LINK4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. swoją działalność rozpoczęło w 2003 roku. Jest znane z ofert typu direct. Zobacz, co jeszcze proponuje.

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. swoją działalność rozpoczęło w 2003 roku i szybko stało się pionierem w ubezpieczeniach direct, czyli takich, które zawiera się na odległość, w Polsce. W 2014 roku Link4 stało się częścią Grupy PZU będącej jedną z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie Link4 proponuje:

Dla firm także Link4 proponuje dość ciekawą ofertę ubezpieczeniową, np. flot samochodowych oraz ubezpieczeń chroniących majątek firmy od wielu ryzyk. Zakres ochrony i szczegóły konkretnej polisy zależą od specyfiki prowadzonej działalności. Przykładowo, specjalne polisy proponowane są dla klubów fitness, salonów kosmetycznych, sklepów spożywczych i wielu innych.

Co więcej, towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 jest laureatem wielu nagród oraz wyróżnień w swojej branży. Przyznawane są one zarówno przez specjalistów, jak i samych klientów. Na przykład, kilkakrotnie ubezpieczyciel został nagrodzony godłem "Laur Konsumenta". W roku 2013 Obserwatorium Zarządzania przyznało LINK4 jako pierwszej firmie ubezpieczeniowej w Polsce, nagrodę „Inwestor w kapitał ludzki”. Natomiast Strefa Biznesu Dziennika Gazety Prawnej uznało Link4 jako „Konsumenckiego Lidera Jakości”. Rok 2018 przyniósł kolejne wyróżnienie „Super Marka”.

Czy wiesz, że...

Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 uzyskało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód jako pierwszy ubezpieczyciel w obszarze direct.

Link4 to nie tylko marka godna pochwalenia ze względu na szeroką ofertę i dobre podejście do klienta. Firma jest również odpowiedzialna społecznie, ponieważ wspiera Fundację Ratownictwo Motocyklowe Polska. Jej misją jest ratowanie życia przez pierwszą pomoc po wypadkach,  jak również wspieranie rozwoju i edukacja w zakresie ratownictwa w Polsce. Towarzystwo przekazuje na jej konto środki finansowe za każdy kilometr pokonany przez biegaczy LINK4run w trakcie licznych imprez biegowych.