnego działania zjawisk atmosferycznych np. gradu. Na zakup AC możesz zdecydować się niezależnie od polisy OC lub wykupić OC i AC w pakiecie.

W trudnych sytuacjach otrzymasz wsparcie w ramach assistance w podróży. W ramach polisy możesz zdecydować się także na superubezpieczenie bagażu. Odszkodowanie zrekompensuje Ci zniszczenie lub utratę rzeczy osobistych.

Masz pytanie?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz.