Strona www.cuk.pl wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce cookies i prywatności.

LINK4

LINK4 UBEZPIECZENIA

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. swoją działalność rozpoczęło w 2003 roku i było wówczas pionierem ubezpieczeń direct w Polsce.
 
Obecnie LINK4 oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia:

  • komunikacyjne,
  • mieszkaniowe,
  • turystyczne.

Natomiast dla firm LINK4 prezentuje ofertę ubezpieczenia flot samochodowych oraz ubezpieczeń chroniących majątek firmy od wielu ryzyk. LINK4 oferuje przedsiębiorcom polisy, których zapisy są dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności. W ich ofercie można znaleźć np. ubezpieczenie dedykowane dla klubów fitness, salonów kosmetycznych, sklepów spożywczych i wielu innych.
 
W 2014 roku Link4 stało się częścią Grupy PZU będącej jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
LINK4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień przyznawanych przez specjalistów, jak i samych Klientów. Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.
 
Firma cieszy się również dużym zaufaniem Klientów, czego odzwierciedleniem jest fakt, że kilkukrotnie była nagradzana godłem „Laur Konsumenta”. W roku 2013 Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, nagrodę „Inwestor w kapitał ludzki”. Natomiast Strefa Biznesu Dziennika Gazety Prawnej uznało Link4 jako „Konsumenckiego Lidera Jakości”. Rok 2018 przyniósł kolejne wyróżnienie „Super Marka”.
 
LINK4 to firma odpowiedzialna społecznie. Wspiera Fundację Ratownictwo Motocyklowe Polska. Misją owej fundacji jest ratowanie życia przez pierwszą pomoc w wypadkach, jak również wspieranie rozwoju i edukacja w zakresie ratownictwa w Polsce. Towarzystwo przekazuje na jej konto środki finansowe za każdy kilometr pokonany przez biegaczy LINK4run w trakcie licznych imprez biegowych.

keyboard_arrow_up