Ubezpieczenie mieszkania i domu w Link4 z szerokim zakresem ochrony

Nagły huragan albo pożar? Albo kradzież do Twojego domu? Zabezpiecz się na te i inne okoliczności z ubezpieczeniem mieszkania i domu w Link4. Sprawdź, ile możesz zyskać.

Niezależnie od tego czy masz mieszkanie na kredyt, duży dom z garażem i ogrodem, a może dopiero budujesz swój budynek marzeń - możesz ubezpieczyć swoją nieruchomość w Link4. Sprawdź, ile możesz zyskać.

Co możesz ubezpieczyć w Link4?

Przedmiotem ubezpieczenia w Link4 może być tak naprawdę każda nieruchomość oraz miejsce przynależne do niej, czyli np. piwnica. W podstawowej wersji możesz uwzględnić wyłącznie mury, ale nie tylko. W ubezpieczeniu warto także uwzględnić mienie ruchome, czyli całe wyposażenie Twojego domu, a także stałe elementy, czyli to, czego nie da się wynieść bez demontażu.

Suma ubezpieczenia powinna odzwierciedlać rzeczywistą wartość nieruchomości, a także wyposażenia. W razie zdarzenia objętego ochroną (wszystkie z nich znajdziesz w OWU), możesz liczyć na odszkodowanie od towarzystwa i przeznaczyć je np. na remont czy zakup nowego sprzętu. A co się stanie, jeśli Twój dom lub mieszkanie nie będzie nadawać się do mieszkania? W takich sytuacjach także możesz liczyć na wsparcie ze strony Link4. Towarzystwo zorganizuje transport oraz pokryje koszty związane z noclegiem, a także ochroni pozostawione mienie od kolejnych szkód. 

Dzięki temu, że towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 szybko stało się liderem w polisach zawieranych na odległość, właśnie w ten sposób możesz wykupić ubezpieczenie mieszkania lub domu.
 

Rozszerzenie ochrony w Link4

Atrakcyjnymi dodatkami do ubezpieczenia nieruchomości w Link4 są np. assistance domowy. Jeśli dojdzie do awarii lodówki, pralki czy innego sprzętu, który posiadasz, możesz liczyć na szybką pomoc fachowców. Poza tym, przyda Ci się OC w życiu prywatnym. Kiedy nieumyślnie wyrządzisz szkodę osobie trzeciej, nie musisz ponosić kosztów bezpośrednio z własnych oszczędności.